فوتبال داخلی مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از برد الاهلی

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 93
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
خلیل‌زاده: از وزیر ورزش درخواست کمک داریم؛ مثل بعضی‌ها آخر بازی نمی‌گویم زمین نداریم!

مدافع پرسپولیس می‌گوید تیمش نیاز به حمایت وزیر ورزش و جوانان دارد.

به گزارش وبسایت نود، شجاع خلیل‌زاده، مدافع گلزن پرسپولیس برابر الاهلی سه‌شنبه شب پس از برتری دو گله پرسپولیس در این دیدار در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: به بازیکنان و هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانیم زحمات‌شان را جبران کنیم.

او درباره درگیری با بازیکنان الاهلی و قیچی دومش توضیح داد: بازیکنان الاهلی حرفایی را می‌زدند و من تنها می‌گفتم خودتی! اگر نور پروژکتور به چشمم نمی‌خورد، قیچی دوم را هم می‌زدم و احتمال گل زدنش زیاد بود. من انگیزه زیادی برای بازی در تیمم در هر دیدار دارم و برایم فرقی نمی‌کند چه بازی باشد.

مدافع پرسپولیس درباره بازگشت پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: اتفاقی نیفتاد بود که ما بخواهیم از مسابقات دور شده باشیم. ما با یک برد دیگر می‌توانیم به صعود از گروه امیدوار باشیم زیرا امتیازات نزدیک هم بود همه ۴ تا ۵ امتیاز داشتند.

خلیل‌زاده درباره اظهار نظر فوساتی سرمربی الاهلی مبنی بر این که سطح بازیکنان پرسپولیس بالاتر از الاهلی بود گفت: ما تلاش‌مان را کردیم تا پرسپولیس برنده باشد و به هر حال این نظر او است و برای من قابل احترام است.

مدافع پرسپولیس درباره دعوت شدنش به تیم ملی گفت: پیش از این من به نظرات مربی تیم ملی احترام گذاشته بودم اما مهم این است که من با تمام وجودم برای پرسپولیس مایه می‌گذارم. من بعد از هر بازی نمی‌گویم که زمین تمرین نداریم! و فقط بازی خودمان را انجام می‌دهیم تا نتیجه بگیریم. ما مصدومان زیادی داریم و این به‌خاطر زمین تمرین است اما هیچ مصاحبه‌ای هم نمی‌کنیم. دریافتی‌های ما به ۵۰ درصد نرسیده است و از وزیر ورزش درخواست کمک داریم زیرا تیم ما به حمایت نیاز دارد.

منبع:سایت نود

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    علیپور: با تاکتیک‌های سرمربی به تورنومنت برگشتیم؛ خداراشکر که شجاع زود گل زد

مهاجم پرسپولیس می‌گوید امتیاز نزدیک تیم‌ها باعث شده تا سرخ‌ها با این پیروزی برابر الاهلی امید به صعود داشته باشند.

به گزارش وبسایت نود، علی علیپور، مهاجم پرسپولیس سه‌شنبه شب پس از برتری دو گله برابر الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: خدا را شکر شجاع در اوایل بازی گل زد و توانستیم با بازی عاقلانه در این دیدار پیروز شویم. هوا گرم بود و فشار زیادی را تحمل می‌کردیم.

مهاجم پرسپولیس در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این که پرسپولیس توانست با کسب این ۳ امیتاز به لیگ قهرمانان آسیا برگردد، تصریح کرد: از ابتدا هم تیم‌ها نزدیک به هم بودند و با ۳ امتیاز می‌توانستیم به لیگ قهرمانان آسیا برگردیم که خدا را شکر این اتفاق با تاکتیک‌های سرمربی افتاد.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    ترابی : خوشحالم که هواداران ما را تنها نگذاشتند
    تلاش می‌کنم تا به تیم کمک کنم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالم که هواداران ما را تنها نگذاشتند و ۳ امتیاز را گرفتیم.

به گزارش وبسایت نود، مهدی ترابی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل الاهلی عربستان در خصوص این بازی گفت: اول از هر چیز خدا را شکر می کنم که بازی را بردیم. قبل از بازی نقاظ ضعف الاهلی را شناختیم و بازی خوبی کردیم و ۳ امتیاز را گرفتیم. خوشحالم که هواداران ما را تنها نگذاشتند و ۳ امتیاز را گرفتیم.

ترابی درباره اینکه همان بازیکن درخشان شده افزود: تلاش می کنم نظر کادر فنی را جلب کرد و دل هواداران را شاد کنم. ما یک تیم خیلی خوبی هستیم و من هم تلاش می‌کنم تا به تیم کمک کنم.

برخی موضوعات مشابه

بالا