فوتبال داخلی پرسپولیس۰-۰سپاهان؛تمدید کورس قهرمانی

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 355
  • پاسخ ها 10
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
با تساوی پرسپولیس برابر سپاهان کورس قهرمانی گرم و جذاب باقی ماند.

به گزارش وبسایت نود، در یکی از حساس‌ترین بازیهای فصل از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه مملو از تماشاگر آزادی دو تیم پرسپولیس و سپاهان به دیدار هم رفتند.این بازی که تاثیر زیادی در تعیین قهرمان فصل داشت با تساوی بدون گل به پایان رسید.این مسابقه حواشی بسیاری روی سکوها و نیمکت دو تیم داشت که بعضاً این خشونت به زمین بازی نیز کشیده شد.با این نتیجه پرسپولیس با ۵۶ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و سپاهان با ۵۱ امتیاز با یک بازی بیشتر نسبت به استقلال در رده دوم قرار گرفت.

ترکیب پرسپولیس
علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن(دقیقه ۸۳-محمدامین اسدی)، سروش رفیعی(دقیقه ۶۱-سیامک نعمتی)، مهدی ترابی و علی علیپور

photo_2019-04-26_20-30-38.jpg

ترکیب سپاهان
پیام نیازمند، حسن جعفری، سیاوش یزدانی، عزت‌الله پورقاز، سعید آقایی، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان(دقیقه ۶۶-علی قربانی)، مهرداد محمدی، سجاد شهباززاده(دقیقه ۹۰-جلال الیدن علیمحمدی)، محمد کریمی(دقیقه ۷۹-حامد بحیرایی) و کی‌روش استنلی

photo_2019-04-26_20-30-28.jpg

اخطار
- سیامک نعمتی از پرسپولیس
- سعید آقایی از سپاهان

دقایق حساس

دقیقه۳:ضربه کاشته مهرداد محمدی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰: کاشته ارسالی محمد کریمی با ضربه سر سیاوش یزدانی همراه شد و این ضربه در شرایطی که بیرانوند واکنشی نشان نداده بود با کمترین فاصله از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴:شوت احمد نورالهی از پشت محوطه حریمه جایی در چارچوب نداشت.

دقیقه ۳۴: با همکاری بازیکنان پرسپولیس فرصت خوبی نصیب علیپور شد که ضربه نه چندان حالب این بازیکن راهی اوت شد.

دقیقه ۳۷:پرسپولیس پشت محوطه جریمه صاحب ضربه کاشته شد که ضربه فنی سروش رفیعی با واکنش تماشایی نیازمند به کرنر رفت.

دقیقه ۴۵: شوت زیبای بشار رسن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۲: روی یک رفت و برگشت توپ در محوطه جریمه به مهرداد محمدی رسید که ضربه این بازیکن به بالای دروازه رفت.

دقیقه ۶۱: پرتاب اوت بلند پورقاز با ضربه سر کی‌روش استنلی به مقابل دروازه پرسپولیس فرود آمد و ضربه یزدانی پس از برخورد به مدافعین پرسپولیس به کرنر رفت

نود

پ.ن:پرسپولیس رفت اصفهان اونجا با سنگ زدن شیشه اتوبوس شکوندن،بازیکن قبل بازی مصدوم کردن،زمین بازی هم ک شده بود میدون جنگ و پرتاب ترقه و سنگ
الان سپاهانیا اومدن تهران هوادارای پرسپولیس اگه بنابر تلافی باشه میتونستن تلافی کنن اما نکردن
همین هوادارای پرسپولیس هر اتفاقی ک افتاد فقط تیم رو تشویق کردن،نه صندلی شکوندن و نه سنگ پرتاب کردن
بعد هوادارای سپاهان میان آزادی سنگ پرونی میکنن!!!
صندلی میشکنن پرتاب میکنن!!!
چه وضعیه آخه؟زشته والا
الان فقط خدا رحم کنه ب بازی با تراکتور و بازی جام حذفی با سپاهان ک هر دو تو خونه حریفه

