فوتبال خارجی مورینیو: باید به زلاتان زمان بدهیم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 152
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ معتقد است آنها باید برای بازگشت زلاتان به او زمان بدهند.

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان در بازی های اخیر یونایتد دقایق کوتاهی به میدان رفته و سرمربی یونایتد معتقد است روند بازگشت او باید قدم به قدم صورت پذیرد.

بازگشت ستاره سوئدی: "زلاتان هنوز کامل آماده بازی کردن نیست و در مورد او باید گام به گام و دقیقه به دقیقه پیش برویم. من خودم ترجیح می دهم زلاتان در ترکیب باشد، زیرا در زمین گزینه دیگری برای ماست که از کیفیت بالای فیزیکی و هوش سرشار برخوردار است.

01255304.jpg

اما زلاتان به زمان نیاز دارد. ما توانستیم 15 تا 20 دقیقه در هر دو مسابقه برابر نیوکاسل و بازل به او بازی بدهیم؛ اما زلاتان به زمان بیشتری نیاز دارد و من امیدوارم این اتفاق رخ دهد."

مورینیو در مورد احتمال جدایی فلینی گفت: "من نگران این اتفاق هستم؛ اما این یک موضوع بین بازیکن و هیئت مدیره است. من در قراردادها دخالت نمی کنم و به هر دو طرف احترام می گذارم.

من به فلینی احترام می گذارم چون حق دارد در مورد آینده اش تصمیم گیری کند و همین اتفاق در مورد مدیریت نیز رخ می دهد، زیرا تصمیمات و بحث ها در خصوص موارد اینچنینی تحت کنترل آنهاست."

برخی موضوعات مشابه

بالا