فوتبال داخلی مصاحبه بازیکنان پرسپولیس بعد برد سایپا

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 112
  • پاسخ ها 7
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
جلال حسینی: آقایان روحیه ما را خراب نکنند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: : ای کاش آقایان روحیه بازیکنان را خراب نکنند. ما نیازی به روحیه دادن نداریم و فقط خواهش می‌کنم روحیه تیم ما را بهم نریزند.

به گزارش وبسایت نود، جلال حسینی پس از پیروزی 3 بر 2 پرسپولیس مقابل سایپا درمورد اظهارات برخی از اعضای هیأت مدیره این باشگاه اظهار داشت: ای کاش آقایان روحیه بازیکنان را خراب نکنند. ما نیازی به روحیه دادن نداریم و فقط خواهش می‌کنم روحیه تیم ما را بهم نریزند. ما مشکلات زیادی داریم و اگر حرفی نمی‌زنیم فکر نکنند بلد نیستیم.

وی ادامه داد: ما در شرایط حساسی هستیم و نیاز به آرامش داریم. امیدوارم هیأت مدیره کارش را به درستی انجام دهد تا بازیکنان عصبی نشوند و تمرکز خود را از دست ندهند. متاسفانه کمیته‌های مختلف تاثیر زیادی روی روند کاری ما دارند و هیأت مدیره هم کاری نمی‌کند. در ادامه کار خود باید با تیم‌های سپاهان و الاهلی روبرو شویم.

سایت نود

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    شجاع خلیل زاده: به خدا دیگر توان نداریم،
    کاشانی حرف هایش را تکذیب کرد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به خدا خسته‌ایم و دیگر جانی در بدن نداریم مدام بازی می‌کنیم.

به گزارش وبسایت نود، شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی ۳ بر ۲ مقابل سایپا در جمع خبرنگاران گفت:‌اول این برد را به هواداران تبریک می‌گویم اما به خدا خسته‌ایم و جانی در بدن نداریم و مدام در حال بازی و رفت‌وآمد هستیم باید با اتوبوس راهی اصفهان شویم دست هواداران هم درد نکند که ما را حمایت کردند و خوشحالم که پیروز شدیم.

وی در مورد اینکه جعفر کاشانی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس علیه برانکو مصاحبه کرده است، گفت: این مسائل در حیطه وظایف من نیست که جواب بدهم اما ایشان صحبت‌هایش را تکذیب کرده است.

وی در مورد بازی با ذوب‌آهن گفت: همه تیم‌ها سخت هستند شما دیدید سپیدرود تراکتورسازی را برد و سایپا هم امروز مقابل ما خیلی مستحکم بازی کردم اما ما می‌خواهیم روند مثبت‌مان ادامه داشته باشد و برای قهرمانی می‌جنگیم.

خلیل‌زاده در مورد اینکه چند درصد احتمال دارید قهرمانی شوید، گفت: درصدی نیست پنج فینال دیگر داریم که باید آنها را ببریم و قهرمان شویم تا مردم را خوشحال کنیم.

سایت نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    کامیابی نیا: با رقبا فاصله کمی ایجاد کردیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با سه امتیازی که امروز کسب کردیم فاصله کوچکی با مدعیان ایجاد کردیم.

به گزارش وبسایت نود، کمال کامیابی‌نیا بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا گفت: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم و با حریفانمان فاصله بیندازیم و با حریفانمان فاصله کوچکی بوجود بیاوریم. بعد از بازی مهمی که در دبی با پیروزی پشت سر گذاشتیم ریکاوری کردیم و آماده این بازی سنگین شدیم که خدا را شکر هر سه امتیاز آن را کسب کردیم.

وی درمورد اینکه راز موفقیت پرسپولیس چیست، تصریح کرد: در راس کارها برانکو زحمت زیادی می‌کشد و حریفان را به خوبی آنالیز می‌کند. با ایجاد 3-2 تغییر به مصاف حریفمان رفتیم و خدا را شکر توانستیم برنده شویم. خدا را شکر دل هواداران را شاد کردیم.

هافبک پرسپولیس در رابـ ـطه با شرایط جدول تصریح کرد: 5 هفته تا پایان لیگ باقی مانده و خیلی اتفاقات می‌تواند رخ دهد اما ما تلاش می‌کنیم تا روندمان را ادامه دهیم.