• پیشنهادات
  • *amir hossein*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    653
    امتیاز واکنش
    12,927
    نمی دونم داستان چیه که هوداران بی ادب سپاهان سنگ پرت کردن بعد سر خودشون شکست
    نگو زدن تو سر خودی که باورم نمیشه

2503131.jpg

بعدش یه سوال
    چطوری آقای بیرانوند برمیگرده به بازیکن حریف میگه گاو و داور بهش کارت نمیده؟
    چطوری با دست حرکات زشت انجام میده و کسی معترضش نمیشه؟
    چون از بازی بعد محروم میشه؟
    چطور داور به خاطر ضربه آرنج حسینی به استنلی بهش کارت نداد؟
    بازم چون محروم میشه؟

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    نخیر اگه یکم دقت کنید و عکس و فیلما رو ببینید
    (فکر کنم روزنامه گل و ورزش مدیا و فوتبالی گذاشته بودن درست یادم نیست کدوم بود)
    یه سر هم ب پیج تلوزیون پرسپولیس بزنید متوجه میشید ک سپاهانیا بودن ک سنگ پرونی کردن و صندلی هارو شکستن(صندلی های جایگاه سپاهان شکسته شده)
    این عکسی ک شما فرستادی من کلیپش رو دیدم
    وقتی از بالا سنگ میزنن به سر پایینیا هم سنگ میخوره
    وقتی هم از طرف میپرسن کی زده قطعا میگه پرسپولیسیا،خر نیست ک سپاهانیا رو خراب کنه
    هم اینکه کسانی ک ورزشگاه رفته بودن میگفتن بین خود سپاهانیا هم دعوا شده ک فیلمش هست و همین رو نشون میده

خبرنگار تو مصاحبه با سید جلال میگه بخاطر سنگی که سپاهانیا میزدن ما عکاسا و خبرنگارا داشتیم فرار میکردیم
    بعد شما اومدی کاسه داغتر از آش شدی؟!

درمورد کارت دادن هم با اینکه خیلی جاها چه ب بازیکن های سپاهان و چ پرسپولیس میتونست کارد بده اما نداد،اصطلاحا بازی رو مدیریت کرد و کاملا مشخص بود ک کسی نیست ک سر هر چیزی کارت بده وگرنه اگه هر داور دیگه ای بود قطعا قلعه نویی اخراج میشد
    والا ما ک نشنیدیم بگه گاو!شما انگار گوش بصیرت داری
    نشستی دو تا دونه مورد خاص گیر آوردی بعد میگی عه چرا کارت نداد؟چون بازی بعد محروم میشه
    تو بازی خیلی از این موقعیت ها بود،خیلی
    اگه میخواست ب اینا کارت بده کل کارت زرد های بازی سه تا نبود که دو تاش سر دعوا باشه
    منم میتونم بگم بازیکن سپاهان دستش و گذاشته بود جلوی دهنش با داور حرف میزد
    (نمیدونم چرا اما دقیقا تصورم از حالتت اینه که اینارو میگی بعد گردن کج میکنی،مثل مصاحبه رحمتی)
    اگه هم بنا ب غش داور باشه قلعه نویی و سپاهان در این مورد استادن،قبل ما خودشون حتما یه کاری میکنن
    آب آلوده و سکه لای گز و قهرمانی و ...

