حوادث ایرانی مخفی کردن جسد زن دوم در کمد دیواری!

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 272
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
فردی که پس از قتل همسردومش، جسد او را داخل کمد دیواری خانه پنهان کرده بود، دستگیر شد.

روزنامه اعتماد: سرهنگ عرب زاده، رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی در تشریح جزییات این حادثه گفت: حدود دو سال پیش، گزارشی در خصوص کشف جسد زنی در کمد دیواری به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.

با این خبر، دستگیری همسر فراری مقتول از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان در دستور کار قرار گرفت. پس از گذشت ۱۸ ماه از متواری بودن وی، در تحقیقاتی که پلیس انجام داد، مشخص شد او در یک شرکت خدماتی در چالوس مشغول به کار است.

پس از آن کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان به شهرستان چالوس اعزام شده و با همکاری ماموران آگاهی آن شهرستان متهم فراری را دستگیر و به خراسان جنوبی منتقل کردند. سرهنگ عربزاده در ادامه بیان داشت: متهم وقتی در برابر مدارک و شواهد پلیس قرار گرفت، لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش اعتراف و انگیزه قتل خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

متهم گفت که روز حادثه با همسرم مشاجره لفظی داشتم. نمیدانم چه شد که این مشاجره بالا گرفت و من هم با دست گلوی او را فشردم و وقتی او را رها کردم که دیگر بیجان شده بود. من که حسابی ترسیده بودم، جسد او را داخل کمد دیواری گذاشتم و متواری شدم. متهم ۴۲ ساله در ادامه گفت: در این ۱۸ ماه، کابوس دستگیری خواب را از چشمانم ربوده بود و دایم محل زندگیام را تغییر میدادم تا دستگیر نشوم، اما سرانجام به دام پلیس افتادم.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
682
بالا