پاسخ های آقای اسپنسر به برخی سوالات مهم کاربران در توییتر

• شروع کننده موضوع Maedeh.z
  • بازدیدها 122
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Maedeh.z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
605
امتیاز واکنش
1,150
به گزارش
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
و به نقل از
، رییس بخش Xbox مایکروسافت، آقای "فیل اسپنسر" (Phil Spencer) باری دیگر در توییتر به سوالات طرفداران پاسخ هایی مملو از اطلاعات داد.

در ابتدا، ایشان تایید کرد که بازی Final Fantasy XV از در Xbox One S از HDR پشتیبانی می‌کند:

"@FinalFantasy XV تایید شد که پشتیبانی از HDR برروی #XboxOneS خواهد داشت. بی صبر منتظر هستم.
.

— Phil Spencer (@XboxP3)

همچنین ایشان به سوالی مبنی بر سخت بودن یا نبودن آوردن پشتیبانی از HDR به بازی ها جواب داد. ایشان اشاره کرد که این اتفاق مانند بهبود یابی می‌باشد و یک چیز اضافه شده نیست:

"@BeastFireTimdog بهترین مثال این است که یک هنرمند در حال بازبینی و بهبود نقاشی خود باشد. HDR چیزی اضافه شدنی نیست.

— Phil Spencer (@XboxP3)

ایشان همچنین اشاره کرد که مایکروسافت می‌خواهد بازی Lost Odyssey را بصورت دیجیتالی منتشر کرد، علیرغم اینکه این بازی حتی تاریخ انتشاری ندارد:

"@MajorCabjones من می‌دانم که مردم بسیاری می‌خواهند این کار انجام شود و همچنین من نیز می‌خواهم. ما تاریخی نداریم اما این( عرضه بصورت دیجیتالی) چیزی است که انجام خواهیم داد.

— Phil Spencer (@XboxP3)

از ایشان در مورد بازی های دیگر پرسیده شد، ایشان توضیح داد که هدف این است که به مردم این انتخاب را بدهیم که چطور بازی‌هایشان را خریداری کنند:

"@Sobski117 و @MajorCabjones، ما می‌خواهیم این انتخاب را بدهیم که چطور باهایتان را خریداری کنید، این هدف ما است.

— Phil Spencer (@XboxP3)

همچنین ایشان چیز های بیشتری در مورد کنسول های Limited Edition فاش کرد:

"@SnoopyG7 کنسول های Limited Edition بسیار محبوب بودند، ما بیشتر از این کار ها خواهیم کرد."

— Phil Spencer (@XboxP3)

در آخر، ایشان به Coalition بخاطر کار هایی که برای Gears of War 4 انجام داد افتخار کرد:

"@aragorn6122 ممنون، @CoalitionGears کاری عالی انجام دادند. بسیار به اولین بازی آنها افتخار می‌کنم. بسیار خوشحال هستم که از آن لـ*ـذت می‌برید.

— Phil Spencer (@XboxP3)

برخی موضوعات مشابه

بالا