فوتبال داخلی منصوریان: این بازی از دربی هم سنگین تر بود

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 162
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: بازي سنگيني را برابر ذوب آهن پشت سر گذاشتيم.
عليرضا منصوريان که تيمش پس از هفت هفته اولين پيروزي را مقابل ذوب‌آهن با نتيجه 2 بر يک کسب کرد در نشست خبري پايان اين بازي گفت: بازي خيلي خوب، سنگين و نفسگير بود. اين بازي از دربي مهم‌تر و سنگين‌تر بود. هميشه بازي بعد از دربي براي استقلال و پرسپوليس مهم است.
وي ادامه داد: بازيکنان ما نبايد در باد خوب بازي کردن در دربي مي‌خوابيدند. من با يحيي گل‌محمدي در يک هتل بودم و به او گفتم که تيمش بد موقع به ما خورده است. تيم ذوب‌آهن بسيار خوب بازي کرد و به نظرم آنها تيم‌شان از دو فصل پيش هم بهتر بود. با اين حال خوشحالم که اولين برد را به دست آورديم.
سرمربي استقلال خاطرنشان کرد: تيم ما پس از گلي که دريافت کرد، در دقايق پاياني هر لحظه ممکن بود گل تساوي را بخورد. چون برد نداشتيم، بازيکنان ما استرس مساوي شدن را داشتند و به همين دليل مجبور شديم لايه‌هاي دفاعي‌مان را بيشتر کنيم. در دو بازي در دقايق پاياني گل خورديم و استرس آن را داشتيم. حريف قدرتمندي داشتيم و احترام زيادي براي تيم يحيي گل‌محمدي داشتيم.
منصوريان در خصوص اينکه تيمش پس از گل دوم برنامه دوم خود را اجرا کرد، گفت: درباره اينکه ما در برنامه دوم به موقعيت گل مي‌رسيديم يا نه، به دليل استرس بود. خسرو حيدري در يک صحنه ضربه آخر را نزد، با اينکه بازيکن بسيار با تجربه‌اي است که بالاي 80 بازي ملي دارد. 3، 4 موقعيت خوب داشتيم و به نظرم مي‌توانستيم به گل‌هاي سوم و چهارم برسيم. تيم ما بايد کمي استرس را از خودش دور کند و بايد خودمان را براي زماني که بازي‌هاي فشرده داريم يعني در بهمن‌ماه، آماده کنيم. با اين حال برخي بازيکنان ما در ترکيب هستند که نبايد فکر کنند حاشيه امنيت دارند و بايد خودشان را آماده نگه دارند.

برخی موضوعات مشابه

بالا