فوتبال داخلی مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از برد دربی

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 147
  • پاسخ ها 6
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
جلال حسینی:
متاسفانه زمین تمرین نداریم
دربی است و درگیری پیش می‌آید

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه زمین تمرین نداریم و بارها این موضوع را مطرح کرده‌ایم.

به گزارش وبسایت نود، جلال حسینی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از دربی و برتری سرخ‌پوشان در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان استقلال هم خیلی تلاش کردند ما هم همین طور. با اینکه خسته بودیم اما توانستیم 3 امتیاز را بگیریک.

وی افزود: ما مشکلات زیادی داریم. برای چندمین بار است که می‌گویم و این مسائل ما را اذیت می‌کند. یک ماه است روی چمن مصنوعی تمرین می‌کنیم و 3 بازی هم روی چمن مصنوعی داشته‌ایم. ما از همه تیم‌ها خسته‌تر هستیم اما خوشحالم بچه‌ها بازی خوب ارائه کردند و 3 امتیاز را گرفتیم.

حسینی درباره درگیری‌ها عنوان کرد: من دیدم درگیری شده است. فکر می‌کردم پنالتی را برمی‌گردانند اما داور گفت چیزی ندیده است. هم بازیکنان استقلال عصبی بودند هم بچه‌های ما اما چنین اتفاقاتی پیش می‌آید. دربی است و درگیری هم به وجود می‌آید.

کاپیتان پرسپولیس خاطرنشان کرد: یک بازی با پیکان داریم و یک بازی هم با الاهلی عربستان. امیدوارم ریکاوری شویم اما متاسفانه زمین تمرین نداریم و این ما را خسته می‌کند. قبل از دربی نمی‌دانم دیدید یا نه ما در آب تمرین می‌کردیم و اینها برای رقابت با حریفان آسیایی سخت است.

وی درباره مشکلات مالی، عنوان کرد: عرب با ما صحبت کرده و قول‌هایی داده است.ما هم روی این قول‌ها حساب کرده‌ایم و امیدوارم درست شود.

منبع:سایت نود

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    خلیل‌زاده:
    به بازیکنان گفتم باید احترام منتظری را نگه داریم
    ما برای قهرمانی می‌جنگیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به بازیکنان گفتم منتظری بزرگتر ما است و باید احترام او را نگه داریم.

به گزارش وبسایت نود، شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی پرسپولیس در دربی ۸۹ گفت: ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم اما این اتفاق نیفتاد، به هر حال ۳ امتیاز را گرفتیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

خلیل‌زاده در خصوص درگیری‌های این بازی و همچنین اینکه او هواداران را تشویق به شعار دادن می‌کرد، گفت: به هر حال شرایط دربی اینگونه است، خیر. من فقط به کمال اشاره کردم که به شفر چیزی نگوید، این اتفاقات همیشه پیش می‌آید. من به بازیکنان گفتم پژمان منتظری بزرگتر ما است و باید احترام او را حفظ کنیم.

وی در خصوص صحبت‌های برانکو با بازیکنان پرسپولیس گفت: او به ما می‌گفت آرامتر باشید تا کارت نگیرید چون برای بازی بعدی به شما احتیاج داریم.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم به قهرمانی این فصل خواهد رسید، گفت: تلاش می‌کنیم این اتفاق بیفتد. ما برای قهرمانی می‌جنگیم و امیدوارم این روند را حفظ کنیم و در بازی‌های بعدی هم بتوانیم نتیجه بگیریم.

خلیل‌زاده در مورد حضور رحمتی در زمین پرسپولیس و اینکه آیا او حرف خاصی زد، گفت: خیر، رحمتی چیز خاصی نگفت، با او دوست و رفیق هستیم. دربی همیشه شرایطش اینگونه است.

وی در مورد اینکه سید جلال حسینی از زمین تمرین گلایه داشت، گفت: او راست می‌گوید. ما زمین تمرین داریم اما درب و داغون است، ما در چمن مصنوعی تمرین کردیم و همین باعث شد بیشتر بازیکنان مچ پاهایشان درد بگیرد، استقلال هم شرایطش مانند ما است اما استقلال چند زمین تمرین دارد، ما در زمین خراب و پر آب تمرین کردیم، با این حال نمی‌گوییم چرا زمین تمرین نداریم، سعی می‌کنیم در بازی‌های بعدی هم نتیجه بگیریم.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    کامیابی‌نیا: از شفر و منتظری عذر می‌خواهم

هافبک پرسپویس توضیحاتی را درباره جنجال‌های نیمه اول داربی ۸۹ ارائه داد و از سرمربی استقلال عذرخواهی کرد.

به گزارش وبسایت نود، کمال کامیابی‌نیا پس از براری پرسپولیس در داربی پایتخت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدا را شکر مردم لـ*ـذت بردند و بازی سنگینی بود. دو تیم شرایط ویژه‌ای برای این بازی داشتند و خدا را شکر ۳ امتیاز را گرفتیم.

وی ادامه داد: این پیروزی بسیار شیرین بود اما از این به بعد باید به دیدار با پیکان فکر کنیم.

کامیابی‌نیا درباره جنجال ایجاد شده در اواسط نیمه اول گفت: اتفاق خاصی نبود و اگر ناراحتی‌ای پیش آمده، من از آقای شفر و منتظری عذرخواهی می‌کنم. در کنار زمین، بازیکن استقلال شیری را زد و مربی استقلال فکر کرد که شیری الکی خود را به زمین انداخه است و من تنها تذکر دادم. فکر می‌کنم آن‌جا کمی شلوغ شد.

او درباره آرام شدن بازی در نیمه دوم گفت: بازیکنان شرایط را درک کردند و ما می‌خواستیم از گل خود دفاع کنیم. طبیعی بود که استقلال فشار بیاورد و ما باید تمرکز خود را حفظ می‌کردیم.

هافبک پرسپولیس درباره ضربه چیپ اسماعیلی گفت: بهترین بازیکنان هم پنالتی خراب می‌کنند و شرایط خاصی بود. علیپور هم یک بار پنالتی چیپ زد که به گل تبدیل شد و این بسته به شرایط دارد. برای اسماعیلی در آینده آرزوی موفقیت می‌کنم.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    نوراللهی:
    گل امروز را به مادرم تقدیم می‌کنم
    بازی‌های سختی پیش رو داریم

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: بازی امروز برای هر دو تیم مهم بود ما باید در کورس قهرمانی بمانیم و در بازی‌های سخت پیش رو امتیاز جمع کنیم.

به گزارش وبسایت نود، هشتاد و نهمین مسابقه پرسپولیس و استقلال از هفته بیست و سوم لیگ برتر از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی آغاز شد که در نهایت تیم پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر بازی را برنده شد.

احمد نوراللهی در پایان این دیدار اظهار داشت: خدا را شاکرم که سه امتیاز بازی را کسب کردیم. بچه‌ها امروز همدل بودند و خوشبختانه با کسب سه امتیاز در کورس قهرمانی ماندیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: ما هنوز راهمان سخت است. بازی‌های سختی در جام باشگاه‌ها داریم امیدوارم که هم در جام حذفی و هم جام باشگاه‌ها بتوانیم موفق شویم تا دل هواداران را شاد کنیم.

بازیکن تیم پرسپولیس در مورد گلی که در این دیدار به ثمر رساند، گفت: این گل زحمات همه بچه‌ها بود. همه بازیکنان در تمام پست‌ها عالی بودند که ما توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. گل را به مادرم تقدیم می‌کنم چون قبل از بازی مادرم گفته بود به دلم افتاده تو گل می‌زنی امروز گل زد م و امروز این گل را به مادرم تقدیم می‌کنم.

نوراللهی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: این بازی بازی مهمی برای هر دو تیم بود. ما باید در کورس قهرمانی بمانیم. بازی‌های سختی مثل بازی با تراکتور را پیش رو داریم و تا می‌توانیم باید برای رسیدن به قهرمانی امتیاز جمع کنیم.

وی در پایان در مورد درگیریس که بین بازیکنان رخ داده بود، گفت: من در آن لحظه به صحنه نزدیک نبودم نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد اما بعد از بازی همه با هم دوست بودند و خوشبختانه همه هواداران هم امروز از بازی لـ*ـذت بردند.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    ربیع‌خواه:
    پیروزی امروز عیدی خوبی به هواداران بود
    خدا را شکر پنالتی گل نشد

بازیکن تیم پرسپولیس گفت:بچه‌ها در رختکن خوشحالی کردند چون در این مدت خیلی سختی کشیدیم و این پیروزی عیدی خوبی به هواداران بود.

