فوتبال داخلی فوتبالی که سیتی بازی می‌کند چیز دیگری است

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 200
  • پاسخ ها 16
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
کریس هوتون، سرمربی برایتون از عملکرد تو راضی است؟

با هوتون بارها صحبت کرده‌ام. او مرا درک می‌کند و می‌داند که به زمان نیاز دارم تا بازی‌های بهتری انجام بدهم. من هم سعی کردم تمام وظایفی که مربی بر عهده‌ام گذاشت انجام بدهم و فکر می‌کنم از این جهت توانسته‌ام نظر مثبت او را جلب کنم.

• پیشنهادات
  • !!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    الان 3 ماه از حضور تو در برایتون گذشته. این شهر چطور است؟ با رسم و رسوم آنجا کنار آمده‌ای؟

شهر خوب و آرامی است. 3 ماه در رفت و آمد بودم و تازه خانه‌ای پیدا کرده‌ام تا در آن ساکن شوم. رانندگی می‌کنم و شرایطم بهتر از ابتدای حضورم در برایتون است. مردم هم که همیشه به من لطف دارند.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    غذا را چکار می‌کنی؟ هنوز هم یکی از کارهای روزانه‌ات آشپزی است؟

صبحانه و ناهار که باشگاه هستیم و برای شام هم سعی می‌کنم یا به رستوران ایرانی بروم یا خودم غذا درست کنم. بیشتر هم قورمه‌سبزی در دستور کارم است.

01346784.jpg

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    در لیگ برتر، منچسترسیتی، لیورپول و چلسی مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی هستند. به نظرت کدام تیم در نهایت قهرمان می‌شود؟

سخت است اسم یکی از این تیم‌ها را بگویم ولی به نظرم یکی از بین لیورپول و منچسترسیتی قهرمان می‌شود.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    اگر بخواهی از بین این دو تیم، قهرمان را معرفی کنی چطور؟ شانس کدام بیشتر است؟

من مقابل هر دو تیم بازی کرده‌ام. سرعت بازی لیورپول بالا است اما فوتبالی که منچسترسیتی انجام می‌دهد، چیز دیگری است.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    بهترین بازیکن لیگ برتر در این 12 هفته چه کسی است؟

بازیکنان باکیفیت زیادی اینجا حضور دارند. سیتی بازیکنان سطح بالایی دارد یا لیورپول و منچستریونایتد. با آرسنال و چلسی هنوز بازی نکرده‌ایم اما واقعا نمی‌توانم نام بازیکن خاصی را بگویم.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    کریم انصاری‌فرد هم با ناتینگهام‌فارست قرارداد بست و برای این تیم بازی هم کرد. با او در ارتباط هستی؟

تقریبا هر روز با کریم و سعید عزت‌اللهی حرف می‌زنم. کریم تا ویزای کار بگیرد برای چند هفته با ناتینگهام‌فارست تمرین کرد و خدا را شکر که در ترکیب این تیم هم قرار گرفت. روزهای موفقی در انتظار کریم است و امیدوارم که هم او و هم سعید بتوانند بهترین بازی‌ها را در چمپیونشیپ به نمایش بگذارند و با آمادگی کامل قدم به جام ملت‌های آسیا بگذارند.

منبع:ایران ورزشی

برخی موضوعات مشابه

بالا