پاسخ رییس قایقرانی به جنجال‌های رویینگ

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 136
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
رییس فدراسیون قایقرانی گفت: با وزارت ورزش هم مشورت کردم و نظرم کاملا به داورزنی، معاونت قهرمانی وزارت ورزش نزدیک بود.

به گزارش "ورزش سه"، غلامرضا امینی، رییس فدراسیون قایقرانی درباره اینکه فرصت 2 هفته ای جیوگانیک برای جواب دادن به فدراسیون به اتمام رسیده، اظهار داشت: ما هیچ جواب رسمی از این مربی رومانیایی طی 2 هفته اخیر دریافت نکردیم. به او گفته بودیم که شرایط ما را بررسی و جواب بدهد، اما چنین کاری انجام نداد.

وی در واکنش به نامه جیوگانیک به رییس جمهور ایران عنوان کرد: من بعید می دانم این نامه از سوی این مربی تنظیم شده باشد، مگر اینکه او زبان فارسی را در این مدت کوتاه یاد گرفته باشد! به هر حال این هم از مسائل عجیبی بود که رخ داد و ما توجهی به آن نکردیم.

رییس فدراسیون قایقرانی درباره اعتراض ملی پوشان رویینگ به کنار گذاشته شدن جیوگانیک و ملاقات برخی از آنها با محمدیان، معاون وزیر تصریح کرد: ما به دور از این جنجال و حواشی تصمیم خودمان را گرفتیم. من از محتویات جلسه ملی پوشان با خانم محمدیان بی خبرم. با این حال من در این مدت با وزارت ورزش هم مشورت کردم و نظرم کاملا به داورزنی، معاونت قهرمانی وزارت ورزش نزدیک بود.

امینی در پاسخ به این سوال که برای فسخ قرارداد با جیوگانیک فدراسیون چقدر باید غرامت پرداخت کند، گفت: قرارداد ما با این مربی تا پایان سال 96 بود که قابلیت تمدید داشت. با این حال خوشبختانه با پیش بینی که در قرارداد داشتیم، نباید غرامتی پرداخت کنیم. طبق بندی که در قراردادش وجود دارد، ما فقط با پرداخت یک ماه حقوق این مربی می توانیم قراردادش را فسخ کنیم.

وی در پایان درباره مربی جدید تیم ملی رویینگ گفت: در بخش دختران که از مربیان داخلی استفاده می کنیم. در بخش مردان هم از «لیو» که تقریبا 6 سال قبل در ایران حضور داشته، استفاده خواهیم کرد. البته وزارت ورزش باید این مربی را تایید کند. با این حال به نظرم می توانیم از نظر فنی با این مربی هم نتایج خوبی مثل گذشته که محسن شادی را به اوج آمادگی رسانده بود، بگیریم.

برخی موضوعات مشابه

بالا