در آخر هم تعجب میکنم انقدر دقیق بازی های پرسپولیس رو نگاه میکنی،میگم بازی های استقلالم با همین دقت میبینی؟
    من خودم هیچکدوم از این صحنه هارو یادم نمیاد،سید جلال رو ک اصلا

آخرین ویرایش:

*amir hossein*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    653
    امتیاز واکنش
    12,927
    من گفتم سپاهانیا مظلومن و کاری نکردن؟

photo_2019-04-27_00-20-29.jpg
    تو تصویر هم معلومه که صندلی شکوندن
    اصلا به من ربطی نداره کی سنگ پرت کرد و کی خورد
    شما فرمودی پرسپولیس می تونست انتقام بگیره ولی نگرفت
    من گفتم که گرفت خوبشم گرفت
    هر چقدر سپاهانیا سنگ پرت کردن پرسپولیسیا بیشتر پرت نکرده باشن کمترم پرت نکردن

photo_2019-04-27_00-24-27.jpg
    ویه سوال دیگه
    چرا هواداران پرسپولیس طبقه دوم بالای سر هواداران سپاهان نشستن؟
    چرا تو اصفهان اینطور نبود؟
    صحبت های سیاوش یزدانی مدافع تیم سپاهان :
    «امروز طبقه پایین را به ما دادند و طبقه بالا را به پرسپولیس و دیدید که با سنگ هواداران ما را زدند و سر آنها شکست. از همین حالا می گویم که هواداران پرسپولیس برای بازی جام حذفی به اصفهان نیایند زیرا امنیت آنها را خدا تامین می کند. نسبت به هواداران ما بی رحمانه عمل کردند. مطمئن هستم که اگر آنها به اصفهان بیایند، خون به پا خواهد شد. صحبت های من یک توصیه دوستانه است. امیدوارم هواداران ما رعایت کنند اما اگر رعایت نکنند، اتفاقات بدی رقم می خورد.»
    مگه جنگه؟
    اصلا تایید نمی کنم ولی حرفش حقه

قلعه نویی چون در جواب شعار پرسپولیسیا :رئیس مافیا کیه؟
    گفت: منم منم
    باید کارت می گرفت؟25r30wi

من گوش بصیرت ندارم متاسفانه
    حتی چشم سالمی هم ندارم(عینکی هستم با اجازه شما)
    ولی هر نابینایی می تونه اون صحنه ای رو که تو تمام کانال های تلگرامی پخش شد رو لبخونی کنه:aiwan_lightsds_blum:
    میگن کسی رو که خوابه میشه بیدارش کرد اما کسی رو خودش رو به خواب زده، نمیشه بیدار کرد...
    شما هم خودتو زدی به ندیدن
    دوست نداری که ببینی
    اون حرکت زشتی که با دستش انجام داد هم ندیدی؟
    سرچ کن(حرکت زشت بیرانوند در بازی سپاهان)
    برات میاره
    در ضمن مطمئن باش که من اگه بازی خیبر و پرسپولیس هم زمان پخش بشه خیبررو ترجیح میدم25r30wi
    این مطالبی که گفتم تو تمام کانالای ورزشی و غیر ورزشی پخش شده
    شما یا بازم نمی خوای ببینی یا تو تلگرام نیستی(نمی دونم)
    بهت اطمینان میدم که گردنمم صافه نگران نباش
    بازیکن سپاهان دست بگیره جلو دهنش بدتره یا داور دست بگیره جلوی دهنش؟

آخرین ویرایش:

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    من تو تلگرام نیستم اما تا جایی ک خبرهارو دنبال میکنم میدونم چی شده
    لب خونی یعنی چی اصلا؟!صد تا کلمه مثل اون میشه گیر آورد اما کسی ک بخواد شایعه درست کنه بدترینش رو گیر میاره
    در جریان بازی هم خیلی فحش رد و بدل میشه و اگه دقت کرده باشید بعضی وقتا بازیکن ها تو مصاحبه بعد بازی هم میگن ک طرف ب من فحش داد اما داور نمیبینه یا نمیشنوه و خب این طبیعیه
    "حرکت زشت بیرانوند در بازی سپاهان"
    بعد چیزی ب عنوان "حرکت زیبای بیرانوند در بازی سپاهان" هم هست یا فقط زشتاش پخش شده؟
    ما ب اینا میگیم حواشی،فرافکنی،اصولا بهشون توجه هم نمیکنیم
    غیر ورزشی ک اصلا بحثش جداست و صد در صد دنبال سوژه است
    کانال ورزشی بستگی داره آخه؛کانال استقلال؟!25r30wi
    یا خبرگزاری هایی ک حتی اسمشونم آشنا نیست و دنبال شایعه ان؟

