جالب و دانستنی مغازه شوهر فروشی در نیویورک....

Heart of stone

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,247
امتیاز واکنش
741
ک مغازه شوهرفروشی در نیویورک باز شده که خانم ها می توانند به انجا رفته و برای خود شوهری تهیه کنند
درتابلوی راهنمای مقابل درب ورودی از جمله مطالب ذیل نوشته شده :
شما درطول عمرتان فقط یک بار میتوانید از این محل دیدن کنید اینجا شش طبقه است و ارزش محصولات هر طبقه بالایی بیشتر از طبقه پایینی است
شما میتوانید فقط یک محصول از یکی از طبقات انتخاب کنید و یا به طبقه بالایی بروید
شما نمیتوانید به طبقات پایینی برگردید ولی میتوانید از هر طبقه که خواستید از فروشگاه خارج شوید
----------------
----------------
خانمی را که تازه وارد فروشگاه شده در نظرگرفته و با او همراه می شویم.
او به طبقه اول میرود که درتابلوی ورودی انجا نوشته : این مردان دارای شغل ثابت هستند. مردان به نظرش جالب میایند ولی تصمیم میگیرد طبقه بالا را هم ببیند
اینجا نوشته این مردان دارای شغل ثابت هستند و بچه ها را دوست دارندبا خودش میگه خیلی خوبه ولی من بیشتر میخوام و به طبقه سوم میره
اینجا نوشته شده این مردان شغل ثابت دارند و بچه ها را دوست دارند و بسیار خوش قیافه هستند . نگاهی به مردان میندازه و میگه وای خدای من ولی احساس میکنه که باید بره طبقه چهارم که انجا نوشته: این مردان شغل ثابت دارند بسیار خوش تیپ و خوش قیافه هستند عاشق بچه ها هستند و به کارهای خانه علاقه مندند اینجا رو هم میبینه و میگه واای خدای من کمک کن دیگه نمیتونم خودمو نگه دارم ولی ناخوداگاه میره طبقه پنجم که اینجا نوشته: این مردان شغل ثابت دارند عاشق بچه ها هستند فوق العاده خوش برو رو هستند و مردانی رمانتیک می باشند دیگه انچنان وسوسه شده که نمیتونه صرف نظر کنه ولی باز ناخوداگاه میره طبقه ششم که اینجا روی یک تابلوی دیجیتال نوشته: شما بازدیدکننده شماره31456012 از این طبقه هستید اینجا هیچ مردی وجود ندارد این طبقه فقط برای این است که ثابت کنیم که زن ها را به هیچ وجه نمیتوان راضی نمود.
از بازدیدتان از فروشگاه شوهر سپاسگزاریم.
-2-40-.gif

• پیشنهادات
  • _.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389
    مرسی داستانک جالبی بود

برخی موضوعات مشابه

بالا