فوتبال خارجی فابرگاس: ای کاش ساری زودتر به چلسی می آمد

نگین نوروزی

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,070
امتیاز واکنش
18,797
ورزش سه: فابرگاس در فصل جدید هنوز با پیراهن چلسی در لیگ برتر به میدان نرفته ولی او فصل جدید را با بازی در لیگ اروپا آغاز کرد و بعد از آن گفت این روزها که ساری سکان هدایت چلسی را به دست گرفته حس و حالی پیدا کرده که برایش کاملاً تازگی دارد.
فابرگاس گفت:" من بعد از هفت هشت هفته دوری از تیم تنها یکی دو هفته است که دوباره در کنار تیم هستم. ولی حس خیلی خوبی دارم. از وقتی ساری هدایت چلسی را به دست گرفته حس و حالی پیدا کرده‌ام که هیچوقت فکر نمی‌کردم دوباره تجربه‌اش کنم".
فابرگاس در ادامه گفت:" در هر تمرین 100 بار توپ به من می‌رسد. تمام بازی تیم حول محور من یا جرجینیو می‌چرخد. این سبک بازی جدیدی است که کم کم دارم یادش می‌گیرم. نوع نگاه ساری به فوتبال همان چیزی است که اگر در آینده روزی مربی بشوم به احتمال زیاد همین نگاه را در تیمم پیاده خواهم کرد. این فوتبالی است که من دوست دارم و دلم می‌خواهد فوتبال را اینطور ببینم".
قرارداد فابرگاس با چلسی در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد. وقتی خبرنگاران از سسک پرسیدند که آیا مایل است با چلسی قرارداد تازه‌ای امضا کند و به خاطر ساری در چلسی ماندگار شود، او گفت:" راستش را بخواهید، ای کاش ساری یک کم زودتر به چلسی می‌آمد. من درباره‌ی موضوع قرارداد هیچ مشکلی ندارم. ولی باشگاه تا حالا هیچ چیزی نگفته. هشت ماه از قرارداد من باقی مانده و با توجه به آنچه در حال حاضر می‌بینم، از باشگاه خواهم رفت. درحالیکه خیلی دوست دارم اینجا بمانم".

برخی موضوعات مشابه

بالا