اخراج قلعه چه ربطی ب شعار هوادارا داره؟
    اول اینکه هست،تازه خودشم تایید کرد25r30wi
    اونطور هم ک اون اعتراض کرد و از سر این داور میریخت رو سر اون داور هر داور دیگه ای بود کارت میداد
    اصلا بخاطر همین برعلیه ش شعار دادن ک دیگه شعار هوادارا ربطی ب داور نداره،میره برای کمیته انضباطی ک اتفاقا خیلی هم تو این مورد فعاله

دفعه بازی پیش هم همه گفتن چ دلیلی داشت داور دستش رو بذاره جلوی دهنش با شجاع صحبت کنه اما اون صحنه صحنه خاصی نبود تا جایی ک یادمه

انتقام هم...
    سپاهانیا اومدن تهران زدیم شیشه اتوبوسشون و شکستیم؟
    جلوی در هتل بازیکنشون و زدیم مصدوم کردیم؟
    یه دونه ترقه داخل زمین انداختیم؟
    تلافی ب اینا میگن،
    دیگه وقتی اونا میان سنگ پرونی میکنن پرسپولیسیا چکار کنن؟کارشون رو تایید نمیکنم اما بیکار بشینن سنگ بخورن،خب معلومه اینا هم میزنن
    وقتی صندلی های سمت سپاهان شکسته،وقتی اونجایی ک بازیکن های ما ازش رد میشن پر سنگه یعنی شروع و درگیری از طرف اونا بوده،خب هوادارای پرسپولیس هم جواب دادن

آقای یزدانی هم من متن مصاحبه رو خوندم ی چیز دیگه بود اصلا!بعد دیگه مصاحبه رو دیدم تازه فهمیدم جریان چیه
    مگه قبلا پرسپولیس میرفت سپاهان اوضاع خوبی بود؟من ک یادم نمیاد،هر وقت تیم رفته سپاهان جدا از هوادارا یه بلایی سر خود بازیکنا اومده اما شدیدا با این حرفش موافقم
    هوادارا ک هیچ،بازیکنا نرن اصفهان بهتره

درمورد اینکه چرا اونا پایین نشستن هم اول اینکه بالاشون ک اصلا خالی بوده،حالا اگه این و بگی ک هواداری پرسپولیس برای رفت و آمد از بالا سر اینا میرفتن اون ی چیزی و حتی صفحه باشگاه پرسپولیس هم ب این موضوع واکنش نشون داده ک چرا سپاهانیا بالا نبودن ک اون هم مشکلات خودش رو داشت
    اون دیگه ب پرسپولیس ربطی نداره

منم کاملا بیدارم،نه خوابم و نه خودم رو ب خواب زدم
    فقط خیلی وقته فهمیدم خیلی چیزا حاشیه اس،شایعه اس،خاله زنک بازیه
    نمیدونم چی میگن بهشون؟تیتر زرد
    این "حرکت زشت" یا "حرکت زیبا" هم ک دیگه خیلی تکراریه
    واسه هر آدم معروفی هم سرچ کنی ی چیزی میاره25r30wi
    گفتم ک شما گیر دادی ب یه چیز خاص
    بازیکن های سپاهان هم خیلی از این صحنه ها داشتن
    فقط چون من تو این فازا نیستم دقت نکردم
    اگه بخوام بگم باید یه بار دیگه بازی رو ببینم ک وقت اضافی برای این کارا ندارم،نیازی هم نیست چیزی ک خودم میدونم رو ب کسی ثابت کنم

