فوتبال خارجی مصاحبه مفصل پرز؛ از خرید رونالدو تا جدایی راموس

• شروع کننده موضوع Poker Mood
  • بازدیدها 112
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

Poker Mood

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,800
امتیاز واکنش
42,170
مصاحبه مفصل پرز؛ از خرید رونالدو تا جدایی راموس

فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید، در گفتگو با یک رادیوی اسپانیایی درباره دشواری‌های این باشگاه در سال گذشته و مسائلی که بعد از جدایی کریستیانو رونالدو بوجود آمده صحبت کرد.​
به گزارش "ورزش سه"، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در گفتگو با یک شبکه رادیویی اسپانیایی درباره فصل 2018-2019 صحبت کرد و به سوال‌های خبرنگاران این رادیو درباره آینده رئال و فصل نقل و انتقالات هم پاسخ داد. اما شاید بتوان گفت مهم‌ترین جمله پرز در این گفتگو این بود که گفت کریستیانو رونالدو بهترین خریدی بوده که تاکنون برای رئال مادرید انجام داده.

01408916.jpg

پرز این را که کمک نکردن رئال ماردید به رونالدو برای پرداخت بدهی‌های مالیاتی‌اش عامل جدایی او از رئال بوده را رد کرد و گفت:" من معتقدم که او می‌خواست چالش‌های جدیدی را آزمایش کند. این خیلی روشن است. رونالدو بلافاصله بعد از قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ تصمیم گرفت این موضوع را علنی کند ولی من معتقدم از مدتی قبل به این موضوع فکر کرده بود".

رئیس رئال مادرید در ادامه گفت:" رونالدو در 9 سالی که در رئال بود هیچوقت مشکل درست نکرد، حتی یک بار دیر به تمرین نیامد و خلاصه کوچکترین مشکلی برای باشگاه بوجود نیاورد. من معتقدم رونالدو بهترین بازیکنی بوده که تا حالا برای رئال مادرید خریده‌ام".

فلورنتینو پرز در ادامه صحبتهایش اضافه کرد:" من همیشه با رونالدو رابـ ـطه خیلی خوبی داشتم. ما هرگز با هم مشکل نداشتیم. حتی در مورد مسائل مالی. ما هیچوقت راجع به بدهی مالیاتی رونالدو صحبت نکردیم".

اما رونالدو تنها کسی نبود که تابستان گذشته رئال را ترک کرد. دیگر ستاره مهم رئال که از این باشگاه جدا شد زین‌الدین زیدان بود. پرز درباره زیدان و جدایی‌اش گفت:" زیدان آمد به دفتر من و ماجرا را مستقیما گفت. وقتی زیدان تصمیمش را گرفته بود دیگر هیچ چیز نمی‌توانست نظرش را عوض کند. روز بعد تصمیم گرفتیم خبر را منتشر کنیم".

01406886.jpg

پرز در ادامه صحبتهایش گفت:" آن زمان مربی‌های زیادی آزاد نبود که بتوانیم آنها را به خدمت بگیریم همه آنها در باشگاه‌هایشان بودند و قرارداد داشتند. برای همین از خولن لوپتگی خواستیم بعد از جام جهانی به رئال بیاید. لوپتگی می‌خواست ماجرا را قبل از جام جهانی اعلام کند. ما با لوئیس روبیالس صحبت کردیم و او به ما گفت که مربی بزرگی بدست آورده‌اید. ولی بعد از ظهر آن روز اتفاقی افتاد که همه چیز تغییر کرد و فدراسیون اسپانیا او را اخراج کردند".

• پیشنهادات
  • Poker Mood

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,800
    امتیاز واکنش
    42,170

01405047.jpg

رئیس رئال مادرید در ادامه گفت:" بعد از آن دیگر با فدراسیون صحبت نکردیم چون او اخراج شده بود و ما دیگر لازم نبود به خاطر فسخ قراردادش پول بپردازیم چون اخراجش کرده بودند".

پرز درباره اینکه اگر الان به زمان اخراج لوپتگی از رئال ماردید برمی‌گشت در تصمیمش تجدیدنظر نمی‌کرد گفت:" نمی‌دانم. ما با تغییر مربی‌ها امسال نتوانستیم چیزی را تغییر بدهیم".

رئیس رئال مادرید درباره ماجرای سرخیو راموس و گزارشهایی مبنی بر اینکه او قصد ترک این باشگاه را دارد گفت:" هیچ اتفاقی بین رئال و راموس نیفتاده. نماینده‌ها او به ما گفتند پیشنهاد خیلی خوبی از چین دریافت کرده ولی چینی‌ها نمی‌توانسته‌اند پول ترانسفر را بدهند چون در آنجا قوانینی هست که بر اساس آنها باید به ازای هر ترانسفر دو برابر پول بدهند. من به راموس چه می‌توانم بگویم جز اینکه مگر می‌شود رئال مادرید اجازه بدهد کاپیتانش مجانی ترکش کند؟ این به روندی خطرناک تبدیل خواهد شد. ماجرا همین بود و بس. همه چیز در فضایی دوستانه انجام شد. من راموس را دوست دارم و هر کاری از دستم برمی‌آمده برایش کرده‌ام".

01408164.jpg

پرز همچنین درباره انتقال هازارد از چلسی به رئال مادرید، تایید کرد که انتظار می‌رود ستاره بلژیکی در فصل تابستان راهی مادرید شود ولی گفت به دلیل حضور چلسی در فینال لیگ اروپا رئال هنوز نتوانسته این انتقال را قطعی کند.

پرز درباره هازارد گفت:" چطور باید باشگاهی که هنوز باید در یک فینال بازی کند درباره بهترین بازیکنش صحبت کنیم؟ ما چند سال است که سعی کرده‌ایم هازارد به یک بازیکن رئالی تبدیل شود ولی هنوز به این هدف نرسیده‌ایم. من خیلی دوست دارم هازارد به رئال مادرید بیاید و واقعا امیدوارم این اتفاق بیفتد. او یکی از بهترین فوتبالیست‌های دنیا است".

01405709.jpeg

پرز همچنین درباره خبرهای منتشرشده درباره احتمال پیوستن امباپه و نیمار، ستاره‌های بزرگ پاری سن ژرمن به رئال گفت:" من با زیدان درباره امباپه و نیمار صحبت نکرده‌ام. در باره آنها با هیچکس دیگری هم صحبت نکرده‌ام. ما نه با امباپه حرف زده‌ایم و نه حرف خواهیم زد. سال گذشته گفتیم که آنها را نمی‌خواهیم و امسال هم موضع ما همان است. ما اگر بازیکنی بخواهیم با باشگاهش صحبت می‌کنیم".

01407562.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا