فوتبال داخلی هشدار جدی باشگاه استقلال به هواداران خود

*amir hossein*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
653
امتیاز واکنش
12,927
esteghlal-fans-147828.jpg

تیم فوتبال استقلال تهران در دیدار معوقۀ هفتۀ هفدهم، امروز از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف ذوب‌آهن اصفهان می‌رود.

در دیدار آبی‌های تهران مقابل پارس جنوبی‌جم، هواداران این تیم شعارهای زیادی را علیه عادل فردوسی‌پور سر می‌دادند. گفتنی است مجری برنامۀ نود در روز دوشنبۀ هفتۀ گذشته اصرار زیادی در خصوص غیر قانونی بودن بازی کردن پاتوسی داشته است و همین موضوع باعث شد تا طرفداران استقلال در روز چهارشنبه حسابی از خجالت عادل فردوسی‌پور در بیایند.

مدیران باشگاه می‌گویند این اتفاق کاملا خودجوش بوده است و آن‌ها در جلسه‌ای که با بوقچی‌ها برگزار کردند به لیدرها توصیه کردند که به مسائل حاشیه‌ای دامن نزنند و فقط تیم را تشویق کنند. و کاری نکنند که باشگاه باز هم با رای کمیتۀ انضباطی محکوم شود.

با توجه چالش‌های اخیر فتحی و آذری مدیران دوباشگاه استقلال و ذوب‌آهن بر سر انتقال تبریزی، باید دید واکنش تماشاگران در بازی امروز به این موضوع چه خواهد بود.

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    بابا به عادل چکار دارید آخه بنده خدا
    به خدا بعد طارمی دومین فردیه که از هر طرف فحش میخوره،شاید هم اولین نفره!
    یعنی میرم سمت پرسپولیسا میبینم فحش میخوره،میرم سمت استقلالیا میبینم فحش میخوره،میرم سمت تیمای دیگه میبینم باز هم داره فحش میخوره25r30wi
    دیگه ناعادل و کیروشی پور تازه خوباشن
    حالا همین عادل و برنامه نود و گزارشگری یه روز نباشه خیلی از همین آدما صداشون درمیاد؛مثل جام ملت ها یا وقتی که گفتن نود دیگه پخش نمیشه
    من خودم با برنامه نود و گزارش های عادل بزرگ شدم و واقعا این رفتار چه از طرف پرسپولیسیا،چه استقلالیا،چه طرفدارای هر تیم دیگه ای خیلی زشته

برخی موضوعات مشابه

بالا