فوتبال داخلی مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از برد السد در بازی برگشت آسیا 2019

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 94
  • پاسخ ها 6
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
پیش نوشت:لطفا مطلبی ارسال نکنید ک من پشت سر هم بذارم مصاحبه هارو

عالیشاه: سال بعد هم قرارداد دارم و در خدمت پرسپولیس هستم

هافبک پرسپولیس گفت: لیگ قهرمانان آسیا تمام شد و باید به فکر بازی با سپاهان باشیم.

به گزارش وب‌سایت نود، امید عالیشاه پس از پایان مسابقه پرسپولیس مقابل السد گفت: متأسفانه امتیازاتی که از دست داده بودیم به ضررمان تمام شد. بازی خوبی داشتیم جایهوادارانی که به ورزشگاه نیامده بودند خالی بود و دست هوادارانی که آمدند و ما را تشویق کردند درد نکند. به هر حال مسابقات تمام شد و کاری نمی‌شود کرد باید به فکر بازی سپاهان باشیم ان‌شاءالله آن بازی را ببریم به فینال جام حذفی برویم و قهرمان شویم.

عالیشاه در خصوص صحبت‌هایی که در مورد جدایی او از پرسپولیس مطرح شده گفت: در این مورد چیزی نمی‌دانم و این را از شما می‌شنوم من با پرسپولیس قرارداد ۲ ساله بستم و سال بعد هم قرارداد دارم و در خدمت پرسپولیس هستم.

وی در خصوص بازی با سپاهان و حساسیت‌های ایندی دار گفت: می‌خواهیم از فوتبال بازی کردن لـ*ـذت ببریم فوتبال وسیله‌ای است که در کنار هم باشیم تا حداقل از این مشکلات اقتصادی فرار کنیم و در کنار هم شاد باشیم.

هافبک تیم پرسپولیس در مورد مسئله تقسیم‌بندی هواداران در بازی مقابل سپاهان گفت: من کارشناس نیستم که بخواهم این قضایا را تشخیص دهم.

نود

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    شجاع خلیل‌زاده: در اصفهان فقط برای فحاشی به پرسپولیس به ورزشگاه می‌آیند
    از هوادارنمان گلایه دارم

بازیکن پرسپولیس معتقد است کسانی که در اصفهان به ورزشگاه می‌آیند فقط برای فحاشی به پرسپولیس این کار را می‌کنند.

به گزارش وب‌سایت نود، تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر السد را شکست دهد. شجاع خلیل‌زاده، بازیکن پرسپولیس پس از این بازی اظهار کرد: این برد لذتی نداشت چون ما صعود نکردیم. حقمان بود که صعود کنیم اما با ناداوری آن را از ما گرفتند. از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم. از هوادارنمان گلگی دارم. امروز باید به ورزشگاه می‌آمدند و حمایت می‌کردند. امیدوارم پرسپولیس در فینال جام حذفی قهرمان شود و دل هواداران را شاد کند.

او درباره بازی با سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: ما ترسی نداریم. بازی با سپاهان بازی سختی است و آن‌ها تیم خوبی هستند و مربی بزرگی دارند. امیدوارم هواداران سپاهان مانند بازی‌هایی که فحاشی می‌کنند در آن بازی فحاشی نکنند. آن‌جا نارنجک طبیعی است و در دو، سه سال اخیر فقط فحش در اصفهان شنیدم. البته مردم اصفهان مردم خوبی هستند و دوستان زیادی در آن‌جا دارم ولی کسانی که به ورزشگاه می‌آیند به خاطر سپاهان نمی‌آیند بلکه برای فحاشی به پرسپولیس می‌آیند.

نود

پ.ن:موقع مصاحبه شجاع خبرنگارا خیلی ب شیشه میکسدوزن تکیه داده بودن و هل میدادن یه دفعه شیشه پودر شد ریخت زمین
    دیگه خدا رحم کرد

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    رفیعی: به ژاوی گفتم دو سال دیگر می‌توانی بازی کنی
    حق‌مان نبود حذف شویم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حق تیم ما نبود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از این مسابقات کنار برود.

به گزارش وب‌سایت نود،
    سروش رفیعی پس از پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل السد قطر، اظهار داشت: ابتدا قهرمانی‌مان در لیگ برتر را به هواداران تبریک می‌گویم. خیلی خوشحالم که برای سومین بار متوالی تیم‌مان به مقام قهرمانی لیگ رسید. انتظارمان این بود که در این بازی هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند و در آخرین بازی فصل‌مان در ورزشگاه آزادی جشن قهرمانی‌مان را بگیریم. باز هم از آنها تشکر می‌کنم که در طول فصل ما را تنها نگذاشتند و یک تشکر ویژه هم از کسانی می‌کنم که امروز به استادیوم آزادی آمدند.

وی افزود: بازی خوبی در این مسابقه انجام دادیم. دوست داشتیم به عنوان قهرمان ایران نمایش خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم. حق‌مان نبود که در این مرحله حذف شویم. شاید اگر مقابل پاختاکور ازبکستان و السد قطر در بازی رفت گل‌های آفساید زده نمی‌شد می‌توانستیم صعود کنیم. در هر صورت بعضی وقت‌ها این اتفاقات می‌افتد. همانطور که در اروپا هم تیم‌هایی مانند یوونتوس و رئال مادرید در مراحلی از لیگ قهرمانان اروپا حذف می‌شوند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازی با سپاهان یادآور شد: مطمئنم بازی سختی خواهد بود، سعی می‌کنیم بعد از دو روز استراحت تمرینات خوبی برای آن بازی داشته باشیم. بازی خوب، جوانمردانه در شأن تیم‌های اول و دوم لیگ خواهد بود.

رفیعی درباره نگرانی‌هایی که بابت تنش‌های احتمالی در این مسابقه وجود دارد، گفت: فکر نمی‌کنم نگرانی از این بابت وجود داشته باشد، همیشه چنین اتفاقاتی در فوتبال می‌افتد. فکر نمی‌کنم اتفاقی از جانب هواداران و بازیکنان پرسپولیس رخ داده باشد، اما اگر چیزی بوده من از طرف همه از هواداران سپاهان معذرت می‌خواهم. بازی پرسپولیس و سپاهان ال‌کلاسیکوی فوتبال ایران است.

وی در مورد خداحافظی ژاوی از دنیای فوتبال گفت: من در جریان بازی هم به ژاوی گفتم دو سال دیگر می‌تواند بازی کند، آنقدر که فوق‌العاده و خوب است. امروز یکی از بهترین فوتبالیست‌های دنیا در ورزشگاه آزادی از فوتبال خداحافظی کرد و ای کاش هوادارن بیشتری به ورزشگاه می‌آمدند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چه برنامه‌ای برای فصل آینده دارد، عنوان کرد: من با پرسپولیس قرارداد دارم و در خدمت باشگاه هستم.

نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    ترابی: لیاقت پرسپولیس بیشتر از این‌ها بود

هافبک تهاجمی پرسپولیس می‌گوید تیمش در مقابل السد کاملا بر بازی سوار بوده است.

به گزارش وب‌سایت نود، مهدی ترابی پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل السد اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و ما می‌خواستیم نشان دهیم که حق‌مان بیشتر از اینها بود ولی در این دوره در 2-3 بازی‌‌ها داوران اشتباهاتی داشتند و باعث شد ما حذف شویم. خداراشکر توانستیم لیگ قهرمانان را خوب تمام کنیم و برای سال آینده آماده می‌شویم.

وی درباره اینکه انتظار داشت که السد بد بازی کند، گفت: به السد کاری نداشتیم و تمرکزمان روی بازی خودمان بود. به نظر من السد از بازی ما غافلگیر شد و خداراشکر که توانستیم برنده بازی باشیم و هواداران را شاد به خانه‌هایشان فرستادیم.

نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    علیپور: یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم
    در آسیا به لطف داوران حذف شدیم

علی علیپور، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد، یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد.

به گزارش وب‌سایت نود،
    علی علیپور پس از پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل السد قطر اظهار داشت: خدا را شکر همه دیدید که یک فوتبال حرفه‌ای انجام دادیم و چیزهایی که کادرفنی از ما می‌خواست را پیاده کردیم. ما در آخرین گام در آسیا که از قبل به لطف داوران حذف شده بودیم، توانستیم برنده بازی باشیم.

وی درباره اینکه سپاهانی‌ها گفته‌اند قانون حضور 50-50 تماشاگران در ورزشگاه برای دیدارهای جام حذفی را قبول ندارند، گفت: این مسئله‌ای است که به ما ربطی ندارد و سازمان لیگ و فدراسیون باید تصمیم بگیرند.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره مصدومیت سیدجلال حسینی هم گفت: در این چند سال بازی‌های ما بسیار فشرده بوده است. خدا را شکر چیز خاصی نیست و یک خستگی کوچک است.

علیپور درباره اینکه گفته می‌شود از اسپانیا پیشنهاد دارد، عنوان کرد: من تابع تصمیم باشگاه هستم و اگر هواداران مرا بخواهند یک فصل دیگر قرارداد دارم.

نود

پ.ن:واقعا چرا هوادارا نباید علیپور و بخوان
    بازی های پرسپولیس خیلی فشرده بود دقیقا مثل اسپانیا یا انگلیس فقط فرقش این بود اونا آمپول مخصوص دارن،امکانات دارن و ما نداریم
    با این وجود مسی و رونالدو هم بعضی وقتا رو نیمکت میشنن اما علیپور یه بازی هم غایب نبوده و تقریبا همه بازیا نود دقیقه رو بازی کرده
    آدمه نه یه بدن فولادی
    با این حال فقط دو گل با عنوان آقای گلی فاصله داشت
    تو بازی امروز هر کی بود اون توپ و ب امید خطا ول میکرد اما علی پاشد و ادامه داد و گل زد

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    مهدی شیری: فوتبال ارزش به خطر افتادن جان کسی را ندارد

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی شیری بعد از پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل السد گفت: خدا را شکر بازی را خوب شروع کردیم و به برد رسیدیم. حق‌مان حذف از مرحله گروهی نبود.
    داوران شش امتیاز از تیم ما گرفتند. همه مردم دیدند که تیم ما یکدست شده است. خدا را شکر شرایط‌مان خوب شده و نتیجه را هم مردم دیدند.

این بازیکن درباره حضور ژاوی در جمع بازیکنان پرسپولیس گفت: او بازیکن بزرگ و بین‌المللی است. او لطف کرد و با تیم ما عکس انداخت.

او درباره مصدومیت سید جلال حسینی دقایقی قبل از شروع بازی گفت: سید جلال از ناحیه همسترینگ مشکل داشت. حتی با تیم گرم کرد اما نتوانست ادامه دهد.

مدافع راست پرسپولیس درباره حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: شرایط دست ما نبود. داوران از ما امتیاز گرفتند. مقابل پاختاکور و السد خوب بازی کردیم اما داور از ما امتیاز گرفت.

شیری درباره دیدار با سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: بازی با سپاهان بسیار سخت است. آن‌ها تیم بزرگی هستند. بازی شرایط خاصی دارد ولی از فردا آماده بازی با این تیم می‌شویم که نتیجه لازم را هم بگیریم.

مدافع پرسپولیس درباره احتمال تکرار بازی برگشت لیگ‌برتر با سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی تاکید کرد: اولاً که فوتبال ارزش این مسائل را ندارد. نباید جان کسی به خطر بیافتد. حتی من متوجه شدم که در بازی اخیر دو تیم یک نفر جان خودش را از دست داد. دوست ندارم اتفاق تلخی در این بازی رخ بدهد. امیدوارم همه چیز کنترل شود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که تیمش سال آینده در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی را کسب کند.

نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    مصلح: بازی کردن مقابل ژاوی، حس خوبی دارد
    به لیگ برتر قانع نیستیم و حذفی را هم می‌خواهیم

بازیکن پرسپولیس می‌گوید از بازی مقابل ژاوی حس خوبی داشت.

به گزارش وب‌سایت نود، تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر السد را شکست دهد. شایان مصلح، بازیکن پرسپولیس پس از این دیدار اظهار کرد: بازی خوبی بود و توانستیم بازی را ببریم. حق ما در آسیا صعود بود اما مقابل السد و مقابل پاختاکور با اشتباهات داوری، امتیازاتمان گرفته شد. ما سعی کردیم که در این بازی از حیثیت خودمان دفاع کنیم که خدا را شکر با یک بازی قشنگ السد را شکست دادیم.

او درباره خداحافظی ژاوی در دیدار امشب، گفت: ژاوی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال است. حس خوبی بود که مقابل او بازی کنم. برای او در عرصه مربی‌گری آرزوی موفقیت می‌کنم.

بازیکن پرسپولیس درباره ظرفیت ۵۰-۵۰ دیدار این تیم مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی بیان کرد: من این موضوع را نشنیده بودم. نظر خاصی در این مورد ندارم.

مصلح درباره تهدید داریوش یزدانی، مدافع سپاهان پس از بازی دور برگشت لیگ برتر در ورزشگاه آزادی، گفت: این بنده خدا بعداً عذرخواهی کرد و چنین منظوری نداشت.

او درباره بازی سپاهان و پرسپولیس هم توضیح داد: مقابل سپاهان بازی سختی داریم. امیدوارم علاوه بر لیگ، حذفی را هم قهرمان شویم. ما قانع به قهرمانی در لیگ برتر نیستیم و با تمام قوا برای قهرمانی حذفی می‌رویم. ما با این که خسته هستیم، تمام تلاشمان را در جام حذفی به کار می‌گیریم.

نود

برخی موضوعات مشابه

بالا