*amir hossein*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    653
    امتیاز واکنش
    12,927
    باشه
    حرفی نیست
    فقط قلعه نویی اعتراض نمی کرد،به سرمربی خودتون هم دقت کن
    کانال ورزشی هم کانال استقلال نبود
    شما تو صحبتاتون سپاهانیا رو محکوم کردید که به من ربط نداره
    ولی انصافا خودت برو اون حرکتی که بیرانوند با دست انجام داد رو ببین و بدون جانبداری قضاوت کن
    اگه می خوای آمار بذاری پیامامو حذف کنم
    ؟

*amir hossein*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    653
    امتیاز واکنش
    12,927
    ⛔️ ال‌پلاستیکو!

⚽️ «یک نفر کشته و بیش از 250 نفر زخمی شدند». این می‌تواند تلفات ناشی از یک زلزله شش‌ریشتری در ژاپن باشد اما سرهای شکسته، صندلی‌های شکسته و قلوه سنگ‌های خون‌آلود تنها خروجی دیدار پرهیاهوی پرسپولیس- سپاهان در لیگ برتر فوتبال ایران شدند.

⚽️ همه این هیاهو، جنجال، خون و خونریزی و فحاشی و سنگ‌پرانی برای یک مسابقه 90 دقیقه‌ای میان دو تیم پرافتخار فوتبال ایران بود که در نهایت تنها یک شوت در چارچوب دروازه داشتند!

آماری که نشان می‌دهد باید از اساس به کیفیت این فوتبال شک کرد و با صراحت پرسید ارزش این همه حاشیه تلخ را دارد؟

⚽️ این مسابقه را به تقلید از لالیگای اسپانیا، الکلاسیکوی فوتبال ایران نام گذاشته‌اند اما کیفیت آن_ دستکم در خلق موقعیت گل_ بیشتر به ال‌پلاستیکو شبیه بود!

⚽️ کار از پرتاب سنگ و بطری گذشت و سربازان نیروی‌انتظامی را از روی سکوها به پیست دور زمین پرتاب کردند! حالا فضای مجازی به عرصه جدال تازه‌ای تبدیل شده است.

طرفین با انتشار عکس‌های خون‌آلود تلاش دارند اثبات کنند دیگری این کار را کرده وگرنه ما عصاره فضل و فرهنگیم و امکان ندارد حتی فحاشی کنیم!

⚽️ یکی از بازیکنان سپاهان هم توصیه کرده که قرمزها به اصفهان نروند که خون به پا می‌شود! این حرف در شرایطی گفته می‌شود که دو تیم در مرحله نیمه نهایی جام‌حذفی باید با هم دیدار کنند.

⚽️ مسابقه‌ای که تساوی ندارد و در نهایت یک تیم باید برنده شود. از تبریز هم کسانی می‌گویند که آماده پذیرانی داغ! از هواداران پرسپولیس هستند و ...

photo_2019-04-27_14-42-18.jpg

photo_2019-04-27_14-46-58.jpg
    هوادار فوت شده در جریانات بازی دیشب

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    نه پست دوم و ویرایش میکنم آمار میذارم مشکلی نیست
    من موندم بازی پرسپولیس - سپاهان بوده و من اومدم سرش با یه استقلالی کل کل میکنم!!!فکر کنم دیوونه شدم رفته!:NewNegah (1):
    اعتراض برانکو بعد بازی بود نه وسط بازی ک اون هم کمیته انضباطی حتما ی کاری میکنه دیگه
    واقعا حرکت بیرانوند یه دونه با بازیکن خودمون و بعدش توپ جمع کن یادمه ک عذرخواهی کرد
    یه دونه هم داشت میرفت سمت داور ک کمال گرفتش و واقعا بد کمال و کنار زد (یعنی من گفتم کتف کمال الان دوباره درمیره25r30wi) ک تو کلیپ های بعد بازی دیدم
    واقعا حرکت دیگه ای یادم نیست

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204

برخی موضوعات مشابه

بالا