تاپیک‌های دنباله‌دار روزی چندساعت اهنگ گوش میدی ؟

• شروع کننده موضوع dr.javaheri
  • بازدیدها 3,853
  • پاسخ ها 140
  • تاریخ شروع

PARISA-R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
182
امتیاز واکنش
1,532
کلا زمانی که تنها باشم گوش میدم یا دارم یه کاری رو انجام میدم ...
اهنگ رو دوست دارم

• پیشنهادات
  • ...helma...

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    61
    امتیاز واکنش
    257
    موسیقی خوبه دوس دارم بیشتر رپ ،راجبه حرام بودن نمیدونم ولی فکر کنم اینایی که من گوش میدم همه حرامن خخخخ، روزانه 8.9 ساعت. آهنگای تابستون کوتاهه . بی حس .لی لی حوضک. تهران مال منه. تهران مازراتی.نکنی باور و همه ی آهنگای زد بازی

Fatemeh.~. asadi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,931
    امتیاز واکنش
    8,047
    من موسیقی زیاد گوش میکنم تقریبا هروز 15ساعت
    آهنگ های آروم که من آرمش میده
    موسیقی حرام که بدنو تحـریـ*ک کنه

N..sh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,471
    امتیاز واکنش
    17,064
    موسیقی گوش دادن خوبه ؟چرا؟ بله مایه آرامش روح و روان انسانه و برای روح و آرامش بدن خیلی خوبه.
    موسیقی چقد رو زندگیمون اثر میذاره؟ زیاد. آدم آروم میشه ممکنه با یه آهنگ شاد برقصه ممکنه با یه آهنگ غمگین یا پر خاطره گریه کنه ممکنه با یه آهنگ عاشقانه احساس کنه عاشقه و....
    چه سبکی بهتره ؟چه سبکی بده؟ من سبک رپ و پاپ. البته بیـــــشتر رپ.
    ایاموسیقی حرامه؟ نه چیزی که آرامش بخشه چرا باید حرام باشه؟
    روزی چندساعت گوش میدی؟ خیـــــــــلی زیاد حدود 10 یا 12 ساعت.
    چی گوش میدی؟تتلو...از همه بهتر تتلوئه من خیلی صداش و دوست دارم خیلی خوبه و من زیاد روحیم به خوندن خواننده های دیگه نمیخوره. اما خب در کل خواننده های خوب هم کم نیستن: محمد علیزاده. خواجه امیری. مادمازل. یاس. هیچکس و 25 بند و.... اما عالی ترین تتلوئه.

فرشته رحمانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    812
    امتیاز واکنش
    6,489
    موسیقی خوبه...دوست دارم
    ولی زیاد گوش نمیدم چون آدم تاثیر پذیریم و زود فاز هر آهنگ رو بر میدارم!
    آهنگ بی کلام هم دوست دارم.
    قدیما خیلی خیلی خیلی آهنگ گوش می کردم بطوری که هر کی اسم هر آهنگی رو می برد من متنشو از حفظ براش میخوندم.
    اما حالا شاید هر دو روز آهنگ بذارم.
    قطعا چیزی که گوش می شنوه روی ما تاثیر داره
    درمورد حرام بودنش نظری ندارم و فقط حرفی از رهبر رو نقل می کنم

موسیقی جان دادن به بی‌جان‌هاست
    من این نکته را می‌خواهم به شما آقایان - اعم از خواننده، نوازنده، آهنگساز و موسیقی‌دان - عرض کنم که، این هنر ساخته و پرداخته نعمت‌های الهی را که بر اساس یک ذوق و قریحه ذاتی و یک نظم و انتظام خردمندانه شکل می‌گیرد و در واقع جان دادن به بی‌جان‌هاست، در راه خدا و رضای او مصرف کنید. البته ما از دوران جوانی خودمان حرف‌های برخی از اهالی هنر را می‌شنیدیم، که روشنفکرمآبانه و واقعا بی پایه و اساس، مبتنی به این نکته بود که ما هنر را در راه فکر و پیش‌بینی و سیاست، به کار نمی‌بندیم. آنها که ادعای چنین داشتند، هنرشان - اعم از شعر و دیگر فنون - بیش از سایرین در خدمت سیاست‌ها قرار می‌گرفت. قصد ورود به چنین بحث‌ها را ندارم اما می‌خواهم بگویم: هر کار که متکی به اراده انسان است، باید برای هدفی انجام گیرد. هر چه هدف متعالی‌تر باشد، آن کار یا هنر ارزشمندتر می‌شود.

* موسیقی که هدف متعالی داشته باشد پاک و مقدس است
    حرف من با موسیقی‌دان‌ها این است که موسیقی را به سمت معنا و هدف‌های متعالی ببرید؛ هدف‌هایی فراتر از هدف عیاشی؛ فلان عاشق کذایی که بهمان معشـ*ـوقه کذایی‌تر را دوست می‌داشته، و چون مورد بی اعتنایی وی قرار گرفته و دلش شکسته است، می‌خواهد پای فلان ساز بنشیند، و در اثر آهنگ و ترانه سوزناک، اشکی از ره فراق بریزد! چنین هدفی در استعمال موسیقی ارزشمند نیست.

چه ارزشی دارد که به خواهش دل یک نفر بسازند و بخوانند و بنوازند، و آن اندیشه ریاضی و محاسبه علمی و منطقی را - که اعتبار موسیقی است - چنین خوار و ذلیل کنند؟! ارزش و هدف و تعالی در موسیقی، این نیست. موسیقی متعالی، موسیقی‌ای است که برای هدف متعالی باشد. اگر چنین باشد، آن وقت می‌شود موسیقی را پاک و مقدس نامید.

اناهید h.y

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,098
    امتیاز واکنش
    4,546
    موسیقیادن گوش دادن خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//مسلما موزیک برای روحو روان خوبه و از نظر علمی هم ثابت شده ولی خوب خشممو اعصاب خوردیمو ناراحتیمو دور میکنه
    موسیقی چقد رو زندگیمون اثز میزاره؟؟؟؟؟ یه زمانی بود حرف نمیزدم جواب هر حرفیو با اهنگ جواب میدادم
    چه سبکی بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه سبکی بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب من عاشق رپمو از سنتی متنفرم ولی خوب هر کدوم خوبی خودشونو دارن
    ایاموسیقی حرامه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای چی؟ مگه میشه حرف ابلانه ایه
    روزی چندساعت گوش میدی؟؟؟؟؟؟؟؟ کل زمانی که خونه امو
    چی گوش میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رپ پاپ بیشترم یاس و کیوسک و رضا یزدانی

Ava2002

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    35
    امتیاز واکنش
    154
    هم نه هم اره بستگی به نوع اهنگ دارد -به نظره من هیچ تاثیری نمیگذارد_سبکه ایرونی _من نمیدونم ولی از مراجع که پرسیدم میگن اره _من اگه بخوام بگم هیچ همش درگیره رمان خوندنم_اگه بخوام گوش بدم پاپ اونم میثم ابراهیمی یا خواجه امیری یا محمد نجم

@Sahba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    224
    امتیاز واکنش
    609
    بیشتر سبک پاپ _ اگه اون موسیقی هایی که خلاف عرف باشه حرامه _ بستگی داره چه قدر بیکار باشم _ بیشتر خواننده ها

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    133
    بازدیدها
    5,052
    پاسخ ها
    25
    بازدیدها
    833
    پاسخ ها
    272
    بازدیدها