اجتماعی رفتاری ناجوانمردانه در حق مادر آلزایمری

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 955
  • پاسخ ها 25
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738

چرا از من معذرت خواهی میکنی عزیزم قبلا هم گفتم این متن تو پیچ مشکلات بود از اونجا برداشته مشکل خودم نیست که خدا رو شکر ما از این موارد نداریم

من خودم به شخصه معتقدم وقتی نمیتونی از کسی مراقبت کنی توانش رو نداری چه مالی چه معنوی مکانهایی خاصی هست برا این موارد که خیلی بهتر رسیدگی میکنن
چون اونجا هم همسن و سال هاش هم هست یه روحیه خوب میشه برا این فرد ولی اینو نباید فراموش کرد که باید مرتب بهش سر بزنی نه اینکه بزاری اونجا و فراموش کنی اونجا مادری هم داری
ولی به این معتقد هستم دنیا دار مکافاته امروز این فرد با مادرش اینطور میکنه فردا مطمینا فرزندان اون شخص دقیقا همین رفتار رو خواهند داشت

• پیشنهادات
  • *parisa*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,760
    امتیاز واکنش
    2,649
    بابا این مطلب کپیهههه واس ناگل خاتون نیس ای بابا
    ولی عجب پسر بی شعوری تربیت کرده این زنه بره بمیره ان شالله خودش همین بلا سرش بیاد بچه هاغش سیاهو کبودش کنن احمق عاخه ادمییییییییی تو ادامسان اخی؟

دختر ایرونی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    211
    امتیاز واکنش
    466
    میگن ((از هر دستی بدی از همون دست میگری))
    یه روزی وقتی داییه پیرشد همون بلا رو بچه هاش سرش در میارن
    خیلی ببخشیدا ولی داییه بره بمیره واقعا:9::9::9::9:

narges.16nt

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    68
    امتیاز واکنش
    311
    واقعا بعضیا هیچ بویی از انسانیت نبردن!!:icon_sad:

Mr.rad

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    238
    امتیاز واکنش
    1,795
    ماهم یه مادر بزرگ داریم که خیلی پیره....شرایطش مث مادر بزرگ شماست اما الزایمر نداره ولی بجاش زیادی بد زبونه.....بچه هاش که میشن مادر بزرگ من و خواهر برادراش براش یه خونه ساختن هر شبانه روز نوبتی میان نگهداریش میکنن.....اونا هم از حرف مردم میترسن...اما میگن باید ساخت...ولی اگه همه ی بچه هاش شونه خالی کردن راهی جز اسایشگاه نمیمونه....اخه قبلا هم مادر بزرگ مامانمو که همین خانوم باشه ارو یکی از بچه هاش نگه میداشت تا اینکه اون اعتراض کردو پسر بزرگش همه ارو جمع کردو وقتی با هاشون حرف زد قرار بر این شد که یه خونه بسازیمو هر رو یکی برای نگه داری بیاد....ما هم که همیشه جای پدربزرگم که تهران زندگی میکنه وایمیسیم....مامانم جوونه ولی میگه باید ساخت....به نظرم باید پسر بزرگ همه ارو جمع کنه و باهاشون حرف بزنه تا همه با هم نگهداریش کنن....:1:

برخی موضوعات مشابه

بالا