فوتبال داخلی سرمربي پرسپوليس: حق مان بود كه دربي را ببريم ولی قول قهرماني نمي دهم

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 157
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
461101_779.jpg

برانکو ایوانکوویچ در پایان مسابقه مقابل استقلال و برتری تیم خود اظهار داشت: نیازی نیست بگویم چقدر بعد از این برد باشکوه در چنین بازی بزرگی خوشحال هستم. شادی بالاتر از این وجود ندارد که در این دربی برنده شویم. همه از این دربی لـ*ـذت بردند. شادی زیاد، گل های زیاد و عصبیت بالایی داشت اما مهم این است که ما بردیم و شادی به هواداران بسیار عالی مان تقدیم کردیم. کاملا استحقاق برد را داشتیم و به رتبه ای که حقمان بود رسیدیم.

سرمربی پرسپولیس اذعان داشت: 4 بازی مانده و نباید جوگیر شویم اما بازیکنان ما مطمئنا می دانند که چه کار سختی تا آخر فصل داریم. آن چه در این دربی ها مهم است، بازیکنان است و آن ها مهم ترین نقش را دارند. از صمیم قلب به آن ها تبریک می گویم. آن ها بیش از همه ما استحقاق این برد را داشتند.

وی درباره برد پرگل پرسپولیس تصریح کرد: من هیچ وقت به این فکر نمی کنم که با چه تفاوتی و چه نتیجه ای می بریم یا اصلا می بریم یا نه؟ ولی تیم را آماده می کنم برای برد. همیشه هدف ما از آماده سازی، برد، برد و برد است. ممکن است یک بازی 2 بر یک سود و در دیگری 4 بر دو. رقیب ما تیم بسیار عالی بود که در کل فصل صدرنشین بود. طبیعتا نمی توان نتیجه دربی را پیش بینی کرد اما همه ما به این تیم اطمینان داشتیم و بازیکنان هم به خود اطمینان داشتند. بازیکنان ما بار دیگر انگیزه و اخلاق خود را نشان دادند و این که آن ها تا چه حد هواداران خود را به عنوان یار دوازدهم دوست دارند.

سرمربی پرسپولیس در این رابـ ـطه که هنوز هم مشکل پنالتی زنان پرسپولیس حل نشده است، خاطرنشان کرد: این تقصیر من بود که از قبل مهدی را برای زدن پنالتی تعیین نکردم و مقداری عدم تفاهم به وجود آمد. من به طور خاص اعلام نکرده بودم که مهدی باید پنالتی بزند. اما ایشان در 15-10 روز اخیر هر روز تمرین پنالتی می کرد و طبیعی است که همچنان یکی از پنالتی زنان ما مهدی است. رحمتی هم دروازه بان بسیار خوب و با تجربه ای است و او هم می داند که مهدی تحت فشار است.

وی درباره داوری گفت: درباره داوری حرفی نمی زنم و کار گذشته مان را نمی خواهم توجیه کنم. ما همیشه معتقدییم داوری عادلانه در مسابقه خواهد بود.

برانکو در این باره که ایا قول قهرمانی می دهد یا خیر اذعان داشت: هرگز قولی نمی دهم. اما در نیم فصل اول بعد از بازی با ذوب آهن و زمانی که با یک امتیاز شانزدهم بودیم، گفتم ما می جنگیم برای قهرمانی. الان هم 4 بازی دیگر مانده است. چهار بازی سخت که هنوز حتی به قهرمانی نزدیک هم نشده ایم. اما قبول دارم که در مسیر خوبی قرار گرفته ام. دکتر طاهری، مدیریت فنی و بازیکنان همه در تلاشند که قهرمان شوند.

وی ادامه داد:فرمول خیلی ساده است. باید همه را ببریم تا کسی به ما نرسد. اما خودتان می دانید که همه تیم ها مقابل پرسپولیس طور دیگری بازی می کند و با سرعت 200 کیلومتر بر ساعت رقابت می کنند. اما ما برای برد تلاش می کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره معجزه ای که سبب شده تیم از رده آخر صدرنشین لیگ شود، تصریح کرد: دلیل چیزی که معجزه می نامید ثباتی بود که در باشگاه به وجود آمد. ما شروع خیلی سختی داشتیم. بعد از باخت مقابل ذوب آهن در نیم فصل اول، حدود 500 هوادار ما در تمرین حاضر شدند و از ما حمایت کردند. آن ها شناخته بودند که بازیکنان ما چه کیفیتی دارند.بازیکنان چنین خوش بینی را به هواداران دادند که ما می توانیم با کار و کار بیشتر به اوج برسیم. دکتر طاهری هم اجازه نداد که مسایل حاشیه ای به وجود آید و ما با تلاش خود و پیوستگی تمرینات به جایی رسیدیم که 20 بازی را بدون باخت پشت سرگذاشتیم. لازم است به دکتر طاهری هم بابت این برد تبریک بگویم و امروز به مناسبت تولد وی، هدیه ای ویژه ای با این برد به طاهری داده شد.

وی درباره منتقدانی که از مربیان خارجی وجود دارد گفت: همیشه منتقد وجود دارد. این مساله عادی است و همه جای دنیا وجود دارد اما وظیفه ما این است که با کار و نتیجه خود، انتقادات را کم کنیم.

برانکو در خاتمه درباره تاثیر شوکی که با مرگ هادی نوروزی در تیم رخ داد، اذعان داشت: قطعا درگذشت هادی شوک بزرگی برای ما بود. واقعا زمان زیادی لازم بود تا دوباره به خودمان بیاییم و کار عادی را انجام دهیم. تلاش ما این است که دینی را که پدر، مادر، همسر هادی بر گردن ما دارند را ادا کنیم. هانی هم جزئی از خانواده ماست و همیشه درب باشگاه در همه مسابقات به روی وی باز است.

برخی موضوعات مشابه

بالا