فوتبال داخلی چراغ سبز امید: با استقلال تمدید می‌کنم

*amir hossein*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
653
امتیاز واکنش
12,927
امید نورافکن یکی از آن بازیکنانی است که در دل همین استقلال ساخته شده و جزو بازیکنانی محسوب می‌شود که از رده‌های پایه این باشگاه به مدارج بالا رسیده است. نورافکن که خیلی زود به جمع لژیونرهای فوتبال ایران نیز اضافه شد، دوست دارد قراردادش را با استقلال بار دیگر تمدید کند. نورافکن که در بازی با الهلال عربستان نیز یکی از خوب‌های میدان بود در این باره می‌گوید: «برای ماندن در استقلال بی‌میل نیستم. دوست دارم در استقلال بمانم. اگر باشگاه بخواهد مذاکره می‌کنم و قراردادم را تمدید می‌کنم.» امید اشاره‌ای هم به بازی با الهلال عربستان که با پیروزی آبی‌ها خاتمه یافت، دارد: «خدا را شکر می‌کنم که سه امتیاز مصاف حساس با الهلال را کسب کردیم و توانستیم خودمان را در جمع مدعیان صعود از گروه قرار دهیم. ما باید شرایط خوبمان را حفظ کنیم تا بتوانیم از گروه صعود کنیم. این اتفاق نیاز به تمرین زیاد و با هم بودن دارد. ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا به این مهم برسیم.»
نورافکن درباره اینکه عملکرد خودش در استقلال چطور بود نیز حرف‌هایی به زبان آورده است: «فکر می‌کنم تقریبا آنچه را که می‌خواستم به نمایش بگذارم را توانستم اجرا کنم. من همیشه دوست دارم به استقلال کمک کنم و هر بازی که نتوانم به میدان بروم حسرتش را می‌خورم. به هر حال خوشحالم که با پیروزی برابر الهلال می‌توانیم به بازی‌های بعدی راحت‌تر فکر کنیم. ما وقت خوشحالی زیادی نداریم و باید خیلی زود آماده بازی با سپاهان شویم. ما برای سه امتیاز بازی با سپاهان انگیزه زیادی داریم و می‌خواهیم به موفقیت برسیم.»
هافبک-مدافع استقلال به تاثیرگذاری حواشی بر نتایج این تیم نیز اشاره کرده است. نورافکن می‌گوید: «استقلال تیم بزرگی است. استقلال در هر بازی محکوم به برد است و این خواست هواداران است. همه بازیکنان این مساله را به خوبی می‌دانند. بهتر است در روزهای سخت نیز از بازیکنان حمایت شود تا بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند. این اتفاق باید از طرف هواداران رخ دهد. ما به آنها نیاز داریم و یار دوازدهم ما هستند و در کنار آنها می‌توانیم دست به کارهای بزرگی بزنیم.»
چشم امید این بازیکن به حمایت هواداران در بازی‌های آتی است. نورافکن حرف‌هایش را با اشاره به این موضوع مهم تمام می‌کند: «هواداران سرمایه اصلی باشگاه هستند و ما هر کاری می‌کنیم برای آنهاست. هواداران استقلال مالک اصلی باشگاه هستند و مطمئن باشید با حمایت آنها قدرت و انرژی ما چند برابر می‌شود.» استقلال به زودی باید با الهلال عربستان در کشور ثالث بازی کند اما آنچه بعد از این بازی اهمیت دارد، نتیجه بازی استقلال مقابل الدحیل قطر است. دیداری که قرار است در حضور تماشاگران استقلال برگزار شود. در واقع این آخرین فرصت میزبانی آبی‌ها است که نورافکن و دیگر بازیکنان استقلال این روزها می‌کوشند اهمیت حضور هواداران در آن بازی را یادآور شوند.

برخی موضوعات مشابه

بالا