مطالب طنز طنز؛ نون و پنیر و بادامچیان

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 93
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
طنز؛ نون و پنیر و بادامچیان

ماهنامه خط خطی - حسن غلامعلی فرد:

* در خبرها خواندم که جناب آقای بادامچیان فرموده اند: «اگر جلوی صفحه طنز نشریات دولتی را بگیریم، برخی مسائل حل می شود.» من واقعا از آقای بادامچیان رضایت دارم که موفق شده اند ریشه همه مشکلات مملکت را پیدا کنند. من هم با ایشان موافقم که ما هر چی می کشیم از دست همین طنز و فکاهی و کاریکاتور و این هاست. امیدوارم مسئولین کاری کنند تا هرچه سریع تر ریشه طنز و بامزه بازی خشک شود و مردم ما همگی سوی جامعه ای جدی و با جذبه هدایت شوند. این جوری یک نانی هم گیر ما می آید. با تشکر، گریه پسند هستم، روان پزشک!

شنیده ام که آقای نعمت زاده گفته اند: «نرخ سود تسهیلات باید دو درصد بالای تورم باشد.» خوشحالم که دولتی ها بالاخره به حرف ما منتقدان گوش دادند. ما هم اصلا برای همین هی دلمان می خواهد تورم بالا برود که نرخ سودمان هم بیشتر شود. حالا شما هی بگویید تورم رشد نداشته. خب رشد نداشته باشد که به درد نمی خورد و سود تسهیلات هم بالا نمی رود دیگر. پس خواهش می کنم تورم را بالا ببرید تا سود ما هم بالا برود. با تشکر، بادسنج هستم، از نارمک.

من می خواهم از مدیرعامل زامیاد اعلام رضایت کنم که گفته اند: «خودروی پادرا جایگزین نیسان آبی خواهدشد.» چون خدایی اش تلفظ نام پادرا خیلی راحت تر از تلفظ نام نیسان آبی است و ما وقتی قرار است با یک پادرا تصادف کنیم و به دیار حق بشتابیم، کارمان آسان تر است، چون آن موقع به جای آنکه فریاد بزنیم: «نیسان آبی رو بپّا» فریاد خواهیم زد: «پادرا رو بپّا.» با تشکر، سرشکسته هستم، از میان آمار تلفات جاده ای تماس گرفتم!

در خبرها خواندم که آقای رسایی گفته اند: «جای نقد رییس جمهور در خیابان نیست.» بنده هم با آقای رسایی هم نظر هستم و عقیده دارم که تا وقتی می شود از دیوار خانه رییس جمهور بالا رفت و نقد را به صورت خصوصی خدمتشان رساند، چه اصراری است که در انظار عمومی و در خیابان نقد را خدمتشان ببریم؟ خیلی ممنونم، بردمیهن هستم، از ستاد یکی از کاندیداهای سابق ریاست جمهوری.

شنیده ام که آقای بروجردی گفته اند: «دعوا و قهری نیست که احتیاج به آتش بس باشد.» من هم با ایشان موافقم. به هر حال، از قدیم گفته اند سیاسیون دعوا کنند، ابلهان باور کنند! خیلی ممنون، اشرف خانم هستم، از سبزی پاک کنی محل.

من می خواهم باز هم از آقای بادامچیان اعلام رضایت کنم. زیرا ایشان افتاده اند روی دور سخنگویی و در تازه ترین بیاناتشان، به نکته ظریفی اشاره کرده و گفته اند: «هر وقت اصلاح طلبان جلوی تعـ*رض را بگیرند، ما هم می گیریم.» واقعا ایشان ذکاوت به خرج داده و توپی پاره را توی زمین اصلاح طلبان انداخته اند و از همان فرمول کودکی های ما بهره بـرده اند، همان فرمولی که می گوید: «اول تو! اول تو!»

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
12
بازدیدها
271
پاسخ ها
381
بازدیدها
7,691
پاسخ ها
0
بازدیدها