سایت نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    ترابی: سه امتیاز بازی از نان شب واجب تر بود

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 3 امتیاز بازی با سایپا از نان شب هم برای‌مان واجب‌تر بود.

به گزارش وبسایت نود، مهدی ترابی پس از پیروزی 3 بر 2 پرسپولیس مقابل سایپا درمورد این مسابقه اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. من هر چه دارم از سایپا است، اما با این حال 3 امتیاز این مسابقه از نان شب هم برای‌مان واجب‌تر بود که خوشبختانه توانستیم آن را کسب کنیم.

وی درخصوص اینکه بعد از گلزنی خوشحالی نکرد، گفت: تاکید می‌کنم که من هرچه دارم از سایپا است و دلم نمی‌خواست سایپایی‌ها را ناراحت کنم.

سایت نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    شیری: هر سه جام را می خواهیم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ ما در سه جام برای قهرمانی می‌جنگیم.

به گزارش وبسایت نود، مهدی شیری پس از پیروزی ۳ بر ۲ مقابل سایپا در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان واقعاً خسته‌اند و واقعاً توان نداریم مدام در حال بازی کردن هستیم.

وی افزود: ما در سه جام برای قهرمانی می‌جنگیم و می‌خواهم با انجام بازی‌های خوب به هدف‌مان برسیم.

سایت نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    بشار: با اختلاف امتیاز زیاد صدرنشین هستیم

بازیکن عراقی پرسپولیس گفت: خوشحالم که با اختلاف امتیاز زیاد پرسپولیس صدرنشین است.

به گزارش وبسایت نود، بشار رسن بعد از پیروزی ۳ بر ۲ مقابل سایپا در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که برنده شدیم. سایپا تیم جوانی است که در همه نقاط زمین خوب کار می‌کرد.

وی در مورد گلزنی خودش گفت: از گلزنی‌ام خوشحالم اما برایم مهم این است که در دفاع و حمله به تیم کمک کنم و از اینکه اکنون با اختلاف امتیاز صدرنشین هستیم خوشحالم و امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.

سایت نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    نعمتی: فاصله خوبی با مدعیان ایجاد کردیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با پیروزی در بازی امروز فاصله خوبی با سایر مدعیان ایجاد کردیم.

به گزارش وبسایت نود، سیامک نعمتی بعد از پیروزی سه بر دو پرسپولیس مقابل سایپا گفت: بازی خوبی در ابتدای بازی یک گل خوردیم و به ما شوک وارد شد اما در ادامه برگشتیم و به همه بازیکنان خسته نباشید می‌گویم. با همه فشار تا لحظه آخر جنگیدیم و از همه هواداران تشکر می‌کنم که از ما حمایت می‌کنند ما دیگر بازی‌های کمتری در آزادی داریم و نیاز به حمایت داریم.

وی درمورد نتایج روز گذشته حریفان پرسپولیس در بالای جدول عنوان کرد: نتایج دیروز خیلی تاثیرگذار بود و ما با پیروزی امروز کمی از سایر مدعیان فاصله گرفتیم و الان فاصله خوبی با آنها داریم. امیدوارم در دو بازی دیگری که در آ‌زادی داریم از ما حمایت خوبی صورت بگیرد.

هافبک پرسپولیس در رابـ ـطه با اینکه برخی از هواداران پرسپولیس قهرمانی تیمشان را قطعی می‌دانند تصریح کرد:‌اینطور نیست ولی ما شرایط خوبی در جدول داریم. بازی‌های زیادی باقی مانده و باید با موفقیت در آ‌نها قهرمان شویم.

وی در رابـ ـطه با حضورش در پست دفاع راست تصریح کرد:‌این مساله با درخواست کادر فنی بود و من در گذشته در این پست بازی کرده‌ بودم. هر جا که کادر فنی صلاح بداند بازی می‌کنم و این مساله برایم فرقی ندارد.

