مطالب طنز طنز؛ سرفه کن سرفه قشنگه!

• شروع کننده موضوع BARANA.R
  • بازدیدها 99
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

BARANA.R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,921
امتیاز واکنش
20,204
دیشب دچار نفس تنگی شدم. به اورژانس یک بیمارستان مراجعه کردم. هنوز وارد نشده بودیم، پرستار اعلام کرد: «لطفا تشریف ببرید صندوق!» پدرم گفت: ‌«واقعیت اینه که ما این پسرمون رو آوردیم اینجا اگه حالش خوب میشه که پول رو تقدیم کنیم، اگه هم نمیشه بذاریمش اینجا و فرار کنیم!»‌به هرحال وارد اورژانس شدم و دکتر بالای سرم ایستاد و گفت:‌ «بازدم، بازدم، آفرین بازدم، خیلی خوبه بازدم!»‌ صورتم به رنگ بادمجان شده بود، گفتم:‌«پس دم چی؟»‌ دکتر چشمی تنگ کرد و گفت:‌«عزیزم دم رو بی‌خیال، بازدم غنیمت دان! با این اوضاعی که هوای تهران داره، هوای بازدم تمیزتر از هوای دم شده!» خلاصه این خاطره را تعریف کردم که بدانید مسئولان دست در دست یکدیگر چه بلایی سر محیط زیست و هوا آورده اند.

واقعا امروز صبح هوای شهر تهران را که دیدم بنده به جای خیلی‌های دیگر شرمنده شدم.خصوصا زمانی که بنرهای شهرداری تهران را دیدم که با یک ادبیات صمیمی هم نوشته شده اند، دیگر عرق شرم بر صورتم جاری شد.شهرداری تهران با همین میزان صمیمیت پیش برود، فردا بنر می‌زند و روی آن می‌نویسد:‌ «هوا رو آلوده نکن چاقالو!» به گفته یک شاهد عینی از زمانی که عناصر شیمیایی هوای تهران اعلام شده اند، مندلیف مثل سیامک انصاری به دوربین خیره شده است.

البته دوستان راهکار ارائه دادند، خوب هم ارائه داده اند؛نمونه‌اش همین قضیه «معاینه فنی» است؛شما ماشین مدل ۹۲ را به معاینه فنی می‌برید، از لوله اگزوز تا سپر جلو را «مشکل دار» اعلام می‌کنند، یعنی فقط صندلی راننده آلاینده نیست.در نتیجه به نظر می‌رسد که ما به درجه‌ای از فناوری رسیده ایم که خودروها از کارخانه، آلاینده وارد خیابان‌ها می‌شوند.ترافیک شهر تهران را هم که اعلام کرده اند، مشکوک است.یعنی بالاغیرتا همین یک فقره را داشتیم که مشکوک نبود که آن هم مشکوک شد!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
271
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,691
پاسخ ها
0
بازدیدها