حوادث خارجی خراب کردن خانه همسر با بولدوزر+تصاویر

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 178
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
به گزارش فارس، «جان رین» اهل آمریکا و ساکن میدلتون به دلیل اینکه فکر میکرد بازسازی خانه ضروری نبوده است تصمیم گرفت یک بولدوزر اجاره کند و بدون اینکه به همسرش اطلاع دهد خانه را خراب کرد.

«جان رین» و همسرش «دِن آندریشاک» تا کنون هیچ مشکلی در زندگی مشترک خود نداشتند و مدت 9 سال در خانهای که متعلق به «دِن» بود (در میدلتون) ایالت نیویورک، زندگی میکردند اما صبح روز دوشنبه جان تصمیم میگیرد خانه را کاملاً خراب کند؛ این در حالی است که همسر وی سرکار بوده و حتی به وی خبر نداده بود تا وسایل خانه را جمع آوری کند.

به گزارش اِیبیسی، جان گفته بود بازسازی خانه غیر ضروری بود به همین دلیل خانه را خراب کرده است. همسایهها که شاهد این صحنه بودند به پلیس خبر دادند و برای جلوگیری از حادثه با اداره برق و گاز تماس گرفتند تا برای قطع برق و گاز منطقه اقدام کنند؛ زمانی که پلیس رسید جان در خواست کرد تا آمدن همسرش صبرکنند؛ زمانی که «دِن» رسید با یک صحنه وحشتناک مواجه شد.

خوشبختانه هیچ اتفاقی نیفتاد اما پلیس، جان را بازداشت کرد و دادگاه وی 30 ژانویه برگزاری میشود؛ همسر وی گفت: مدتی در خانه اقوام میماند تا خانهای برای سکونت پیدا کند.

جان به افسرپلیس گفت: من به همسرم زنگ زدم ولی چون او به تلفن جواب نداد من هم تصمیمی که داشتم راعملی کردم.

9311-12m1351.jpg

9311-12m1352.jpg

9311-12m1353.jpg

9311-12m1354.jpg

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
682
بالا