فرهنگی و هنری نام الهام چرخنده تغییر کرد، از این پس الهام چرخنده را با نام خانم زهرایی میشناسیم.

• شروع کننده موضوع NargeS
  • بازدیدها 198
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

NargeS

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,922
امتیاز واکنش
817
[FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، در دومین یادواره زنان شهیده سپاه حضرت محمد رسولالله (ص) تهران بزرگ از الهام چرخنده و مادران معظم شهدای انقلاب، جانبازان و ایثارگران تجلیل شد[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]در این مراسم مهدی طائب فرمانده قرارگاه عمار به جایگاه شهدا اشاره کرد و گفت: در هر مراسمی که در بزرگداشت شهدا برگزار میشود باید به این سه سؤال پاسخ داد که آیا این شهدا برنده بودند یا بازنده، اینکه شهدا زنده هستند یعنی چه و ما هماکنون به کجا رسیدهایم[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]طائب: از این پس الهام چرخنده را با نام خانم زهرایی میشناسیم[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]در این مراسم از الهام چرخنده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون تقدیر شد و طائب خطاب به وی گفت: چرخنده نام فامیلی این هنرمند کشورمان است که از امروز ما ایشان را با نام خانوادگی زهرایی میشناسیم و این هدیه مقام معظم رهبری به الهام چرخنده است[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]در ادامه الهام چرخنده با اشاره به نقش هنرمندان در فرهنگسازی عفاف و حجاب گفت: وقتی هوای یک کشور سالم است مردم آن کشور نیز در آرامش هستند و من اگر خود را در بدنه فرهنگسازی کشور سهیم میدانم بر این باور هستم که باید به سینمای دینی، اسلامی و سینمای اخلاقی بپردازم و بیشتر از قبل باید آن را احیا کنیم[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]وی افزود: وقتی دستمان در دست حضرت زهرا (س) است ترسی ندارم چرا که معتقدم سینما قرار است کارهای بزرگی را انجام دهد و من پس از سی و چند سال بعد از انقلاب هم اکنون کارگردانی پروژهایی را آغاز کردهام که کمتر به آن پرداخته شده است و آن نیز مستندی در مورد شهدای اقلیت و غیرمسلمان در کشور است[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]چرخنده ادامه داد: دلیل من از پرداختن به این موضوع این است که تو دهنی بزرگی به دشمنان بزنم که با نفاق میخواهند بگویند غیر مسلمانها در کشور ما به اندازه مسلمانها دیده نمیشوند[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]فارس[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

برخی موضوعات مشابه

بالا