اخبار موسیقی ایران واکنش اینستاگرامی خوانندگانی که ممنوع الکار شدند!+ تصاویر

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,564
امتیاز واکنش
7,530
خوانندگان مجاز ایران، با انتشار پست هایی در اینستاگرام خود نسبت به خبر ممنوع الکار شدن خود، واکنش نشان دادند.

روز گذشته خبری درباره ممنوعالكار شدن تعدادی از خوانندگان نام آشنا در فضای مجازی و برخی سایت ها منتشر شد و نامهايي چون فرزاد فرزين، سيروان، زانيار خسروي، رضا صادقي، سعيد مدرس، شهرام شكوهي و محسن چاوشي به خاطر انتشار آثارشان در سايت «راديو جوان» و پخش ويديوكليپهايشان در شبكههاي ماهوارهاي در این لیست ذکر شد و «محسن يگانه» به دليل برخي تخلفات در كنسرت كانادا از ادامه فعاليتهايش محروم مانده است.

در روزهاي گذشته خوانندگان با انتشار پستی در صفحات شخصی خود در اینستاگرام، مطالبی را علیه سايت «راديو جوان» منتشر کردند، "بنيامين بهادري" نیز در كنسرت امريكاي چند هفته پيش خود از مسوولان اين سايت در ابتدا خواست كه ديگر به هيچوجه آثارش روي اين رسانه غيرمجاز قرار نگيرد و در صورت ادامه روند قبلي، به صورت رسمي و قانوني اين موضوع را پيگيري خواهد كرد.

فرزاد فرزین پست زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

3701735_115.jpg

عماد طالب زاده با پستی در اینستاگرام خود از سایت رادیو جوان خواست تا آهنگ هایش را از سایت پاک کند.

وی نوشت: "سلام .. از مديران و مسئولين سايت راديو جوان خواهش مى كنم تمامى آهنگهاى منتشر شده از من رو از سايت پاك كرده و آثار من رو در سايت قرار ندن. ممنونم

٢٥/٧/١٣٩٤
عماد طالب زاده
پى نوشت: در راستاى قوانين تعيين شده "

3701736_416.jpg

«سينا شعبانخاني» ديگر خوانندهاي بود كه شنبهشب گذشته درباره اين موضوع واكنش نشان داد و در صفحه شخصی خود نوشت: " سلام و شب بخیر خدمت همه دوستای خوبم؛ همیشه طبق قوانین کشور عزیزم ایران رفتار کردم، میکنم و خواهم کرد. لذا از مدیران سایت رادیو جوان خواهش میکنم که کلیه آثار من رو از روی سایت خودشون بردارن و ازین به بعد هم هیچ یک از آثار من رو منتشر نکنن و روی سایت خودشون قرار ندن. با تشکر ."

3703581_447.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا