جالب و دانستنی روش عجیب مردی برای آرام شدن بعد از دعوا با نامزدش +عکس

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 169
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
روش مردی برای آرامش بعد از دعوا

یک زوج چینی روش خاصی برای بهتر کردن ارتباطشان بعد از دعواهای شدید دارند. گانهوی پس از هر بار دعوا با نامزدش، با دوچرخه سواری در مسافت طولانی روی احساساتش کار می کند. طولانی ترین مسافتی که تاکنون این مرد جوان پس از دعوا رکاب زده، رسیدن به آفریقا بوده است.

این کار وی از سال 2012 شروع شد، او و نامزدش دچار دعوای شدیدی می شوند و کاملا روحیه اش را از دست می دهد. گانهوی که نمی دانست چطور احساسات منفی را از خود دور کند، به سادگی سوار دوچرخه شد و از ایالت زندگی خود در گاندونگ تا پکن که حدود 2200 کیلومتر است را رکاب زد.

q3k3yxf6tnbpplj4489n.jpg

روش عجیب مردی برای آرام شدن بعد از دعوا با نامزدش

او خودش می گوید:"من آن دوچرخه را از دوستم قرض کردم و به صورت خودکار به مقصد پکن رفتم. در آن زمان بسیار ناشی بودم و حتی نمی دانستم چطور با پنچری کنار بیایم."

هنگامی که نامزد گانهوی متوجه شد که وی چه کاری انجام داده، خودش نیز دوچرخه ای خرید و در این سفر به وی پیوست. به این ترتیب آنها با هم مسافت های طولانی را طی کردند و گانهوی نامزدش را برای تحمل چنین رکاب زنی سختی تحسین کرد و طبق گفته خودش نکته جالب آن بود که آنها در طول مسیر حتی یک بارهم دعوا نکردند.

ولی در سال 2013 دوباره درگیری سختی میان این زوج به وجود آمد. این بار گانوهی تصمیم گرفت تمام راه تا آفریقا را با دوستش رکاب بزند. آنها در این مسیر از جنوب چین، تبت، مرز نپال گذر کرده و در نهایت مسیرشان در کنیا به انتها رسید.

او در ادامه گفت:" ما هنگامی که به آفریقا رسیدیم، هیچ تجهیزاتی نداشتیم و من جلو خانه رئیس قبیله خوابیدم. همه فکر می کردند ما بسیار انسان های عجیبی هستیم، گویی که از دنیای دیگری به آنجا آمدیم."

گانهوی و دوستش تصمیم داشتند همچنان به سفر خود به همین نحو ادامه دهند ولی به گزارش نیک صالحی هنگامی که در هتلی در زامبیا خواب بودند، دوچرخه و کوله پشتی آنها به سرقت رفت. خوشبختانه دزد کارت شناسایی، گذرنامه و کارت اعتباری آنها را جا گذاشته بود ، بنابراین آنها توانستند پس از شش ماه به خانه بازگردند.

این مرد جوان و نامزدش دوباره آشتی کردند و این بار وی سعی دارد دوچرخه سواری را مدتی کنار گذاشته و با صحبت کردن مسائلشان را حل کنند. نامزد وی نیز در مقابل قول داده که در هنگام دعوا فریاد نزند.

نیک صالحی

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
218
بالا