فوتبال داخلی دیوسالار : اشتباه کردم برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس رفتم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 130
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
حمید دیوسالار در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حضورش در باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با این تیم و اتفاقاتی که در این جلسه افتاد، گفت: به دلیل تماسی که از سوی باشگاه پرسپولیس با من گرفته شد و به دلیل اصرار بیش از اندازه مدیر برنامههایم امروز به باشگاه پرسپولیس آمدم تا با مسئولان این باشگاه برای پیوستن به پرسپولیس مذاکره کنم.

وی ادامه داد: در همان ابتدای جلسه و بر سر برخی مسائل مثل مسائل مالی ما با هم به توافق نرسیدیم و من هم از جلسه بیرون آمدم و همه چیز بین من و پرسپولیس تمام شد و دیگر به این تیم فکر نمیکنم و فقط برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم چرا که آنها به دنبال یک بازیکن دیگر هستند و از همین طریق از رسانهها میخواهم دیگر به مسئله من و پرسپولیس نپردازند و همه چیز را تمام شده بدانند.
بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: از همان اول هم اشتباه کردم که برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس رفتم و باز هم تکرار میکنم که به دلیل اصرار مدیر برنامههایم به باشگاه پرسپولیس رفتم و از همان ابتدا نباید پاسخی به تماس آنها میدادم اما با این همه به احترام پرسپولیس و هوادارانش به این مذاکره رفتم هرچند که در همان ابتدا توافق حاصل نشد و پرسپولیس دیگر برای من تمام شد.

دیوسالار اظهار داشت: از رسانهها هم خواهش میکنم که این مسئله را تمام شده بدانند و دیگر به دنبال آن نروند و دست از حاشیهسازی بردارند. هرچه بود تمام شد و من برای این تیم آرزوی موفقیت دارم هرچند که باز هم تکرار میکنم که از همان ابتدا اشتباه کردم که برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس آمدم.

برخی موضوعات مشابه

بالا