آرشیو عکس محمد باژدادن زیباترین مرد ایرانی + پسر باربی ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
این روزها عکسی از پسر ایرانی در حال بازنشر شدن است که بسیار شبیه به باربی می باشد . به همین دلیل در بیشتر جامعه های مجازی عکس وی را با عنوان پسر باربی ایران در حال انتشار است . بیشتر کامنت هایی که برای وی گذاشته می شود او را به عنوان زیباترین پسر ایرانی خطاب می کنند

3_mohamad-baghdan-biafun-com-4.jpg

معرفی پسر باربی ایران

اسمش محمد باژدان است اصالتی از کردستان دارد و ساکن شهر تهران می باشد . جالب است بدانید ایشان هیچگونه حرفه ای در زمینه مدلینگ ندارد اما آنقدر چهره و اندامش مناسب این کار می باشد که بیشتر دنبال کننده هایش فکر میکنند محمد مدل ایرانیست .

3_mohamad-baghdan-biafun-com-5.jpg

محمد باژدان در مورد مدل شدن خود توضیح داد : خیلی از اطرافیانم به من گفتند محمد تو باید بازیگر یا مدل بشی من خودم دوست دارم اما تا الان تصمیم جدی در این باره نگرفتم .

نحوه معروفیت محمد باژدادن

چهره زیبای محمد به همراه اندامش باعث معروفیتش شد اما ماجرا از آنجا شروع شد که عکسی از پسر باربی در کنار محمد باژدان منتشر شد و لقب پسر باربی ایران را گرفت از آن روز به بعد خیلی سریع تصاویر محمد دست به دست چرخید و به معروفیت رسید .

محل سکونت محمد باژدان

همانطور که در توضیحات فوق توضیح دادیم محمد متولد کردستان است اما به دلیل محل کار پدرش مجبور شد به همراه خانواده از دوران نوجوانی به شهر تهران نقل مکان پیدا کند .

در ادامه عکس های محمد باژدان پسر باربی ایرانی را ملاحظه می کنید

3_mohamad-baghdan-biafun-com-6.jpg

3_mohamad-bajdan-sefidak-com-1.jpg

3_mohamad-bajdan-sefidak-com-2.jpg

3_mohamad-bajdan-sefidak-com-3.jpg
سفیدک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
54
بازدیدها