اخبار سینما و تلوزیون سخنان نامزدهای گلدن گلوب، پیش از مراسم

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 138
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

پیش از جشنواره فجر خودمان، گلدن گلاب یک رویداد رقابتی دیگر است که آن سوی آب‌ها برگزار می‌شود. چند روز پیش از اعلام نام برندگان این مراسم، حرف‌های نامزدهای دریافت جایزه در رشته‌ بهترین بازیگران را می‌خوانیم.

میشل ویلیامز؛ ولنتاین آبی

این انتخاب برای من یه افتخاره و خیلی دوست دارم که این افتخار رو با دوست و شریک جرمم، ریان گاسلینگ به اشتراک بگذارم. از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود، کمپانی ویستین و البته از درک سیانفرنس بی‌نظیر تشکر می‌کنم، که با نگاه خاصش ما رو هدایت و حمایت می‌کرد.

رایان گاسلینگ؛ ولنتاین آبی

از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود خیلی تشکر می‌کنم. همچنین دوست دارم که از اون‌ها بخاطر در نظر گرفتن و قدردانی کردن از بازی فوق العاده میشل ویلیامز تشکر کنم. بدون نگاه و طرز فکر دقیق درک سیانفرنس، هیچ کدوم از این‌ها امکان پذیر نبود. من این انتخاب رو با هردوشون تقسیم می‌کنم.

آرون سورکین؛ فیلم نامه شبکه اجتماعی

زمانی از زندگیم رو همراه همکارام

روی شبکه اجتماعی کار می‌کردیم و من از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود تشکر می‌کنم که کار بزرگ و سخت اون‌ها را تصدیق کردند. شخصا از اینکه در کنار ۶ تا از بهترین فیلمنامه نویس‌ها کاندید شدم، احساس کوچکی می‌کنم.

دیوید سیدلر؛ فیلم نامه سخنرانی شاه

من این سفر رو از خیلی وقت پیش شروع کردم و در مسیر سرعت گیر‌های زیادی بود، شبیه معجزه میمونه که این کار به سرانجام رسید. من این شانس رو داشتم با کارگردانی کار کنم که به کار گروهی احترام می‌ذاره و در کنار یه گروه شاخص باشم. بزگ‌ترین جایزه برای همهٔ ما اینه که این داستان با موضوع امید، شجاعت، دوستی و وظیفه مخاطب زیادی پیدا کرد.

تام هوپر؛ سخنرانی شاه

برای همهٔ نامزدی‌های فیلم سخنرانی شاه هیجان زده شدم و به شدت از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود تشکر می‌کنم. من از کار با همهٔ گروه به شدت لـ*ـذت بردم، نویسنده الکساندر و دیوید سیدلری که سفرش برای ساخت این فیلم از وقتی شروع شد که بچهٔ کوچکی بود و با رادیو به پادشاه جورج ششم گوش می‌کرد. از تمام گروه فوق العاده‌ام تشکر می‌کنم که کمک کردند تا به این داستان عجیب در مورد رفاقت، زندگی ببخشیم. از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود هم تشکر می‌کنم که فیلم ما رو حمایت کردند و من رو در ساعت ۲ صبح در ملبورن استرالیا خوشحال کردند!

دارن آرونوفسکی؛ قوی سیاه

از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود برای این لطف تشکر می‌کنم. اعتبار و حیثیت این نامزدی باعث می‌شه که توجه‌ها به فیلم مستقلی مثل قوی سیاه جلب بشه و کمک کنه که فیلم‌های کوچکی مثل این، ساخته بشن. من از بازیگرانم ناتالی و می‌لا تشکر می‌کنم که وجودشون رو برای این فیلم گذاشتن و هر روز ریسک شکسته شدن ناخن هاشون رو به جون خریدن!

ناتالی پورتمن؛ قوی سیاه

از اینکه توسط اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود نامزد شدم و همچنین در گروه بازیگرانی قرار گرفتم که خیلی دوستشون دارم، احساس افتخار می‌کنم. تجربهٔ کار با دارن آرونوفسکی و گروه فوق العادهٔ این فیلم کامل‌ترین و بهترین تجربهٔ من در طول دوران کاریم بود. تحسین بینندگان فیلم باعث می‌شه بیشتر احساس غرور کنم که جزئی از این فیلم هستم.

آمی آدامز؛ مبارز

چه صبح هیجان انگیزی برای فیلم ما بود، مخصوصا وقتی بفهمی که چه سال پر ترافیکی برای فیلم‌ها بوده. از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود برای این انتخاب و اینکه کار بزرگ مارک، ملیسا، کریستین و دیوید رو هم مورد توجه قرار دادن تشکر می‌کنم. بخاطر فیلم و این نامزدی احساس غرور می‌کنم.

کالین فرت؛ سخنرانی شاه

واقعا متشکرم که مورد توجه اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود قرار گرفتم و از اینکه با خیلی از همکارام توی یه گروه هستم بی‌‌‌نهایت خوشحالم.

جیمز فرانکو؛ ۱۲۷ ساعت

از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود بخاطر این لطفشون خیلی تشک

ر می‌کنم و خیلی هیجان زدم که فیلم ۱۲۷ ساعت در فصل جوایز مورد توجه قرار گرفته. برای دنی بویل و گروهش که اون پایین در دره با من بودن خیلی خوشحالم! خیلی به فیلم افتخار می‌کنم و خوشحالم که داستان آرون رالستون به خوبی تعریف شد.

نیوکل کیدمن؛ ربیت هول

بیش از چهار سال طول کشید تا بتونیم فیلم کوچکمون رو از روی زمین بلند کنیم و اینکه کار من در فیلم مورد توجه قرار گرفته برام خیلی مهمه و باعث افتخارمه. از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود برای ادامه دادن ح

مایتشون تشکر می‌کنم.

کریس سندرز؛ نویسنده/کارگردان: چطور اژدهای خود را آموزش دهید

صبح با خبر نامزد شدن اژد‌ها تو گلدون گلوب از خواب پا شدم. ووو! هوو! (واقعا وقتی شنیدم صدای ووو! هوو! درآوردم) اولا به همهٔ هنرمندایی که در ساخت فیلم سهیم بودن، تبریک می‌گم. هرچیز این فیلم یه سفر مهم در وجوه مختلف بود و خوشحالم که مورد توجه قرار گرفته. دوما، فکر کنم یه فنجون قهوهٔ دیگه برای جشن گرفتن خواهم خورد. این دفعه با شکر اضافه!

رایان کاواناف؛ تهیه کننده مبارز

همهٔ اعضا کمپانی رلتیویتی مدیا از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود برای توجه به این فیلم تشکر می‌کنیم. داستان می‌کی وارد و دیکی اکلاند داستانی برای زمان ماست، داستان خانواده و عشق، داستان مقاومت در مقابل همهٔ اتفاقات عجیب. می‌خوام از همکاران تهیه کننده‌ام و همچنین دیوید او راسل برای هدایت و رهبری فوق العادش تشکر کنم. مارک، کریستین، آمی و ملیسا بازی‌های عالی ایی را به نمایش گذاشتن و وجودشون رو برای این فیلم گذاشتن. اینکه بین فیلم‌های دیگه مورد توجه قرار بگیری، شانس بزرگیه و همچنین باورنکردنی و هیجان انگیز و غیر واقعی!

جیل آنی هارد؛ تهیه کننده: مرده متحرک walking dead

ما خیلی خوشحالیم که مورد توجه اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود قرار گرفتیم و نامزد گلدن گلوب شدیم. واقعا برای ما افتخاره و برای فرانک دارابونت و تمام گروه فوق العادمون خوشحالم. ما به AMC برای حمایت عالیشون از اول فیلم مدیون هستیم و از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود تشکر می‌کنیم که درام قوی انسانی ما که در مرکز یه نمایش زامبی آخرالزمانی قرار داشت را مورد توجه قرار دادند.

لوکا گاداگنینو؛ کارگردان: من عشقم

I am Love

تحسین اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود برای تلاش و فداکاری‌های که برای این فیلم کردیم، برای من افتخار و لذتی وصف نشدنیه.

دین دبلوئیس؛ نویسنده/کارگردان: چطور اژدهای خود را آموزش دهید

سال جالبی برای انیمیشن بود. پروژه‌های بزرگ و کوچک پیشرفت‌هایی داشتند. من به تمام اعضای گروه خودمون به خاطر کار شجاعانه و خلاقانه شون افتخار می‌کنم. از طرف تمام اعضای فیلم می‌گم که افتخاری برای ماست که در این گروه هستیم. از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود تشکر می‌کنیم و برای همهٔ نامزد‌ها آرزوی موفقیت داریم.

جیفری راش؛ سخنرانی شاه

بازی کردن نقش یه استرالیایی که ازش خواسته می‌شه به شاه بی‌می‌ل در

سهایی از زندگی بده، برام جذاب بود. مورد توجه قرار گرفتن توسط مخاطبای آمریکایی و اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود ثابت می‌کنه که این داستان چقدر جهانی شده. وقتی که پروژه ایی در مقیاس کوچک تبدیل به اثری جهانی می‌شه، نشون دهندهٔ ارزش کاره. افتخار می‌کنم که جزئی از این فیلم بودم و برای بقیهٔ همکارام هم که نامزد شدند بسیار خوشحالم.

ایان کنینگ و امیل شرمان؛ تهیه کننده: سخنرانی شاه

پارسال همین موقع‌ها بود که توی شهر کوچک در حالی که تا زانو توی برف بودیم، فیلم برداری می‌کردیم تا کالین فرت را در آخرین سخنرانیش همراهی کنیم. اینکه یه سال بعد نامزد ۷ جایزه گلدون گلوب بشی باور نکردنیه. ما سعی کردیم که ورژن بهتری از خودمون رو ارائه بدیم وهمینه که باعث شده که این فیلم ماندگار بشه.

لی آنکریچ؛ کارگردان داستان اسباب بازی ۳

102518.jpg

این فیلم برای من و همهٔ اعضا پیکسار یه سفر جالب بود. کاراکترهای فیلم مثل خانوادهٔ ما میمونن و خیلی وقت بود که فکر می‌کردیم داستانشون ناتمام مونده. ما یه تشکر به همهٔ اعضا پیکسار و دیزنی بدهکاریم، اما تشکر ویژهٔ ما از همهٔ مخاطبان در دنیا ست که این فیلم را مورد استقبال قرار دادند. ممنون از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود که با این نامزدی ما را تشویق کردند.

دنی بویل؛ نامزد بهترین فیلمنامه برای ۱۲۷ ساعت

خیلی خوشحالیم در بین نامزدهای گلدن گلوب هستیم، بویژه اینکه اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود دو سال پیش هم به ما خیلی لطف داشتند. من برای جمیز بخاطر بازی شجاعانه‌اش خوشحالم و همچنین برای آرون زالستمن خوشحالم که اجازه داد داستان زندگیش رو به این شکل تعریف کنیم.

سیمون بیوفوی؛ نامزد بهترین فیلم نامه برای ۱۲۷ ساعت

افتخار بزرگیه که نامزد گلدون گلوب باشی. از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود تشکر می‌کنم. ما بدون کمک و اجازهٔ آرون نمی‌تونستیم قفل این فیلم نامه رو باز کنیم. و این فیلم نامه بدون تلاش جیمز در جلوی دوربین و دنی بویل در پشت دوربین به اینجا نمی‌رسید. اون‌ها باعث پرواز کلمات شدند.

آر راهمن؛ نامزد بهترین فیلم نامه اورجینال: ۱۲۷ ساعت

از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود برای اینکه فیلم ما رو مورد توجه قرار دادند متشکرم. همکاری با دنی بویل به خودی خود لـ*ـذت بخش بود و این انتخاب لذتش را دو چندان کرد. این موهبتی در پشت کلمات هستش.

کریستین کولسون؛ تهیه کننده ۱۲۷ ساعت

به عنوان مسئول همه در فیلم ۱۲۷ ساعت از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود تشکر می‌کنم و به همه برای این نامزدی تبریک می‌گم. ما برای این اتفاق به شدت خوشحالیم. من خیلی خوشحالم که بازی غیر عادی جیمز فرانکو در کنار دنی بویل و سیمون بیوفوی و آر راهمن مورد توجه قرار گرفت.

پل جیامتی؛ ورژن بارنیBarney» s Version

از همهٔ اعضای اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود متشکرم. خیلی خوشحالم که برای این بازی مورد تقدیر قرار می‌گیرم. اعتقاد دارم که ریچارد فیلم دوست داشتنی ایی ساخته و خیلی خوشحالم که فیلم مورد توجه قرار گرفته. من این افتخار رو با روساموند، داستین و همهٔ گروهی که کار باهوشون لـ*ـذت بخش بود، تقسیم می‌کنم.

اسکات رودین؛ تهیه کنندهٔ شبکه اجتماعی

امکان نداره بیشتر از این برای همکارام خوشحال باشم چونکه فیلم به شدت امروز صبح مورد توجه قرار گرفته. تشکر بزرگ از اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود. برای انتخاب فیلم. خیلی متشکر و مفتخریم.

دانا برونتی؛ تهیه کننده شبکه اجتماعی

یه تشکر بزرگ از اعضای اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود. من خیلی خوشحالم و به شدت ممنونم که فیلم شبکه اجتماعی رو مورد توجه قرار دادند. از دیوید فینچر و آرون سورکین هم تشکر می‌کنم که فیلمی ساختند که ما الان بهش افتخار می‌کنیم.

جس ایسنبرگ؛ شبکه اجتماعی

افتخاری بود برای من که جزئی از این فیلم فوق العاده بودم و خیلی خوشحالم که مورد توجهٔ اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود قرار گرفت.

اندرو گارفیلد؛ شبکه اجتماعی

بخاطر انتخاب توسط اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم و خوشحالم که خود فیلم هم مثل دیوید، آرون، جس و ترنت مورد توجه قرار گرفت. پروسهٔ ساخت این فیلم یه تجربهٔ لـ*ـذت بخش بود و اینکه می‌بینم فیلم مورد تقدیر قرار می‌گیره باعث خوشحالی و قدردانی منه.

ترنت رزنور و اتیکوس راس؛ نامزد بهترین فیلمنامه اورجینال: شبکه اجتماعی

ما به خاطر تقدیر‌هایی که برای کارمون می‌شه خیلی خوشحالیم. کار کردن با دیوید فینچر و تیمش خلاقانه‌ترین تجربه ایی بود که تا حالا داشتیم و برای شانسی که بهمون داده شد ممنونیم. جایزهٔ اصلی برای ما بودن در این تیم و تماشای پروژه ایی بود که اعتقاد داشتیم با دنیای بیرون ارتباط برقرار می‌کنه، اما این هم احساس خیلی خوبی داره.

منبع : کافه سینما

برخی موضوعات مشابه

بالا