مطالب طنز طنز؛ مالیات نده موز بردار!

• شروع کننده موضوع MASUME_Z
  • بازدیدها 146
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,852
امتیاز واکنش
29,849
فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

در خبرها آمده که یک نماینده مجلس در اظهارات عجیب و سوال برانگیز از مردم استان گیلان خواسته که مالیات نپردازند (شگفتا!) در همین رابـ ـطه چند احتمال تکمیلی به ذهن بنده خطور کرده که آنها را به سمع و نظر شما می‌رسانم؛

الف- یک نماینده مجلس از مردم شهر خود خواست، با عدم پرداخت مالیات هر فرد می‌تواند یک موز بردارد،

ب- واحد پول یک شهر از ریال به کشک تغییر پیدا کرد،

ج- نماینده یک شهر برای اینکه از نماینده شهر دیگر عقب نماند از مردم خواست که با مراجعه به اداره مالیات، از این اداره مالیات بگیرند،

د- یک نماینده محترم با نصب چند بیلبورد در سطح شهر روی آنها نوشت «مالیات‌چی خوش‌حساب شریک مال مردمه، پس مالیاتت رو به موقع پرداخت کن عزیزم!».

اینکه ما با مالیات رابـ ـطه خوبی نداریم دیگر بر کسی پوشیده نیست.بنده چند وقت پیش به شوهر عمه‌ام گفتم که آیا شرکت آنها به موقع مالیات پرداخت می‌کند؟ که با لگد سه بار توی دهانم زد و گفت «دفعه آخرت باشه که از این حرف‌های بی‌ادبی می‌زنی، پسر هتاک بی‌شرم!».مورد داشته ایم نگهبان یک شرکت هراسان وارد ساختمان شرکت شده و فریاد زده«زود جمع کنید! مامور مالیات داره میاد» و شرکت از حالت لاکچری به حالت مستضعفین تغییر ظاهر داده و به جای میز کنفرانس، یک موکت قرمز پهن کرده و دفاتر شرکت را روی آن ریخته‌اند.

زمانی هم که مامور محترم مالیات وارد شرکت شده، رئیس هیات مدیره شرکت با بغض و آه گفته «دیگه ظاهر و باطن همینه، زن و بچه من شب سر گرسنه روی بالش می‌ذارن، ماشینم هشت ماهه اعمال قانون شده توی پارکینگ، صاحبخونه حکم تخلیه گرفته، به میوه فروش و بقال محل بدهکارم، حالا تو اومدی از من مالیات بگیری؟!» و مامور مالیات یک پولی هم توی جیب رئیس هیات مدیره شرکت گذاشته و با بغض و اشک و آه از شرکت فوق خارج شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
271
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,691
پاسخ ها
0
بازدیدها