داستانک نابغه آواز

رویا زاده

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
772
امتیاز واکنش
3,193
نابغه آواز ایران طوری در رینگ مُشت میزند و رقـ*ـص پا می‌کند که مربی‌اش می‌گوید: بعید نیست به جای کنسرت، همایون را روی رینگ ببینیم!

اکبر احدی سرمربی سابق تیم ملی درباره ماجرای بوکسور شدن همایون شجریان می‌گوید: دو سال پیش یکی از دوستان مشترک من و همایون در باشگاهی که دارم تمرین میکرد؛ بعد از مدتی من از طریق این دوستم متوجه شدم که شجریان به شدت به بوکس علاقه دارد و خیلی دوست دارد یا بگیرد.

احدی می‌گوید: دقیقا از دوسال پیش استارت تمرین را زد و حالا خیلی خوب تمرین میکند. افتخار میکنم که او با این همه شهرت و توانمندی در باشگاه من تمرین میکند؛ هرچه از علاقه همایون به بوکس بگویم کم گفته ام؛ هفته ای سه جلسه تمرین خیلی جدی و سنگین را دارد ، فقط در مواقعی که برای کنسرت به خارج می رود ، تمرین ندارد.

وی می‌افزاید: زمانی که ما در باشگاه تمرین نداریم او در خانه فیلم های مبارزه بوکسورهای مطرح دنیا را تماشا میکند و بعد از آن دو ساعت تمرین میکند و فیلم تمریناتش را برای من می فرستد؛ یعنی همین رفتار همایون باعث شده در این دو سال پیشرفت خوبی کند. باور کنید بعد از موسیقی بیشترین وقتش را صرف بوکس میکند. علاقه زیادی به نوع و سبک مبارزات تایسون دارد و فیلم همه مبارزات تایسون را نگاه میکند و مثل او تمرین میکند من نگرانم؛ چون با این همه علاقه فکر میکنم یک روز به جای اجرای کنسرت باید شاهد مبارزه همایون روی رینگ مسابقات حرفه ای باشیم(باخنده).
.
اکبر احدی درباره اینکه چطور یک خواننده به بوکس علاقمند شده است می‌گوید: شجریان علاوه بر روحیه نرم و لطیف خیلی بیش فعال است؛ واقعا انرژی خیلی زیادی دارد؛ او به همین دلیل دوست دارد آن انرژی زیاد را در بوکس تخلیه کند. البته این را بگویم؛ پتانسیلی که من از شجریان دیدم در هر رشته ای که فعالیت کند، موفق می شود.سرعت، قدرت و انفجار بسیار زیادی در تمرینات دارد؛ واقعا او آقازاده است، ژن خوب یعنی همایون شجریان،واقعا همایون یک انسان توانمند است.

مربی بوکس همایون شجریان می‌گوید: شاید دوست نداشته باشد که بگویم اما کار خوب را باید گفت؛ همایون به بچه های بوکس لطف دارد؛ او حامی بوکسورهایی است که برای حضور در بوکس حرفه ای، مشکل مالی دارند تا به آرزویشان برسند. هزینه اعزام آنها را همایون کامل می‌دهد.

بالا