رکوردهای تمرینی‌ام را بزنم، روی سکو می‌روم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 115
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
وزنه بردار دسته ۸۵ کیلوگرم ایران گفت: امیدوارم بتوانیم با سایر بچه ها دست به دست هم دهیم و بهترین نتیجه تیمی تاریخ را کسب کنیم.

به گزارش "ورزش سه"، علی میری، ملی پوش دسته ۸۵ کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری امشب در کنار کیانوش رستمی به روی تخته خواهد رفت.

این وزنه بردار که تا به حال تجربه حضور در مسابقات جهانی را نداشته، درباره آمادگی خود پیش از حضور در این رقابت ها گفت: خدا را شکر آمادگی بدنی خوبی دارم. ۴ ماه در اردوها بودیم و تمرینات پرفشاری را انجام دادیم. من هم با آمادگی صددرصد رسیدم و جزو ۸ نفر اعزامی به رقابت های جهانی قرار گرفتم.

وی افزود: سطح مسابقات تا الان خیلی خوب و بالا بوده است. با اینکه ۹ کشور به دلیل محرومیت در رقابت ها نیستند، بازهم سطح بالایی در اوزان ۶۹ و ۷۷ کیلوگرم را شاهد بودیم. این نکته هم هست که حضور این کشورهای محروم هم نمی توانست خللی در کار وزنه برداران ایرانی وارد کند.

ملی پوش دسته ۸۵ کیلوگرم کشورمان در ادامه تصریح کرد: ملی پوشان ما آمادگی بسیار بالایی دارند و فرقی نمی کرد که کشورهای دیگر هم در این مسابقات باشند یا خیر. قهرمان های المپیک یعنی سهراب مرادی، کیانوش رستمی و بهداد سلیمی را در تیم داریم. همچنین علی حسینی بعد از ۸ سال دوری از وزنه برداری با آمادگی بالا برگشته است.

میری در پایان گفت: خودم نیز آمادگی خوبی دارم. انشاالله اگر بتوانم وزنه هایی که در تمرین زدم را در اینجا تکرار کنم، با دعای مردم می توانم روی سکو بروم. امیدوارم بتوانیم با سایر بچه ها دست به دست هم دهیم و بهترین نتیجه تیمی تاریخ را کسب کنیم تا مزد زحمات کادرفنی و ریاست فدراسیون را بدهیم.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
1
بازدیدها
144
بالا