مطالب طنز طنز؛ المپیک سیـاس*ـی

• شروع کننده موضوع MASUME_Z
  • بازدیدها 69
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,852
امتیاز واکنش
29,849
ماهنامه خط خطی - حسن غلامعلی فرد: باخبر شده ام که شهرداری تهران گفته است: «400 هکتار درخت به جای دریاچه شیرابه کهریزک کاشتیم.» واقعا بنده از اقدام شهرداری بسیار رضایت دارم که به جای دریاچه درخت کاشت و تصمیم گرفت جای آب را با چوب عوض کند. البته، امیدوارم این چهارصد هکتار درخت هم به سرنوشت دریاچه مذکور دچار نشوند تا شهرداری، علی رغم میل باطنی اش، مجبور نشود جای درخت ها ملک، مغازه و یا قبرستان بسازد.

شنیده ام که خانم جلودارزاده درباره آقای کواکبیان فرموده اند: «او گاهی کُشتیِ سیـاس*ـی می گیرد.» من وقتی این خبر را شنیدم، واقعا به داشتن چنین سیاستمداران ورزشکاری آن قدر به خودم بالیدم که از حال رفتم و الان دارم به بغـ*ـل دستی ام می بالم. من واقعا خوشحال شدم که این عزیزان این قدر به ورزش اهمیت می دهند. امیدوارم مسابقات المپیک سیـاس*ـی هم به زودی راه بیفتد، زیرا مطمئنم ما قطعا مدال های زیادی در این المپیک کسب خواهیم کرد و به شخصه روی مدال طلای آقای قاضی پور در رشته بوکس سیـاس*ـی شرط خواهم بست.

در خبرها خواندم که آقای توکلی گفته اند: «سه ژنرال به احمدی نژاد معرفی کردم.» واقعا دست ایشان درد نکند که از هیچ کمکی دریغ نکردند. منتها انگار یادشان رفته است که آقای احمدی نژاد با ژنرال ها زیاد همراه نبود و در عوض، به سربازها بهای زیادی می داد، نمونه اش هم همین آقای بابک زنجانی که خود را سرباز ایران معرفی کرده بودند. به هر حال، آقای احمدی نژاد از این جور سربازها زیاد دور و برش بود و برای همین دلش نمی خواست به ژنرال ها پر و بال بدهد، یحتمل!

همین دیروز بود که فهمیدم پانزده درصد ایرانی ها سیگار می کشند و سی درصد دیگر هم قلیان. با یان حساب، اگر باقی مواد مخـ ـدر را هم آمار بگیریم، خواهیم فهمید که بیست درصد هم درگیر سایر مواد مخـ ـدر هستند که تا اینجا می شود شصت و پنج درصد. آن سی و پنج درصد باقیمانده هم که یا درگیر آلودگی هوا هستند یا دود بقیه توی چشمشان می رود. پس، با یک حساب سرانگشتی می فهمیم که همه ایرانی ها دودی هستند! ببخشید من یادم رفت که قرار بود از چی اعلام رضایت کنم!

در خبرها خواندم که یکی از بازیکنان تیم فوتبال کُره گفته است: «از تهران می ترسم، مردمش نامهربان و ناراحت هستند.» خواستم به این کره ای عزیز بگم کجای کاری اخوی. ما خودمون هم از خودمون می ترسیم! تازه رانندگی هامون رو ندیدی!

شنیده ام که آقای محصولی گفته اند: «ورود زودهنگام انتخاباتی را به مصلحت نمی دانیم!» واقعا حرف ایشان متین است. چون ایشان خودشان سابقه این جور چیزها را دارند و اصلا دلیلی ندارد زود زود وارد تبلیغات شوند و فوق فوقش همان روز انتخابات وارد عرصه می شوند!

در خبرها خواندم که آقای محبعلی فرموده اند: «قطب مهم جهان در دولت قبل فراموش شده بود.» خواستم از این حرف اعلام رضایت کنم و البته بگویم که دولت قبل کلا قطب ها را با هم اشتباه گرفته بود. حتی برخی می گویند در دولت قبل، افرادی بودند که ونزوئلا را مرکز عالم می دانستند!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
268
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,644
پاسخ ها
0
بازدیدها