فوتبال داخلی مصاحبه ی بازیکنان و مربیان دو تیم استقلال - پرسپولیس

• شروع کننده موضوع *samira*
  • بازدیدها 349
  • پاسخ ها 11
  • تاریخ شروع

*samira*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,268
امتیاز واکنش
3,891
به گزارش "ورزش سه"، از میکسدزون ورزشگاه آزادی، رضائیان گفت: خیلی خوب فوتبال بازی کردیم اما با بدشانسی گل نزدیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول می توانستیم به گل برسیم اما نشد ضمن اینکه حنیف هم من را شارژ کرد و داور می توانست پنالتی بگیرد. البته به نظر من آقای ترکی تمام صحنه های 50-50 را به نفع استقلال می گرفت.

رضائیان درباره گل پرسپولیس در دقیقه 95 هم گفت: آخر هیجان بود. شوت من در آخر بازی می توانست گل بشود اما قسمت این بود که بنگتسون در اولین دربی اش برای پرسپولیس گل بزند.

• پیشنهادات
  • *samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    چشمی: پرسپولیس خوش شانس بود

مدافع جوان استقلال اعتقاد دارد عملکرد داوری خوب بود اما یک دقیقه بیشتر از حد قانونی وقت اضافه گرفت.
    01034773.jpg

به گزارش "ورزش سه"، از میکسدزون ورزشگاه آزادی روزبه چشمی در مورد کسب تساوی مقابل پرسپولیس گفت پرسپولیسی ها خوش شانس بودند و توانستند در ثانیه پایانی بازی به گل برسند ولی من فکر می کنم هواداران از جریان بازی راضی باشند.

او در مورد عملکرد داوری ادامه داد به نظر من آقای ترکی خوب عمل کرد و توانسست بازی را اداره کند ولی یک مقدار وقت اضافه گرفت. من قبول ندارم که می گویند رحمتی یک دقیقه روی زمین افتاده بود او در کل 20 ثانیه به دلیل مصدومیت روی زمین بود.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    برانکو:خوشبختیمن است کهبازیکنان خوبیدارم

سرمربی پرسپولیس می گوید زدن گل در ثانیه های پایانی نتیجه زحمت بازیکنان من بود.
    01071618.jpg

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ در نشست مطبوعاتی پایان بازی تیمش بعد از پایان بازی با استقلالی ها گفت:

فکر می کنم همه شما با نظر من موافقید که یک بازی بسیار زیبا و دیدنی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم، خوشحالم از اینکه صد هزار تماشاگر برای دیدن این بازی به ورزشگاه آزادی آمدند و آنهایی هم که از طریق تلویزیون بازی را دیدند، لـ*ـذت فراوان بردهاند. این بازی یک بار دیگر نشان داد بیدلیل نیست که دربی ایران بزرگترین دربی در آسیا است، هر دو تیم مردانه تا آخر بازی برای بردن جنگیدند و واقعا میتوان گفت ما استحقاق باخت را در این دیدار نداشتیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: گلی که در ثانیههای پایانی بازی به ثمر رساندیم، نتیجه زحمت بازیکنان من بود که از جان خود مایه گذاشتند به همین دلیل من به بازیکنانم به دلیل این گل و بازی خوبی که انجام دادند، تبریک میگویم.

برانکو در رابـ ـطه با موقعیت های از دست داده در این بازی گفت: بله ما موقعیت های خوبی از دست دادیم، در حین بازیهای بزرگ غیرمنطقی است که 5 یا 6 موقعیت صد درصد گل داشته باشید، در چنین بازیهایی حتی باید از شانسهای نصفه و نیمه نیز استفاده کرد، ما باید شانسهای خود را در این دیدار تبدیل به گل میکردیم. دیدید که استقلالیها فقط با یک شانسی که داشتند به گل رسیدند، اگر بازیکنان آن جوری که در تمرینات کار میکردیم، عمل میکردند به سادگی میتوانستیم جلوی گل استقلالیها را بگیریم، مطمئنا باید همچنان به تلاش خود ادامه دهیم و روی ضربات آخر بیشتر کار کنیم.
    وی در ادامه گفت: بازیکنان ما جوانهایی هستند که استعداد زیادی دارند و این استعدادشان را نشان دادهاند، امروز هم بازیکنانمان روز خوبشان را پشت سرگذاشتند و در حال حاضر نیز روز به روز بهتر و بهتر میشوند، حالا هر وقت زمان نقل و انتقالات و نیم فصل رسید، تصمیم میگیریم که بازیکن جذب کنیم یا نه.
    برانکو در رابـ ـطه با داوری گفت: این بازی مهم است و احساسات و هیجان من هم در بازی زیاد است، حساسیت این بازی هم بسیار بالا بود و هر کدام از ما در چنین موقعیتهایی رفتارهای مختلفی از خودمان نشان میدهیم، هر بازی هم مسئله خاص خودش را دارد.

