فوتبال خارجی راموس: رابـ ـطه خیلی خوبی با پیکه دارم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 122
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید مدعی شد که رابـ ـطه نزدیکی با جرارد پیکه، مدافع بارسلونا دارد.

به گزارش "ورزش سه"، پیکه همواره از طرفداران جدایی کاتالونیا از اسپانیا بوده و در رفراندوم نیز تلاش بسیاری کرد که این اتفاق رخ دهد. با این حال راموس که معتقد است صحبت کردن از سیاست در تیم ملی کار را دشوار کرده، مدعی شد که رابـ ـطه نزدیکی با پیکه دارد.

01250718.jpg

او گفت:" صحبت از سیاست به تیم ملی اسپانیا ضربه می‌زند. من دوست دارم از حضورم در تیم و از محیطش لـ*ـذت ببرم. تنها چیزی که به عنوان کاپیتان به بازیکنان می‌گویم این است که باید از هر تحرکی آگاه باشیم. رفتار پیکه با وجود آنچه دیگران فکر می‌کنند، بسیار خوب بوده است."

راموس درباره رابـ ـطه اش با پیکه گفت:" اگر این رابـ ـطه را با قدیم مقایسه کنید، باید به شما بگویم که دوستی نزدیکی با هم داریم. قبلا تقریبا هیچ رابـ ـطه ای نداشتیم. به هم احترام می‌گذاشتیم، زیرا کنار هم بازی می‌کردیم و می‌دانستیم که در کنار هم بهترین زوج خط دفاعی جهان هستیم. وقتی بزرگ می‌شوید و رشد می‌کند، چیزهایی که قبلا به آنها اهمیت می‌دادید را کنار می‌گذارید. همین باعث شده رابـ ـطه ما امروز بهتر باشد."

برخی موضوعات مشابه

بالا