فوتبال داخلی سیف‌اللهی: پاس گل مرا فراموش نکنید

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 75
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
روح‌الله سیف‌اللهی هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان می‌گوید که توجهی به انتقادها ندارد و سعی می‌کند روی فوتبالش تمرکز کند.

به گزارش "ورزش سه"، سیاه‌جامگان در حالی بازی بـرده برابر نفت را با تساوی عوض کرد که انتقادهایی از بازیکنان این تیم از جمله سیف‌اللهی صورت گرفت که چرا بعد از گل اول، از روی شکم سیری فوتبال بازی کردند. سیف‌اللهی در واکنش به مطلبی که در ورزش سه منتشر شد می‌گوید: من توجهی به انتقادها ندارم و سعی می‌کنم کار خودم را انجام دهم. انتقاد از همه فوتبالیست‌ها وجود دارد ولی مهم این است که سرمربی از عملکردم راضی باشد که اگر این اتفاق رخ دهد، مردم و هواداران هم از عملکردم راضی هستند.

او ادامه می‌دهد: وقتی من یا بازیکن دیگری ضربه ایستگاهی را از دست می‌دهیم آیا باید توپی که مقابل دروازه حریف کاشته می‌شود، از سه خطوط ما رد شده و وارد دروازه شود؟ فوتبال یک بازی تیمی است و هدف همه ما موفقیت و سربلندی تیم است. ممکن است در یک بازی بازیکنی اخراج شود و یا گل‌به‌خودی بزند. همه ما به نتایج و عملکردمان به صورت تیمی نگاه می‌کنیم. فوتبال خاله‌بازی نیست و قواعد خاص خودش را دارد.

او در پایان می‌گوید: 20 دقیقه قبل از اینکه گل بخوریم، پاس گل دادم و این پاس را فراموش نکنید. من یا دیگر بازیکنان همیشه سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

برخی موضوعات مشابه

بالا