جالب و دانستنی قبرنوشته‌های جالب گورستان کی وست

• شروع کننده موضوع BARANA.R
  • بازدیدها 142
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

BARANA.R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,921
امتیاز واکنش
20,204
گورستان ممکن است مقصد عجیبی در یک مسیر توریستی باشد، اما گورستان کی وست در فلوریدا تاریخچه و قبر‌های جالبی برای دیدن دارد. این گورستان در سال ۱۸۴۷ بعد از طوفان وحشتناک سال ۱۹۴۶ در بلندترین نقطه کی وست تاسیس شد و قبرهای قدیمی گورستان قدیمی که از طوفان جان سالم به در بـرده بودند به مکان جدید منتقل شدند.

از آنجا که سطح آب‌های زیرزمینی بالاست بیشتر قبر‌ها روی سطح زمین در ساختارهایی قرار دارند که به قبرستان ظاهر یک شهر کوچک با خیابان‌های باریک می‌دهد که ردیف‌های مستطیلی سفید قبر‌ها خانه هایش هستند. یکی از مشهورترین قبرهای این گورستان متعلق به پرل رابرتز است که سنگ نوشته جالبی دارد: «به شما گفته بودم که بیمارم» و قبر دیگری که نوشته: «من فقط چشم هایم را بسته ام.» همچنین روی قبر توماس رومر از باهاما نوشته شده که او ۶۵ سال از عمر ۱۰۸ ساله خود را به عنوان یک شهروند خوب زندگی کرد. روی قبر دیگری نوشته شده: «اگر این را می‌خوانید، به شدت به یک سرگرمی نیاز دارید.» یا «من همیشه آرزوی داشتن یک جای کوچک در کی وست را داشتم.»

این گورستان همچنین یادبودی برای قربانیان مین آمریکا دارد که در بندر هاوانا غرق شدند و بخشی نیز به کسانی که در جریان انقلاب کوبا کشته شدند اختصاص دارد. اولین میلیونر فلوریدا، ویلیام کری نیز در اینجا دفن شده است.

1313788_776.jpg

1313789_464.jpg

1313790_284.jpg

1313791_972.jpg

1313792_687.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا