فوتبال داخلی مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از تساوی مقابل سپاهان؛لیگ18

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 109
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
جلال حسینی: تصمیم گرفته شده به پرسپولیس ضربه بزنند؛ هواداران می‌دانند چقدر دشمن دارند

کاپیتان پرسپولیس گفت: همه چیز به ضرر پرسپولیس است و می‌خواهند ضربه بزنند.

به گزارش وبسایت نود، جلال حسینی پس از پایان بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: ممنون این هواداران هستم، از آنها تشکر می‌کنم، شرمنده‌شان شدیم، آنها می‌دانند چقدر دشمن دارند، همه چیز به ضررشان است، متأسفانه نشد که این بازی را ببریم.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص اتفاقات امروز بازی گفت: این اتفاقات همیشه در فوتبال هستند. همه چیز به ضرر‌پرسپولیس است می‌خواهند ضربه بزنند. تصمیم گرفته شده ضربه بزنند من چند ماه است اینها را می‌گویم، شرایط سخت است، ما تمام تلاش‌مان در کنار هواداران به کار می‌گیریم.

نود

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    عالیشاه: این بازی برای ما خیلی مهم بود اما چیزی از دست ندادیم

هافبک تیم پرسپولیس گفت:اتفاقاتی که درون زمین افتاد روی بازی تأثیرگذار بود.

به گزارش وبسایت نود، امید عالیشاه پس از تساوی پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: واقعاً این اتفاقاتی که درون زمین افتاد جای تأسف دارد، این اتفاقات روی بازی تأثیرگذار بود، بازی برای ما خیلی مهم بود و با این حال چیزی از دست ندادیم.

عالیشاه در خصوص دریافت پاداش گفت: معذرت می‌خواهم در این مورد صحبت نمی‌کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه دست‌هایی در تلاش هستند تا به پرسپولیس ضربه بزنند، عنوان کرد: در مورد این سؤال هم معذرت خواهی می‌کنم و صحبتی ندارم.

عالیشاه در مورد اتفاقاتی که امروز روی سکوها افتاد، اظهار داشت: مطمئناً این اتفاقات در اصفهان هم می‌افتد و ما می‌خواهیم از فوتبال لـ*ـذت ببریم امیدوارم اتفاقی نیفتد که بعداً حسرت آن را بخوریم.

نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    شیری: بازیکنان پرسپولیس خسته هستند،امیدوارم آخر فصل هدیه خوبی به هواداران بدهیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ما روی زمین فوتبال بازی می‌کند ولی به علت خستگی کیفیت لازم را نداشتیم.

به گزارش وبسایت نود، مهدی شیری بعد از تساوی مقابل سپاهان گفت: تیم ما روی زمین فوتبال بازی می‌کند ولی به علت خستگی کیفیت لازم را نداشتیم و هر چه بازی رو به پایان می‌رفت خستگی بازیکنان کاملا خودش را نشان می‌داد. دست بازیکنان درد نکند چون واقعا از جان مایه می‌گذارند. امیدوارم آخر فصل قهرمان شویم و هدیه خوبی به هواداران بدهیم.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با این تساوی کار در 3 هفته پایانی سخت شده است گفت: شاید کار سخت شده باشد ولی امیدوارم شخصیت قهرمانی پرسپولیس را که طی سال‌های اخیر به دست آمده حفظ کنیم و دوباره قهرمان شویم.

وی در خصوص درگیری‌های آخر بازی گفت: من زیاد در جریان این اتفاقات نبودم ولی بعضا این اتفاقات در پایان بازی‌ها رخ می‌دهد.

نود

برخی موضوعات مشابه

بالا