حوادث خارجی زن جوان برای اثبات یک جنایت دست به کار وحشتناکی زد/ فاش شدن جزییات یک تجـ*ـاوز جنـ*ـسی در برنامه زنده تلوز

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 377
  • پاسخ ها 4
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
یک قربانی حمله جنـ*ـسی پس از حمله مرد متجاوز که به سمتش یورش بـرده بود ،قسمتی از گوشت بدن او را به عنوان مدرک برای پلیس، با دندانهایش جدا کرد و اثبات کرد که به او تجـ*ـاوز شده است.

223555431.jpg

"آدل باربر" قربانی تجـ*ـاوز جنـ*ـسی در مصاحبه تلویزیونی به شبکه خبری ITV انگلیس گفت : در طول این تجـ*ـاوز جنـ*ـسی با دندان هایش قسمتی از گوشت بدن متهم را جدا کرد تا برای پلیس DNA متهم را برای دستگیری اش فراهم کند و سپس با قدرت تمام فرار کرد.

در کمال ناباوری این تجـ*ـاوز 10 سال بعد از اولین تجاوزی که به " آدل" توسط همین فرد شده بود، اتفاق افتاد، اما 10 سال پیش این متجاوز مورد پیگرد قانونی قرار نگرفته بود و از آن زمان آزادانه در خیابان ها می چرخید.

52t8di7wms86qyrte6l2.jpg

در همه سالهای گذشته ، این حس انتقامی که " آدل " نتوانسته بود از این مرد متجاوز بگیرد او را ترغیب می کرد تا این بار اجازه ندهد این مرد شیطان صفت از چنگش فرار کند.

این مادر 29 ساله از اینکه نامش فاش نشود،چشم پوشی کرده و با شجاعت در برنامه زنده تلویزیونی حضور پیدا کرده بود. او در این برنامه رو به مجریان گفت: او به طرز وحشیانه ای به سمتم یورش برد و من تلاش کردم تا با دندان قسمتی از بدن متجاوز را جدا کنم و به این ترتیب میتوانستم اثبات کنم این رابـ ـطه به هیچ عنوان مورد رضایت من نبوده است و تجـ*ـاوز محسوب می شود.

وی افزود: من تلاش کردم تا موجب درد بسیاری برای او شوم و تا آنجایی که ممکن است این مرد شیطانی را از خود دور کرده و بتوانم فرار کنم. "آدل" میگوید او در حال رفتن به خانه اش از یک مطب دکتر بود که این مرد غریبه که در گذشته نیز به او تجـ*ـاوز کرده بود به سمتش دوید و او را به طرف دیوار پرت کرد.

طبق گفته " آدل" این حمله بی شرمانه نزدیک غروب و در ساعت 5 عصر رخ داد. او در ادامه بیان کرد ،زمانی که مرد متجاوز خیلی به او نزدیک شد ، با دندان هایش قسمتی از بدن آن مرد را جدا کرد و سپس ناخن هایش را در چشم ها و پوست او کشید و تلاش کرد تا DNA بیشتری در زیر ناخن هایش برای اثبات این تجـ*ـاوز و هویت متجاوز جمع آوری کند.

او سپس با سرعت هرچه تمام ازآنجا فرار کرد. "آدل" در حالی که قسمتی از گوشت بدن او را در دهانش نگه داشته بود تا خانه اش دوید و اولین کاری که قبل از گفتن این حمله وحشتناک به همسرش ، انجام داد به سرعت با پلیس تماس گرفت.

او خطاب به بینندگان تلویزیون گفت: 10 سال پیش بعد از اولین تجـ*ـاوز من آشفته بودم چرا که دختری ساده ، بی تجربه و جوان بودم و نتوانستم به پلیس اثبات کنم که این مرد به من تجـ*ـاوز کرده است چرا که مدارک کافی برای اثبان آن وجود نداشت.

این مرد متجاوز به نام " فرنیندا مانیلا" 28 ساله از روی DNA که خانم " آدل" فراهم کرده بود هویت سازی شد و سرانجام توسط پلیس دستگیر شد. " مانیلا" هفته گذشته در دادگاه برای چند فقره تجـ*ـاوز جنـ*ـسی محکوم شد. به دلیل مشکلات روانی این متهم ، او طبق دستور قاضی به یک بیمارستان روانی حفاظت شده فرستاده شد.

باشگاه خبرنگاران
نیک صالحی

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    ایول بهش

N..sh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,471
    امتیاز واکنش
    17,064
    آفرین باو!
    خوناشامم بود با اون دندونای درازش، نمیتونست همچین کاری کنه.

Negin.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    23,507
    یعنی...واقعا نمیدونم چی بگم:aiwan_light_shok::aiwan_light_shok:

سـحـر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها