حیوانات اهلی سگ های ادیب

• شروع کننده موضوع honey maryam
  • بازدیدها 213
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

honey maryam

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,117
امتیاز واکنش
593
هنرمند عکاس ایتالیایی، برای حمایت از سگهای بی خانمان از آنها را به شکل نویسندگان مشهور عکاسی کرده است.

دَن بونینو عکاس ایتالیایی در مورد این پروژه جالب میگوید:

"من در ایتالیا زندگی میکنم و عاشق سگها هستم. دوست دارم که فکرها و ایدهها را به شکل عکس درآورم و عکسهایی بگیرم که داستانی دارند و مفهومی را میرسانند.

من تقریبا یک سال پیش سگی به نام روتکو را از پناهگاهی به سرپرستی گرفتم و از آن روز زندگی من تغییر کرده است. وقتی او را به سرپرستی گرفتم متوجه شدم که در سراسر دنیا سگهایی با چنین شرایطی وجود دارند و به سرپرستی گرفتن آنها زندگیشان را برای همیشه تغییر میدهد. روتکو شرایط سختی را از سر گذرانده بود و چند هفته پیش از این که من او را در پناهگاه پیدا کنم از یک اردوگاه کولیها نجات داده شده بود.

زندگی با روتکو به من یاد داد که چگونه زبان او را با کلمههای خاموش و بی صدایش و حرکاتش بفهمم و این مرا به این فکر انداخت که سگها شبیه نویسندگان هستند: آنها با حالتهایشان، صداها و حرکاتشان به شما همه چیز میگویند و در عین حال چیزی نمیگویند، همان گونه که شاعران با کلماتشان در یک شعر بازی میکنند.

دوست جدید من روتکو و همراهش انگیزه من برای شروع این پروژه که «سگهای ادیب» نام دارد هستند. من سگها را(که همگی از پناهگاه روتکو هستند) به شکل نویسندگان دلخواهم عکاسی کردهام. این سگها همگی آموزش ندیده هستند و از انسانها میترسند، بنابراین باید صبر و حوصله زیادی را به خرج میدادم تا اعتماد آنها را جلب کنم."

ارنست همینگوی

14165-footofan_com.jpg

لئو تولستوی
14166-footofan_com.jpg

مارک تواین
14167-footofan_com.jpg

چارلز بوکوفسکی
14168-footofan_com.jpg

ویلیام شکسپیر
14169-footofan_com.jpg

چارلز دیکنز
14170-footofan_com.jpg