مطالب طنز طنز؛ نرم افزار گمشده محمود

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 93
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
طنز؛ نرم افزار گمشده محمود

1405655_869.jpg

علیرضا لبش در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

حدادعادل، چند روز پیش جمله‌ای تاریخی در مورد احمدی‌نژاد مطرح کرد که باعث واکنش تمامی اندیشمندان زنده و فقید جهان شد.

او گفته بود: احمدی‌نژاد مانند یارانه‌ای است که ما نرم‌افزار آن را نداریم. واکنش برخی دانشمندان را در زیر می‌خوانید:

پروفسور اسفندیار درختی: من هم فقط پسوردش را دارم اما خیلی از نرم افزارش سر در نمی‌آورم.

بیل گیتس: من رایانه‌ای به نام احمدی‌نژاد نساخته‌ام، لطفا اصولگرایان عزیز ایرانی از تماس گرفتن بی‌وقفه با دفتر من دست بردارند.

احمدی نژاد: آن نرم افزار قدیمی را لولو برد. شما برو آب را بریز آنجایی که می‌سوزد.

استاد لولو: من در کارِ بردن نرم‌افزار نیستم، حوزه علاقه‌مندی‌های من مشخص است. هر چیزي كه نرم‌افزار نیست.

مرحوم استیو جابز: همان‌طور که کارشناس بزرگ کامپیوترهای ایران، چیزی از نرم‌افزار احمدی‌نژاد نمی‌داند، من هم چیزی در مورد نرم‌افزار ترامپ نمی‌دانم. هموطنان عزیز، لطفا تن مرا در گور نلرزانید.

دکتر حمید زندان بافت: من در جلد پنجم کتاب خاطرات زندانم، نکاتی درباره نرم‌افزار دکتر نوشته‌ام که در زندان مانند خیلی چیزهای دیگر درک کردم.

رییس اتحادیه کت و شلوار: ما هنوز در شناخت سخت‌افزارش هم مانده‌ایم، چه برسد به نرم‌افزارش.

رییس حزب جمهوری خواهان: برای سردرآوردن از نرم‌افزار ترامپ اول باید از نرم‌افزارهای مشابهش سر در بیاوریم.

شرکت اپل: نرم‌افزار آیفون 8، هیچ ربطی به نرم‌افزار احمدی‌نژاد ندارد.

علی منصور: اگر چند بازی دیگر به من فرصت بدهند، هم استقلال را به صدر جدول برمی‌گردانم و هم نرم‌افزار احمدی‌نژاد را پیدا می‌کنم.

سخنگوی چشم بادامی‌ها: ما یک نرم افزار از روی زمین پیدا کرده‌ایم و روی اون نصب کرده‌ایم. خیلی نرم‌افزار کارایی است اما گاهی اوقات هنگ می‌کند، شاید این همان نرم‌افزار گم شده شما باشد.

استاد تتلو: من که چیزی به اسم نرم‌افزار ندارم، اگه منظورتون از نرم‌افزار تتو باشه، که من تتوهام از هر کسی خوشگل‌تره.

استاد بزرگ جواد خیابانی: نرم‌افزار احمدی‌نژاد، خیلی بهتر از نرم‌افزار ترامپه اما انصافا نرم‌افزار ترامپ هم چیزی کم از احمدی‌نژاد نداره.

شرکت‌های چینی: چرا از اول به خودمان نگفتید. الان ما نرم‌افزارش را روی یک میلیون نفر در چین سوار کرده‌ایم. فقط مشکل اینجاست که چهار سال دوام نمی‌آورند.

مردم: از مسئولان عزیز خواهش می‌کنیم، اول یک کلاس کامپیوتر بروند، بعد رایانه‌شان را روشن کنند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
266
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,540
پاسخ ها
0
بازدیدها