اخبار موسیقی ایران فیلم: ویدئو کلیپ «صاحب» با صدای «امیر تتلو»

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 294
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
ک خواننده که این روزها برای فعالیت رسمی در بازار موسیقی کشور تلاش می کند، قطعه ای را برای ایام ماه مبارک رمضان خوانده و ویدئوی این قطعه را برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفته است.

امیرحسین مقصودلو (امیر تتلو) که در ماههای گذشته بارها زمزمه تلاش اش برای فعالیت در بازار موسیقی کشور به گوش رسیده است، با تولید و انتشار این قطعه سعی دارد بخشی از اعتقادات قلبی خود را در جامعه دوستداران و طرفداران بیشمارش بازگو کند و ویدئوی ساخته شده این اثر نیز بیانگر همین نکات است.

امیرحسین مقصودلو (امیر تتلو) درباره این قطعه و اهدافش از تولید آن در داخل کشور در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: «این اثر را صرفا برای دل خودم خوانده ام و اعتقاداتم. می خواهم همه کسانی که درباره من فکر های مختلف می کنند، بهتر و جدی تر درباره من بیندیشند و بتوانند شناخت بهتری از من پیدا کنند. هم موزيک و هم ويدئو فقط و فقط ازغيرت و مردانگى و الزام حجاب و عفاف سخن می گوید ولی به زبان نسل جدید و ادبیات آنها. سعى كرديم كه اين بار مسائل مربوط به حجاب و غيرت ايرانى را به زبان نسل جديد عنوان کنیم كه تاثير گذاري اش در جامعه حاضر ایرانی بیشتر و بیشتر شود.»

امیرحسین مقصودلو پیش از این نیز چند اثر در فضاهای مناسبتی و همچنین موضوع احترام به خانواده خوانده است و این قطعه جدید، می تواند ابعاد جدیدی از شخصیت فکری و هنری این خواننده را در جامعه ایرانی نمایان کند.

تنظیم این قطعه را «نادر کوهستانی» انجام داده و «تینا آخوندتبار» (از بازیگران سینما و تلویزیون) کارگردان این موزیک ویدئو است.

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
271
بالا