دوست داری رنگ چشمت رو عوض کنی؟

علاقه داری که رنگ چشمتو عوض کنی؟

• بله

رای: 14 35.0%
  • نه

رای: 16 40.0%
  • بله هیجان انگیزه

رای: 13 32.5%
  • نه فکر نکنم بشه

رای: 4 10.0%

• مجموع رای دهندگان
    40
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134
    وجود که داره اما خب من نمی دونم باید چطور پیداش کنم عزیزم به نظرم تو آهنگاشو گوش بده بدون نگاه به اون کلیپ و تو ذهنت تصور کن که چشمت درست و خوب شده به نظرم هر روز انجام بدی تاثیرش می بینی من یک بار این کار رو کردم واقعا شد

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134
    برای کسانی که به بیوکنزی هنوز شک دارند
    ✅#تکنیک_متقاعد_سازی_ضمیرناخودآگاه

بارها و بارها شده که می خواستین کاری رو شروع کنین ولی آنقدر افکار منفی به سمت شما هجوم آورده که بیخیالش شدین. وقتی اقدام به شروع کاری کردین صداهای درونی منفی شما رو مجاب کرده که بیخیال بشین و رها کنین.
    ضمیر ناخودآگاه انسان همچون کوه یخی در زیر آب پنهان است.

⬅️ مثلا این صداها رو در ذهنت می شنوی:
    *نمی تونی انجامش بدی
    *کار سختیه از عهدش بر نمیای
    *به مشکل بر می خوری و نمیشه
    *بابا ولم کن برو بخواب!

✅ در حیطه ی قوانین ارتعاشی تو میتونی به تمام اهدافت برسی. اگه بدونی که باقدرت افکار و ارتعاشاتت میتونی خالق زندگی رؤیایی خودت باشی، هیچ‌وقت به این وسوسه‌های ذهنی گوش نمی‌کنی.

ولی برای اینکه بتونی این نجواهای منفی رو خاموش‌کنی و باقدرت به سمت اهدافت هجوم ببری یه تکنیک جالب بهت میگم:

“یک کاغذ آماده کن و روی کاغذ تمام بهانه‌های ذهنت و وسوسه‌های درونت رو مکتوب کن.حالا باید به همهٔ این بهانه‌ها پاسخ‌های قانع‌کننده‌ای بدی تا ضمیر ناخودآگاهت مجاب بشه که تو توان رسیدن به هدفت رو داری.

برای مثال اگه این صدای درونی همیشه توی گوش تو هست که، تو نمیتونی به هدفت برسی و نمیشه، این‌رو روی کاغذ بنویس و زیرش باید مکتوب کنی که چرا و به چه دلایلی میتونی به هدفت برسی.

⬅️ مثلا اگه #ضمیر_ناخودآگاهت بهت میگه:

نمی تونی به هدفت برسی و نمیشه

#بهش_جواب_بده:

من میتونم به هدفم برسم چون قواعد خلق اهداف رو بلد هستم و می دونم که باقدرت افکار و باورهای خودم توان تیک زدن اهدافم رو دارم.
    من به قوانین جذب اهداف مسلط هستم و با تمرین‌هایی همچون تجسم خلاق و عبارات تأکیدی به‌سوی هدفم حرکت می‌کنم پس دیگه هیچ موردی وجود نداره و من قطعاً به هدفم می‌رسم.

وقتی همچین جوابی رو به بهانه‌های ذهنت میدی، ضمیر ناخودآگاهت متقاعد میشه و دیگه همچین افکار منفی رو به ذهنت نمیاره و وقتی این وسوسه‌های ذهنی خاموش بشه با قدرتی بسیار زیاد خالق اهدافت خواهی بود.

فقط کافیه جسارت پرواز رو داشته باشی و اوج بگیری و از زندگی خودت لـ*ـذت ببری.

❇️ تمام قوانین الهی در اختیار توست تا یک زندگی زیبا و پر از ثروت و موفقیت و عشق رو داشته باشی.

پس با قدرت فریاد بزن:
    من توان خلق همه ی اهدافم رو دارم
    من یک ابَر انسان قدرتمند هستم
    من جاذب ثروت و خالق واقعیت هستم
    من قدرت خدایی کردن در زندگی خودم رو دارم

جسور باش و پر قدرت و از لحظه لحظه های زندگی خودت لـ*ـذت ببر و هر لحظه سپاسگزار خدا باش،
    اینجا همون جاییست که باید برای زندگی خودت خدایی کنی …

فقط آنچیزی را که دوست دارید باشد، در ذهن خود راه دهید.

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134
    توجه***!
    هیچ مگو

گفته شد شخص می تواند به کمک موسیقی آرایش کدهای DNA خود را تغییر دهد ، ابزار دیگری که شخص می تواند به کمک آن آرایش کدهای DNA خود را تغییر دهد "هیچ مگو" است، هیچ مگو همان جهان سکوت است، جهان سکوت، جهان بسیار بزرگی است، بزرگی اش رعب آور است و شخص باید آنرا نرم نرم تجربه نماید، حضور آرام و به اندازه فرد در جهان سکوت کد های DNA فرد را آرایشی دیگر می دهند.

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134
    توجه***!
    ابزار بیوکنزی

از طریق مدیتیشن و قدرت تفکر و تربیت ضمیر ناخودآگاه، شخص می تواند کد DNA را تغییر دهد و بدین ترتیب از نظر فیزیکی خود را تغییر دهد
    بیوکنزی اگرچه در دوران باستان مورد استفاده قرار گرفته است اما اکنون بدلیل توجه علمی بشر به آن از علوم جدید محسوب می شود و اصول و مبانی آن در حال شکل گیری مجدد است.

Ms.Kosar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    490
    امتیاز واکنش
    16,134
    توجه******!
    از نیروی تجسم برای حل مشکلات خود استفاده کنید ...
    برای مشکل خود، پایان یا راه حل خوبی را تصور کنید. شادی موفقیت را احساس کنید و هر آنچه را تصور و احساس کنید، ذهن نیمه هوشیار شما آن راخواهد پذیرفت و به آن عمل خواهد کرد.
    هر چه احساس بهتری داشته باشید وبتوانید پایان کار خودتان را خوب ببینید..به حل مشکل بیشتر کمک خواهید کرد.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا