متفرقه نقد اختصاصی آلبوم موسیقی متن فیلم Venom

*SAmiN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,054
امتیاز واکنش
6,772
تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

نقد اختصاصی آلبوم موسیقی متن Venom​

لودویگ گورانسون با ساخت موسیقی Wakanda برای فیلم پلنگ سیاه شاهکاری را خلق کرده بود. و مشتاق آن بودم ببینم با دشمن مرد عنکبوتی چی کار می تواند انجام دهد. این بار هم شاهد نقش دیگری از تام هاردی بودیم که بیشتر صورتش پوشانده بود. ترک ابتدایی “Space exploration” نام دارد که به طور طبیعی هر آهنگسازی سعی می کنم ورژن و آن نماد “بیگانه” خود را با موسیقی ارائه دهد.

گورانسون سعی می کند با موسیقی خود ما را تا عمق اتمسفری ترسناک و مدرن ببرد. موسیقی تا پایان به حالت ناامید کننده و صداهای غیرقابل تحملی پیش می رود و میشه گفت تاثیرگذار بود. او همچنین از موسیقی قدیمی ترسناک هم استفاده می کند. میشه گفت کمی از موسیقی Bernard Herrmann و Johan Johannsson در موسیقی ابتدایی دیده می شود.

همانند موزیک فیلم Black Panther از این آلبوم هم لـ*ـذت بردم, آهنگساز فقط سعی ندارد موسیقی ای را خلق کند فقط در خدمت فیلم باشد بلکه او دنیای موسیقیایی جدید و مخصوص به خودش را هم ارائه می دهد. موسیقی تجربی که از موسیقی الکترونیک تا موسیقی کر در آن دیده می شود که همه ی آنها زیر سایه ترسناکی هستند. وقتی به ترک “Symbiots arrive” گوش میدهم , با موسیقی رو به رو هستم که به آرامی در درون من نفوذ می کند و کم کم اثر آن تحلیل می رود. پیشنهاد می شود موسیقی فیلم ونوم را از دست ندهید.

• پیشنهادات
  • *SAmiN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,054
    امتیاز واکنش
    6,772

موسیقی تجربی​

موسیقی تجربی تنها عنوان مناسبی است که میتوان بر روی این آلبوم موسیقی فیلم گذاشت . از این تلفیق شگفت لنگیز موسیقی مدرن و ترسناک تخیلی لـ*ـذت می برم. موسیقی این حجم از خشونت و ترس را با موسیقی حساس و گرما دهنده ترکیب می کند. و من فکر میکنم این روش مبتکرانه آهنگساز است تا ما را به عنوان شنونده با آن دردی که کاراکتر اصلی می کشد آشنا کند. یک روزنامه نگار معمولی در برابر یک بیگانه ی وحشی.

روشی که لودویگ گورانسون برای به نمایش گذاشتن بیگانگان استفاده کرد من را یاد Johannsson با ساخت موسیقی فیلم Arrival انداخت. آن البوم تنها برای ایجاد ارتباط و خلق زبانی جدید بود. اما در اینجا کمی قضیه پیش روی داشته است و تا انتها جلو رفته است. موسیقی تاثیرگذار , متالیک , فضایی که با موسیقی های پیانو و الکترونیک تلفیق شده است.

Run, Eddie, run​

بهترین ترک های آلبوم آنهایی هستند که شک و تردیدها دور می شوند و ثنویت خودش را با خشونت به نمایش میگذارد.

ترکی مثل “Run, Eddie, run” باعث می شود موی پشت گردنم سیخ شود

و کاری کند که ولوم را تا انتها بالا ببرم.

ترک “What’s wrong with me” قطعه هوشمندانه دیگری است که موسیقی حس بیچارگی و سردرگمی را ایجاد می کند.

*SAmiN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,054
    امتیاز واکنش
    6,772

Pedal to the metal​

گوش دادن به آلبوم Venom مانند سوار ترن هوایی شدن است. موسیقی راک جذابی مثل “Pedal to the metal” در آلبوم وجود دارد که نمیتونم ازش دل بکنم. هیچ نقطه توقفی, هیچ نقطه خالی, هیچ قسمت خسته کننده ای در این آلبوم موسیقی متن وجود ندارد. مطمئنم قسمت هایی در موسیقی این فیلم وجود دارد که برای بعضی شوندگان زیادی است. به خصوص برای آن افرادی که به دنبال ملودی هستند. به من اعتماد کنید قسمت های هیجان انگیزی در این آلبوم است که همه چیز را برای شما جبران خواهد کرد.

اما باید بگویم این موسیقی برای کاراکتر است, برای کمک به داستان است. لودویگ گورانسون یک بار دیگر آن هنر خود را در خلق موسیقی نشان داد پیشنهاد می شود موسیقی فیلم ونوم را از دست ندهید. موزیک فیلم Venom هوشمندانه , هیجان انگیز است که نشان داد آهنگساز یکی از خلاق ترین و باهوش ترین آهنگسازان این دوره و زمانه است. که همیشه کاری متفاوت را ارائه می دهد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    182
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    244
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها