دوره آموزشی طریقه داستان نویسی

fatima Eqb

نویسنده ویژه
نویسنده انجمن
ارسالی ها
1,489
امتیاز واکنش
51,834
دوستان عزیز سلام
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
دوره ویژه نویسنده هایی است که تازه کار هستند . بنده به همراه چند نفر از نویسنده های محترم سایت قصد داریم هر کدام دو یا سه نفر از دوستانی را که قصد دارند داستان نویسی را شروع کنند ، آموزش های لازم را به آنها بدهیم . این دوره ویژه تمام تازه کارها نیست بلکه شامل آن دسته نویسندگانی هم می شود که متأسفانه در نوشتن دچار غلط املایی و دستوری و همچنین محتوایی هم می شوند .
از بین دوستان نویسنده که بیشتر از دو رمان نوشته اند درخواست دارم که اعلام همکاری خودشان را برایم بفرستند و دوستانی هم که من و دیگر نویسنده های محترم را می شناسند و مشتاق شرکت در این دوره هستند از طریق پیام خصوصی اعلام کنند.
فعالیتی که قراره در این دوره انجام بشه شامل : برگزاری آنلاین امتحان دیکته ، آموزش دستور زبان فارسی ، آموزش فن نوشتاری و فن محتوایی است . برنامه کتابخوانی و خلاصه نویسی هم داریم . من شخصاً در هر دوره سه نفر را قبول می کنم . هر دوره یکماه هست و بعد از آن سه نفر بعدی ثبت نام می شوند . دوستانی که حاضرند من دوره آموزشی آنها را به عهده بگیرم هر شب از ساعت 9 شب تا 10:30 شب از طریق تلگرام باید حاضر باشند . هر کس که منو انتخاب کرد شماره تماس خودمو بهش میدم .
اینم بگم که در بین نویسندگان تازه کاری که فقط یـک رمان در حال تایپ دارند هستند کسانی که برای بهتر شدن قلمشان باید در این دوره شرکت کنند . اگر خودشان داوطلب نشوند ، خودم برایشان پیام می فرستم و ازشون می خوام که در این دوره شرکت کنند . از بین سه نفر این ماه فعلاً دو نفر نویسنده با نگـاه دانلـود در حال تایپ و یک نفر نویسنده ای که تازه می خواهد کارش را شروع کند پذیرش می شود
لطفاً برای بهتر شدن و بالا رفتن کیفیت قلمتان و کیفیت سایت با ما همکاری کنید .
خودم در نظر دارم به کسی که برای بهبودی قلمش تلاش کند و یک رمـان فوق العاده بنویسد یک جایزه ارسال کنم . و این کار رو حتماً انجام میدم .
شروع دوره از اول شهریور ماه است . پس از حالا ثبت نام شروع میشه .
دوره ها رایگان است .
سئوالی داشتین پیام بفرستید .
با تشکر
موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • fatima Eqb

نویسنده ویژه
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,489
    امتیاز واکنش
    51,834

مهراز بحروجی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    48
    سلام من می خواستم یه رمان رو اینجا شروع کنم ولی قبلش این تاپیک رو دیدم
    می شه الان هم ثبت نام کنم؟

fatima Eqb

نویسنده ویژه
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,489
    امتیاز واکنش
    51,834
    سلام . فعلاً آموزش تا تابستان متوقف شده . اما اگه شما سئوالاتی در رابـ ـطه با طرز نوشتن و نکاتش دارین می تونید تو خصوصی برام پیام بفرستین و منم راهنماییتون می کنم .

Bahareh-gh79

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    51
    امتیاز واکنش
    655
    سلام ببخشید ینی کلا کلاس های اموزش برگزار نمیشه☹؟

اخه من تازه شروع کردم به نویسندگی و خیلی مشتاق هستم که قلمم قوی بشه و واقعا فرست این که به کلاس های نویسندگی برم رو هم ندارم واقعیتش برای همین خیلی دوست دارم که توی این کلاس های اموزشیتون شرکو کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

fatima Eqb

نویسنده ویژه
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,489
    امتیاز واکنش
    51,834
    سلام به درخواست عده اي از دوستان قرار شد تابستون برگزار بشه
    اما اگه شما سئوالي داشتين بنده در خدمتم

ماهور ماه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    16
    امتیاز واکنش
    1,028
    سلام من هم علاقمند در شرکت این دوره ها به خصوص نگارش و دستور زبان هستم.ممنون از تلاش خوبتون.

بالا