مطالب طنز طنز؛ پاسخ تتلو به نامه استاد رائفی پور

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 301
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
طنز؛ پاسخ تتلو به نامه استاد رائفی پور

شهاب پاک نگر در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

هفته گذشته متوجه شدیم استاد رائفی‌پور نامه سرگشاده‌ای به امیرحسین مقصودلو نوشته بودند. با پیگیری‌های باشگاه طنزپردازان جوان، کاشف به عمل آمد که این خواننده مردمی نیز، نامه استاد را جواب دادند. در ادامه، پاسخ تتلو به نامه استاد را «برای اولین بار» در یک رسانه رسمی منتشر شده است.

هِلو مای فرندز

استادِ عزیز

من شما را خیلی نمی‌شناختم!! اما بعد رفتم تحقیق کردم و دیدم حال و فازِ من و شما آن‌قدر به هم شبیه است که اصلا لازم نیست باهم حرف بزنیم!! حرف‌های ما در قلب‌مان است و قلب‌های ما دایرکت به همدیگر وصل است!! در نامه‌تان گفته بودید به حال من غبطه می‌خورید!! این چیزی که گفتید را دقیقا نمی‌دانم چیست، ولی امیدوارم خوشمزه باشد!! شما از اینکه به من فحش دادند ناراحت بودید، اما نگران نباشید من قبلا هم گفتم منفی در منفی مثبت!! فحش بدهند دوتا رویش می‌گذارم و فحش می‌دهم!! فحش را که ما اختراع نکردیم، از قدیم گفته‌اند فحش باد هواست!! به هر حال دورِ هم قربانی این فرهنگِ بد فحاشی می‌شویم!!

گفته بودید این‌ها ساکنان اتوبان همت به بالا را «مردم» حساب می‌کنند!! باید به شما بگویم اصلا مهم نیست چون گاندی با این همه کافی‌شاپ، پايين‌تر از اتوبان همت است!! آن وقت همین‌ها فکر می‌کنند که اگر مثل خودشان فکر نکنم عقب افتاده‌ام!! آرکون‌ها، عضلاتِ ضعیف این‌ها را تصاحب کرده‌اند!! بگذارید خیال‌تان را راحت بکنم، من قبل‌تر هم گفته بودم «اونایی که آدمن و می‌فهمن، می‌دونن وقتی من یه چیزی میگم نباید زر بزنن!!» پس من قرار نیست مثل آن‌ها بی‌احترامی کنم و بی‌ادب باشم!! بعد هم این که نباید به من به چشم یک دیوانه نگاه کنند، فقط چاکراه‌های من خیلی باز شده است و هرچیزی که به ذهنم می‌رسد، می‌گویم!! حرفِ من ایــــنه که چون فوتبال را دوست داشتم، مدتی طرفدار با تعصبِ پرسپولیس بودم و وقتی خیالم راحت شد که قهرمان نمی‌شود یک استقلالی دو آتیشه شدم!! در مورد ریاست‌جمهوری هم شخص مهم نیست، من از بچگی طرفدار کسی بودم که رییس‌جمهور بشود!! البته چون یکی از روزنامه‌ها تیتر زده بود که 16 میلیون رای، 30 میلیون است، درست متوجه نشدم در انتخابات چه کسی قهرمان شد، ولی فکر کنم آقای روحانی به توصیه من گوش کرده و انصراف داده است و رای‌هایش را داده به نفر دوم!!

به هر حال امیدوارم در دولت جدید شما وزیر ارشاد بشوید و من هم مجوزم را بگیرم، یا اگر وزیر ارشاد نشدید حداقل وزیر اینترنت بشوید تا زود اینیِستاگرامم باز بشود!! هر وقت هم فرصت داشتید بگویید تا بیایم تتوهایم را برای‌تان توضیح بدم و شما با سابقه درخشانی که دارید آن‌ها را تفسیه تحلیل کنید!!

• پیشنهادات
  • مقداد

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    334
    امتیاز واکنش
    2,576
    تتلوی رای خراب کن...

~ No love ~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود