فوتبال داخلی ياوري: کاري به اظهارات پيرواني ندارم

فریاد بی صدا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
465
امتیاز واکنش
60
ياوري: کاري به اظهارات پيرواني ندارم

سرمربي تيم فوتبال فجر سپاسي شيراز گفت: کاري به اظهارات پيرواني ندارم زيرا من تيم را گرفته و با بازيکنان خود نتيجه گرفتم.
[ياوري: کاري به اظهارات پيرواني ندارم]

محمود ياوري پس از شکست تيمش مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد:اين يک روي فوتبال بود زيرا قبلا گفته بودم که 10 بازيکن نداريم و اگر منصف باشيم، حق سپاهان بود که بازي را ببرد و به اهالي فوتبال سپاهان تبريک ميگويم.

به گزارش تسنيم، وي افزود: سپاهانيها در اين بازي، بازي خوبي انجام دادند و توانستند بازي را ببريم و ما در جايجاي پستهاي خود کمبود داشتيم اما با اين حال بازي خوبي داشتيم و چند موقعيت نيز داشتيم که اگر دقت داشتيم، به گل ميرسيديم تا با اين وضعيت نبازيم.

سرمربي تيم فجر سپاسي شيراز با بيان اينکه امروز روز خوب سپاهان و روز بد فجر بود، تصريح کرد:ما نيز بازيهاي خوب داشتهايم و ميرويم تا براي بازيهاي بعد خودمان را آماده کنيم.

وي پيرامون حرفهاي پيرواني که گفته بود، ياوري از بازيکنان من استفاده ميکند و نتيجه ميگيرد، تصريح کرد: پيرواني ميتواند هر اظهار نظر کند اما جسارت من بوده که تيم را با آن جسارت گرفتم، البته من بازيکناني در ادامه فصل اضافه کردم و اگر به وضعيت قبل بوديم، اين امتيازات را هم نميگرفتيم.

ياوري افزود: هنوز هم اتفاقي نيفتاده و امتيازات به هم نزديک است، ما انتظار نداشتيم که مقابل سپاهان به پيروزي برسيم چون چند بازيکن نداشتيم؛ امروز ميتوانستيم 7 بازيکن را تعويض کنيم اما بازيکن جايگزين نداشتيم که به جاي آنها درون زمين بياوريم.

وي خاطرنشان کرد:6 يا 8 تيم هستند که در نيمه پائين جدول هستند و با اختلافات امتيازات کم هستند و با يک برد و باخت، تيمها بالا و پائين ميشوند و اگر ما به وفاق تيمي برسيم و چند برد بياوري، به آينده اميدوارم زيرا آمدهام کمک کنم و در مورد اينکه فلاني چه صحبتي کرده، بحثي ندارم.

سرمربي فجر سپاسي تصريح کرد: خيلي وقتها بود که آقايان آمدند و کار را کرده و نتوانستند و آن را نيمهکاره رها کردند و طوقه آن بر گردن من ديوانه رها کردند.

وي خاطرنشان کرد: از تماشاگران متشکرم که تيم خود را تشويق کردند زيرا سپاهان و تماشاگرانش مهم هستند و آنها آينده سپاهان را رقم ميزنند.

برخی موضوعات مشابه

بالا