نمایش روایت پست‌مدرن زندگی یک نمایشنامه‌نویس در«تو را از من گرفتی»

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 143
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
نماینده تئاتر استان اردبیل در تالار قشقایی

روایت پست‌مدرن زندگی یک نمایشنامه‌نویس در«تو را از من گرفتی»

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
184644_1262798560_320_213.jpg
[/BCOLOR]​
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
نمایش «تو را از من گرفتی» منتخب سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از استان اردبیل در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر تهران به روی صحنه می‌رود.
[/BCOLOR]

به گزارش ایران تئاتر «تو را از من گرفتی» که توسط اکبر صادقی نوشته و کارگردانی شده، روایتی پست‌مدرن از زندگی یک نمایشنامه‌نویس است که داستان زندگی خود را از چند زاویه می‌نویسد و شاهد آن می‌شود.
این اثر هنری تولید گروه تئاتر باربد بیله سوار است و در بخش مسابقه جوانان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به‌عنوان نماینده تئاتر استان اردبیل حضور خواهد داشت. گروه تئاتر باربد با همکاری گروه تئاتر عنوان و حمایت انجمن روزنامه‌نگاران ایران ما، این نمایش 45 دقیقه‌ای را جمعه 8 بهمن در تالار قشقایی ساعت 17:30 و 19:30 به روی صحنه خواهد برد.
سایه عباسپور، صادق مولایی و اکبر صادقی در تو را از من گرفتی به ایفای نقش می‌پردازند
سایر عوامل همراه این نمایش عبارت‌اند از: بازی‌گردان: یوسف دادجو. دستیار کارگردان: یاسمن صمدزاد. موسیقی: محمدرضا عرفانی. سرپرست گروه: جابرفتحی. طراح پوستر: مهدی طوایی حمیدی. طراح صحنه: اکبر صادقی. طراح لباس: حدیث بیله سواری. طراح نور: حامد حیدری باریس. گریم: رضا بایری یار. مشاور تبلیغات و اطلاع‌رسانی: میترا شاهین. مشاور کارگردان: جاوید طاهری. منشی صحنه: آیدا باقری نژاد. عکاسان: جابر رستمی زاده، آرمین رحیمی، اتابک سپهری، فرید موسوی. روابط عمومی: وحید شاکر، شقایق همرنگ.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
154
پاسخ ها
0
بازدیدها
226
پاسخ ها
0
بازدیدها