| شما چقدر مهربان هستین؟(تست شخصیت) |

Maryam_23

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
606
امتیاز واکنش
5,713
آبی!
دقیقا هم همینطوره، ضربه های زیادی هم از این بابت که خیلیییی به کسایی که دوستشون دارم محبت می کنم؛ خوردم.
و گاهی بخاطر اینکه موقعیت انجام یه کاری رو نداشتم از سمت اون آدم توبیخ شدم و برخلاف اینکه مقصر نبودم فقط به دلیل دوست داشتن فرد مقابلم بهش گفتم شرمنده که نتونستم فلان کار رو برات انجام بدم و اونوقت بود که طرف مقابل با بی شرمی تمام خیلی طلبکارانه به چشمام زل زد و گفت چرا فلان کار رو برام انجام ندادی؟ بی توجه به اینکه من غرورم رو در برابرش نادیده گرفته بودم.
و بخاطر اینکه هیچوقت برای ارتباط برقرار کردن سمت کسی نمیرم و خیلی محبتم رو بروز نمیدم، به سرد بودن و مغرور بودن محکوم شدم.

• پیشنهادات
  • deimos

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,092
    امتیاز واکنش
    118,349

مهربانی‌تان را به مقدار کم نثار آدم‌ها می‌کنید
    حتی اگر فردی را دوست داشته باشید قبل از ابراز محبت و مهربانی محتاطانه عمل می‌کنید. به عبارت دیگر به سرعت از الفاظ و رفتارهای محبت‌آمیز استفاده نمی‌کنید تا به این طریق ارتباط موثر‌تری با آن فرد برقرار کنید. بر این باور هستید که این کار به شما کمک می‌کند در ابتدا تصویر دقیق وعمیق‌تری از طرف مقابل‌تان داشته باشید و بعد به بخش مهرورزی برسید.
    شاید یک دلیل این رفتار ریشه در این داشته باشد که در کودکی مهر و محبت زیادی دریافت نکرده‌اید. گاهی وقت‌ها هم نسبت به افرادی که زیادی مهربان هستند بدبین می‌شوید و فکر می‌کنید شاید در قبال آن انتظار دارند این محبت را برای‌شان جبران کنید. یک توصیه به شما این است که به مهربانی به عنوان هدیه‌ای به دیگران نگاه کنید. بدون قضاوت درباره دیگران نسبت به آنها مهربان باشید و ببینید چطور زندگی‌تان تغییر می‌کند.

ffatma-Gol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    48
    امتیاز واکنش
    260
    بنفش!:aiwan_light_girl_sigh:
    دقیقا همینطوره...

برخی موضوعات مشابه

بالا