سایت نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    بیرانوند: هیات مدیره را نمی‌شناسیم، وزیر عکس آنها را بفرستد!
    از برد استقلال خوشحال شدم

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:از وزیر می‌خواهم هیات مدیره ای که منصوب کرده عکسهایشان را برای ما در واتس آپ بفرستد تا ما آنها را ببینیم.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا بیرانوند بعد از برد پرسپولیس مقابل سایپا در خصوص تقدیری که از او صورت گرفت گفت: باعث افتخارم است در کنار علی دایی چنین تندیسی گرفتم و این وظیفه ام را سنگین تر کرد که در آینده باز هم به همشهریانم کمک کنم.

وی در مورد بازی گفت: بازی سنگیی بود و وقتی گل اول را خوردیم که به نظر به پای اسدی برخورد کرد یاد بازی روز گذشته تراکتورسازی افتادم.اشتباه روی کرنر بود و باعث شد چنین گلی دریافت کنیم. فکر می‌کنم در دقایقی از بازی بچه ها تیم حریف را دستکم گرفتند و کمی سر به هوا بازی کردند. من این را می‌دانستم.

وی در خصوص اینکه یکی از گل ها با پرتاب دست وی به ثمر رسید گفت: خوشحالم که پرتاب دستم به نتیجه رسید چون قبلا هم این کار را کرده بودم، این پرتاب دستم که منجر به گل شده را به هواداران تقدیم می‌کنم.

بیرانوند در خصوص برتری تیمش در این بازی گفت:سایپا برای برد آمده و تیم چغری بود.خودمان می‌دانستیم فشار بازی زیاد است و فکر می‌کنم بازی که سایپا رو به روی پرسپولیس انجام داد 2 برابر بازی های گذشته انرژی گذاشت.

وی در خصوص اظهارات کاشانی علیه برانکو و دلخوری سرمربی سرخپوشان گفت: من هم جای برانکو باشم ناراحت می‌شوم. من که سال 97 آقای کاشانی را ندیدم، از وزیر می‌خواهم هیات مدیره ای که منصوب کرده عکسهایشان را برای ما در واتس آپ بفرستد تا ما آنها را ببینیم. ما اصلا هیات مدیره را نمی‌شناسیم. از آقای سلطانی فر می‌خواهم که نامه ای به آنها بنوسید که حداقل در تمرینات ما شرکت کنند و سال نو را تبریک بگویند!

وی تاکید کرد:کاشانی حرف بدی زده و احتمال دارد به خاطر این صحبت ها برانکو واکنش هم نشان بدهد.

وی در خصوص اینکه شایعه شده برانکو به تیم ملی می‌رود گفت: سوال سختی است. به هر حال در آنجا سرمربی 50 میلیون ایرانی هستید.من جای برانکو بودم هیچوقت الان تیم ملی را انتخاب نمی‌کردم.

بیرانوند در خصوص شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: ما 50 درصد راه را رفته ایم. شاید هواداران ما از برد استقلال مقابل سپاهان خوشحال نشده باشند ولی من از ته دل خوشحال شدم که استقلال بازی را برد! اولا چون دوستان من آنجا هستند و دوم اینکه دیدید که با این برد استقلال اختلاف ما و سپاهان زیاد شد. شاید هواداران خیلی از برد استقلال شاد نشدند ولی من خوشحال شدم چون به نفع ما بازی کردند. بازی با ذوب‌آهن خیلی مهم است و اگر آن بازی را ببریم کار بزرگی کردیم.

وی در خصوص کمک به مردم سیل زده و اینکه مردم در این راه خیلی کمک کردند گفت:خیلی خوشحال هستم که این اتفاق افتاد.به خصوص اتفاقی که در پل دختر رخ داد و مردم کمک های زیادی کردند. من از روزی که کمک ها را به آنجا بردم باز هم پیگیر هستم و در این چند روز هم باز هم کمک هایی به آنجا ارسال کردم. اگر مرخصی داشته باشم دوباره به آنها سر می‌زنم.

گلر پرسپولیس در خصوص شایعه بازگشت امیری به پرسپولیس گفت: با او در تماس هستم، او فعلا شرایط خوبی در تیمش در ترکیه دارد. اگر او برگردد خیلی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. او یک تصمیم گرفت چون از نظر مالی خیلی برایش خوب بود. او دیر وارد فوتبال شد و به همین دلیل برای حل مشکلات مالی به آنجا رفت. اگر او برگردد تونل معروف را برای طارمی که درست کردیم برای او هم درست خواهیم کرد!

سایت نود

برخی موضوعات مشابه

بالا