مطالب طنز طنز؛ سلام ما را به دکل نفتی برسانید!

• شروع کننده موضوع BARANA.R
  • بازدیدها 148
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

BARANA.R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,921
امتیاز واکنش
20,204
جناب آقای دکتر باهنر مصاحبه ای انجام داده و در بخشی از آن گفته اند که«چهل سال است دنبال خودم می‌گردم اما نمی‌توانم خودم را پیدا کنم» البته اینکه انسان بتواند خودش را یک روزی پیدا کند بسیار خوب است. اصلا همین که آدم بفهمد که خودش را پیدا نکرده خیلی خوب است، چون آدم می‌شناسیم نود سال سن دارد و هنوز نتوانسته خودش را پیدا کند و کلا تمایلی هم به پیدا کردن خودش نشان نمی‌دهد.اما معمولا زمانی که آدم دنبال یک چیزی می‌گردد که نمی‌تواند پیدایش کند باید به توصیه بزرگ‌ترها گوش کند.به عنوان نمونه مادر بنده هر زمان که چیزی را پیدا نمی‌کنیم، می‌گوید«بگرد پیداش می‌کنی!».

اغلب چیزهایی که پیدا نمی‌شوند یا داخل کمد هستند یا زیر تخت و پشت پرده پنهان شده اند.اصلا بهترین کار این است که آدم با خودش(یک‌نفری!) قایم‌باشک بازی کند تا شاید بتواند خودش را پیدا کند.حال اگر کسی باشد که هنوز خودش، خودش را پیدا نکرده اما می‌خواهد از طریق نمایندگی مجلس مشکلات مردم و حوزه انتخابیه خود را پیدا کند، دیگر مساله خیلی پیچیده می‌شود.ما یک همسایه‌ای داشتیم بنده خدا هفتاد سال دنبال خودش گشت و در نهایت متوجه شد که خودش در جیب کتش قرار دارد.دکتر احمدی نژاد هم مدت‌ها بود دنبال لیست مفاسد اقتصادی می‌گشت و در نهایت آن را پیدا کرد و متوجه شد که لیست در جیب کاپشنش است اما از آن زمان چند سال می‌گذرد و هنوز ایشان آن لیست را از داخل جیب شان پیدا نکرده اند.

البته اینکه آدم نتواند خودش را پیدا کند خیلی هم مهم نیست، یک انسان با یک جثه معمولی طبیعی است که پیدا نشود. مشکل اینجاست که دکل نفتی با آن عظمت گم می‌شود و هرچه می‌گردیم آن را پیدا نمی‌کنیم.بنده نیز مدت‌ها گرفتار پیدا نکردن خودم بودم، پس از جست و جو متوجه شدم که خودم داخل داشبورد ماشین جا مانده و پیدایش کردم و گوشش را کشیدم و از آن به بعد دیگر خودم گم نشد.بنابراین شما هم درست اطراف خود را بگردید و اگر خودتان را پیدا کردید آن را با طناب بسته و داخل گاو صندوق نگه دارید، سلام ما را هم به دکل نفتی برسانید!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
123
پاسخ ها
0
بازدیدها
155
پاسخ ها
12
بازدیدها