سرمربی پرسپولیس درباره تعویض هایش گفت: فشار زیادی روی هافبکهای ما وجود داشت و نوراللهی هم مصدوم شد، او باید بین دو نیمه تعویض میشد اما ما یک مقدار صبر کردیم تا برنامههایمان را دنبال کنیم. درمجموع نوراللهی مصدوم بود و ما نتیجه را هم واگذار کرده بودیم به همین دلیل بنسون را به جای مهاجم به جای این بازیکن به میدان فرستادیم. عالیشاه هم پس از اینکه تمام توانش را گذاشت کمی عقب کشیده بود اما همچنان وظایف تهاجمی را برعهده داشت. این جزئیاتی بود که مقابل ما قرار داشت و در هر بازی با توجه به این جزئیات هوشیارانه برنامههایمان را اجرا میکنیم، ضمن اینکه بدون ریسک هم نمیتوان نتیجه گرفت.

وی درباره عملکرد محمد انصاری گفت: خوشبختی من این است که در این فصل بازیکنان خوبی را در اختیار دارم، اشکال انصاری این بود که دیر به ما ملحق شد و به عنوان یک بازیکن تستی به تمرینات آمد و بعد از آنکه ما پتانسیل و کیفیتش را دیدیم با او قرارداد امضا کردیم. در تمام بازیهایی که برای پرسپولیس به میدان رفته خوب بوده و از این قضیه خوشحالم و مطمئنم با بازگشت حاتمی و حیدریه که روز به روز بهتر میشوند در سمت چپ امکانات و گزینههای بیشتری داریم که کارمان راحتتر میشود.

برانکو درباره داوری بازی گفت: قبل از هر چیز باید بگویم که 4 دقیقه وقت اضافه حداقل زمانی بود که داور میتوانست برای بازی بگیرد. طبق مقررات هر تعویض 30 ثانیه وقت را تلف میکند و در این بین مهدی رحمتی هم روی زمین افتاده بود که داور هم 2 دقیقه وقت اضافه دیگر را لحاظ کرد که مجموعا 6 دقیقه وقت اضافه لحاظ شد.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    سرمربی استقلال عقیده دارد بازیکنانش پس از گل زدن به پرسپولیس رو به بازی احساسی آوردند و پرسپولیسی ها نیز به توپ های بلند روی آوردند.
    01039807.jpg

به گزارش "ورزش سه"، پرویز مظلومی در کنفرانس خبری پایان بازی تیمش در مقابل پرسپولیس گفت: در این بازی ما خوب بودیم، پانزده دقیقه اول بازی را خوب شروع کردیم اما یکی دو موقعیت به حریف دادیم، در نیمه دوم خیلی خوب و زود به گل رسیدیم، بازیکنان ما برای بردن احساسی بازی کردند و بی جهت عقب نشستند و به حریف فرصت دادند.

وی ادامه داد: طبیعی بود پرسپولیس به توپ بلند روی بیاورد ما وسط زمین خود را در نیمه دوم تقویت کردیم آنها با توپهای بلند هافبکهای ما را از بازی خارج کردند به دو تیم تبریک میگویم، هواداران لـ*ـذت بردند، هواداران به اصول اخلاقی عمل کردند و به آنها تبریک میگویم

وی ادامه داد: ما همه کارهای لازم را انجام دادیم، مدافعان ما زیاد عقب کشیدند و به حریف فرصت دادند. اگر دقت میکردیم با توجه به باز بودن دفاع پرسپولیس میتوانستیم گل دوم را بزنیم، اما در برخی اوقات بازیکنان ما بی تجربگی کردند، پرسپولیس در وقتهای تلف شده یعنی در دقیقه ششم وقت های اضافی گل را زد درحالی که وقت اضافی 4 دقیقه بود، محسن ترکی قضاوت خوبی کرد اما مهدی رحمتی یک دقیقه روی زمین افتاد اما داور 2 دقیقه وقت اضافه کرد.

مظلومی ادامه داد: ما دوست نداشتیم بازی صفر بر صفر شود و تغییرات ما برای گل زدن بود، پرسپولیس با ارسال بلند بازی را از ما گرفت و با ارسال بلند اجازه بازی به ما ندادند، اگر خسرو حیدری میتوانست نود دقیقه با ما بازی کند وضعیت بهتر بود، هدف ما دفاع کردن نبود بعد از گل احساس ما بر منطق غلبه کرد و بازیکنان ما عقب کشیدند بازیکنان ما با توجه به 2 باخت در دربی اخیر میخواستند برنده شوند.

سرمربی استقلال در پایان گفت: در بازیهای اخیر دربی 60-70 هزار نفر به ورزشگاه میآمدند اما به خاطر نوع بازی دو تیم در این مسابقه ورزشگاه پُر شد و امیدوارم این حضور هواداران در ورزشگاه ادامه داشته باشد.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    صالح:تساوی یکعده در بیرون زمین را راضیکرد

مجید صالح مربی استقلال معتقد است که بیرون زمین خیلی ها راضی هستند که دربی با نتیجه تساوی به پایان برسد.
    00946688.jpg

صالح به خبرنگار "ورزش سه"، گفت: در گذشته همه می گفتند که دربی باید مساوی باشد ولی شما دیدید که اصلال اینطور نبود و از این لحاظ این دربی خوب بود.

او ادامه داد: شاید این نتیجه تساوی همه را راضی کند ولی ما از این نتیجه راضی نیستیم ما تا دقیقه 94 برنده بازی بودیم و در لحظات پایانی نتیجه را از دست دادیم.

وی افزود: وقتی تیم تا دقایق پایانی برنده است بازیکنان ما می بایست مدیریت زمان بهتری انجام می دادند و در این زمینه دقت می کردند.
    صالح در مورد قضاوت ترکی، گفت: داوری های خوب آقای ترکی برای همه اثبات شده است و به عقیده من فقط این نتیجه افرادی را در بیرون زمین خوشحال کرد.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    نورمحمدی: به هواداران قول قهرمانی میدهم

کاپیتان پرسپولیس می گوید از نمایش امروز تیمش مطمئن است که پرسپولیس در نهایت قهرمان لیگ می شود.
    01071870.jpg

به گزارش "ورزش سه"، از میکسدزون ورزشگاه آزادی، نورمحمدی گفت: ما برای برد به زمین آمده بودیم اما نتوانستیم به گل برسیم. اگر این استقلال صدرنشین است من به هواداران قول قهرمانی می دهم. اگر رحمتی در دروازه استقلال نبود ما 4، 5 گل می زدیم.

او ادامه داد: فورواردهای ما واقعا فورواردهای بزرگی هستند اما امروز روز خوب مهدی رحمتی بود و ما خیلی گل خراب کردیم. به هر حال خوشحالم از این بازی و مطمئنم به صدر جدول می رویم.

او درباره گل نزنی مهاجمان گفت: من نمی دانم چرا اینقدر گل خراب می کنیم. تمرین هایمان هم خوب است اما شاید به تمرکز بیشتری برای گلزنی احتیاج داریم.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    برهانی: باتجربه بازی می کردیم می بردیم

آرش برهانی مهاجم استقلال عقیده دارد این بازی می توانست به سود هم تیمی هایش تمام بشود.
    01035450.jpg

به گزارش "ورزش سه" از میکسدزون ورزشگاه آزادی، برهانی گفت: اگر باتجربه تر بازی می کردیم می توانستیم گلمان را حفظ کنیم. در نهایت بازی خیلی خوبی بود و خوشحالم که تماشاچیان از آن لـ*ـذت بردند.

او درباره قضاوت محسن ترکی هم گفت: ترکی ایراد خاصی نداشت ولی یک کم زیادی وقت اضافه گرفت.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    طالب لو: ترکی در قضاوت باثبات است

دروازه بان استقلال عقیده دارد استقلال می توانست در این بازی به پیروزی برسند.
    01040381.jpg

به گزارش "ورزش سه" از میکسدزون ورزشگاه آزادی، طالب لو گفت: بازی خیلی زیبایی بود و بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و حیف شد که بازی در لحظات آخر از دست ما رفت.

او درباره قضاوت محسن ترکی هم گفت: من به ایشان احترام می گذارم و درباره داوری باید کارشناسان نظر بدهند. از هوادارن متشکرم که سنگ تمام گذاشتند.

او درباره ادامه نیمکت نشینی اش در استقلال هم گفت: به این موضوع اصلا فکر نمی کنم و هر وقت لازم باشد به بازی ادامه می دهم.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    ابراهیمی: قبل از گل روی من خطا شد

هافبک استقلال معتقد است داور این بازی نباید 4 دقیقه وقت تلف شده می گرفت.
    01040399.jpg

به گزارش "ورزش سه"، از میکسدزون ورزشگاه آزادی، امید ابراهیمی درباره بازی گفت: هم ما موقعیت داشتیم هم آنها با اینکه این بازی در باران انجام شد همه هواداران لـ*ـذت بردند. یک ربع آخر آنها چند موقعیت داشتند و اینگونه نبود که بگوییم بازی دست پرسپولیس است.

وی در رابـ ـطه با داوری گفت: به نظر من 4 دقیقه بسیار زیاد بود و داور نباید اینقدر وقت اضافه می گرفت ضمن اینکه قبل از گل روی من خطا شد و داور آن را ندید.

وی در پایان گفت: ما در بازی ترسو نبودیم و شرایط بازی اینگونه ایجاب می کرد. آنها رو به توپ های هوایی آوردند و توانستند بالاخره گل بزنند.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    بنگتسون: خدا را شکر هواداران را شاد کردم

جری بنگتسون مهاجم گلزن پرسپولیس در پایان مسابقه توسط خبرنگاران محاصره شد.
    01071835.jpg

به گزارش "ورزش سه"، از میکسدزون ورزشگاه آزادی، او گفت: خدا را شکر می کنم که توانستم برای این هم تماشاچی گل بزنم.

این مهاجم که به زبان انگلیسی مسلط نیست بیشتر از این حرف نزد.

برخی موضوعات مشابه

بالا