به گزارش وبسایت نود، محسن ربیع‌خواه در پایان این دیدار اظهار داشت: خدا را شکر واقعا بازی حساسی بود.ما برای رسیدن به قهرمانی نیاز داشتیم مسیر را هموار کنیم. امروز بچه‌ها زحمت کشیدند و همه از جان مایه گذاشتند و سه امتیاز را گرفتیم.

وی در ادامه اظهار داشت:‌امروز هواداران واقعا سنگ تمام گذاشتند. خدا را شکر می‌کنیم که آنها با خوشحالی ورزشگاه را ترک کردند. این پیروزی عیدی خوبی به همه هواداران بود.

بازیکن تیم پرسپولیس در مورد پنالتی که تبدیل به گل نشد، گفت: فکر می‌کنم این پنالتی که گل نشد تاثیر خود را گذاشت چون در دقایق حساسی داور پنالتی گرفت. قطعا اگر پنالتی می‌شد شرایط بازی در ادامه فرق می‌کرد اما خدا را شکر گل نشد.

ربیع‌خواه در مورد خوشحالی که در رختکن بین بازیکنان ایجاد شد، گفت: بچه‌ها در رختکن خوشحالی کردند چون در این مدت خیلی سختی کشیدیم و امروز بعد از برد بچه‌ها خوشحالی می‌کردند.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    انصاری: دوست داریم تا آخرین بازی صدرنشین باشیم

مدافع تیم پرسپولیس گفت: از الان صحبت برای قهرمانی خیلی زود است و دوست داریم تا آخرین بازی صدرنشین باشیم.

به گزارش وبسایت نود، محمد انصاری پس از پیروزی این تیم مقابل استقلال در دربی 89 گفت: تا پایان بازی‌ها زمان زیادی باقی مانده اما این سه امتیاز از همه چیز واجب‌تر بود امیدواریم این روند ادامه پیدا کند. سوای نتیجه و سه امتیاز مسابقه ما بازی خوبی را ارائه دادیم و بازیکنان عملکرد خیلی خوبی داشتند.

وی درخصوص قهرمانی پرسپولیس در این فصل گفت: از الان خیلی زود است که برای قهرمانی صحبت کنیم،‌ما دوست داریم تا آخرین بازی صدرنشین باقی بمانیم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

انصاری در مورد صحنه‌های جنجالی دربی 89 گفت: امیدواریم این صحنه‌ها کمتر پیش بیایند. با این حال کیفیت این بازی نسبت به دربی‌های گذشته بیشتر بود.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    بودیمیر: اینکه چه کسی گل بزند خیلی اهمیتی ندارد؛ مهم کسب 3 امتیاز دربی بود

ماریو بودیمیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مسئله اصلی، پیروزی تیم در چنین بازی حساسی بود و من هم از گلزنی نوراللهی خیلی خوشحال شدم، چون موفقیت تیم در اولویت است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از میزان، ماریو بودیمیر در خصوص دربی روز شنبه که درنهایت با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید اظهار داشت: با پیروزی در این بازی ما سه امتیاز خیلی مهمی را به دست آوردیم. استقلال تیم بسیار خوبی بود و قدرتمند در زمین ظاهر شد اما در نهایت ما پیروز میدان شدیم و از این بابت بسیار خوشحالیم.

وی افزود: ماموریت ما همچنان ادامه دارد و از حالا باید به بازی‌های بعدی فکر کنیم. ما در سه جامی که حضور داریم باید با تمام توان تلاش کنیم و تمرکز خود را از دست ندهیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه موفق نشد در این دیدار گلزنی کند تصریح کرد: مسئله اصلی، پیروزی تیم در چنین بازی حساسی بود و من هم از گلزنی نوراللهی خیلی خوشحال شدم، چون موفقیت تیم در اولویت است. مهم کسب سه امتیاز این بازی بود و اینکه چه کسی گل بزند خیلی اهمیتی ندارد.

پ.ن:فقط این آخر مصاحبه بودیمیر بگم ک بودیمیر یه بازیکن برای بازی هاییه که مالکیت توپ بالا و با پرسپولیسه
    حالا اینکه برانکو بهش بازی میده برای اینه که بتونه با تیم هماهنگ بشه اما تو بازی هایی که مالکیت توپ پایینه نمیتونه خودش رو نشون بده وگرنه ک اون چیزی ک تو شرایط ایده آل نشون داده بازیکن خوبیه

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا