فوتبال داخلی رمضانی: سعی می‌کنم از دایی الگو بگیرم

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 69
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
مهاجم سایپا امیدوار است با بهره‌گیری از دستورات علی دایی نمایش خوبی داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، آرمان رمضانی بعد از برتری سایپا مقابل استقلال گفت: بد موقعی 10 نفره شدیم ولی خیلی خوشحال هستم توانستیم استقلال را در ورزشگاه آزادی شکست دهیم؛ استقلال تیم خوبی بود و سخت تلاش کرد ولی تلاش ما بیشتر بود.

او ادامه داد: با پرسپولیس در ورزشگاه تختی مسابقه دادیم و در آن زمین بد، فشار زیادی به ما وارد شد و خسته شدیم؛ امروز هم که در نیمه اول یک اخراجی دادیم ولی خدا را شکر خوب کار کردیم و بچه‌ها زحمت کشیدند تا برنده شویم.

مهاجم سایپا راجع به برخوردهایی که با بازیکنان استقلال در جریان بازی داشت، اظهار کرد: کارهایی است که علی آقا(دایی) می‌خواهند و من تلاش می‌کنم تا دستورات‌شان اجرا شود؛ سعی می کنم از آقای دایی الگو بگیریم؛ ایشان مهاجم بزرگی بوده و سعی می‌کنم از علی آقا یاد بگیریم.

رمضانی راجع به مسابقات آسیایی سایپا عنوان کرد: بازی به بازی پیش می‌رویم؛ بازی‌های آسیایی هم مهم است و سعی می کنیم نماینده خوبی برای ایران باشیم.

او راجع به داوری بازی با استقلال گفت: فکر می‌کنم پنالتی‌ها درست بود ولی ضربه من که به تیرک برخورد کرد و روی خط فرود آمد، مشکوک بود و باید کارشناسان داوری نظر بدهند.

برخی موضوعات مشابه

بالا